Jump to content

Celt na moją naukę

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Kładłam swego czasu karty na moją naukę, ale niestety wszystko poszło wraz z zemstą hakerów...

Jestem na studiach podyplomowych z rachunkowości. Nauki jest b.dużo,wymagań też sporo, co 2 tygodnie mam jeden egzamin, w kwietniu czeka mnie jeszcze jeden. Mam dodatkowo obowiązki,typu praca, praca dodatkowa, nauka z dzieckiem...W związku z tym pojawia się we mnie szereg wątpliwości, czy dam radę, taki dualizm emocjonalny, czy dobrze robię (intuicja podpowiada, że to dobra decyzja) poświęcając czas swojemu dokształcaniu,zamiast skupić się na rzeczach przyziemnych. W głowie mam poza tym masę zupełnie różnych planów;) Położyłam karty na pytanie Co mi dadzą te studia (w sensie zmiany pracy,a może zmiany stanowiska w obecnej, w sensie lepszych zarobków etc.).

Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło - tu widać z jednej strony jakieś kombinowanie, z drugiej strony moje oczekiwania na to, co los mi przyniesie

To jest 9 kielichów - moje zadowolenie mimo wszystko, bo mimo wszystko udaje mi się godzić z sobą obowiązki,poza tym inwestuję w siebie, jeszcze dodam, że ta karta mówi też o zakorzenieniu, zasiedzeniu w jednym miejscu

Krzyżuje się Rydwan moje pragnienie,aby się rozwijać, chęć wyrwania się dalej

Nastawienie Rycerz Buław - na to, że moja energia pozwoli mi dojść do celu

Świadomość Królowa Buław - jestem przedsiębiorcza, dobrze zorganizowana, znam swoją wartość,karta idealna

na tej pozycji:)

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły) - jeszcze do końca nie wiem podświadomie czego chcę, co jest prawdą, bo uczę się na kierunku ścisłym i konkretnym, a ciągnie mnie do pisania, co powoduje we mnie pewien dysonans...

Mija 9 buław - jakiś taki dystans, ostrożność...

Nadchodzi Rycerz Monet - jakaś stabilizacja, może w pracy będzie lepiej?

Obawy Król Monet - może, że szef nie wyrazi zgody na moją pracę w księgowości firmy

Nadzieje Kochankowie - że pojawi się jakaś możliwość innej pracy

Wpływ otoczenia 9 monet - wpływ jest pozytywny, otoczenie bardzo mi sprzyja

Wynik 10 mieczy Moc Słońce 6 buław suma Świat/Cesarzowa -zakończę ostatecznie pewien etap,czyli naukę na Uczelni, co sprawi, że stanę się jeszcze bardziej pewna swoich umiejętności i wiedzy, ewidentnie osiągnę sukces...

Edited by Inez2503
dopisek do interpretacji

Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło -

W sposób subtelny będziesz wykorzystywać swoja wiedzę, delikatnie zaznaczać swój profesjonalizm - liczysz na pomoc losu, np.pozytywne zbiegi okoliczności

To jest 9 kielichów -

Bardzo jesteś przywiązana do obecnego miejsca pracy- może Ci się wydawać na chwilę obecną, że tu zostaniesz doceniona i chyba po cichu na to liczysz

Krzyżuje się Rydwan -

gdzieś tam głęboko budzi się w Tobie taki wojownik – który planuje zawalczyć o więcej i to dość skutecznie, niewykluczone poczukiwania innego i bardziej intratnego źródła zarobkowania

Nastawienie Rycerz Buław -

wierzysz, że wystraczy Ci siły i zapału do realizacji planów zawodowych

Świadomość Królowa Buław –

Ja bym się tutaj pokusiła o stwierdzenie, że stanowisko kierownicze byłoby bardzo na miejscu – dobrze czułabyś się w tej roli. Realne szanse są: zdobywasz nowe doswiadczenia, dokształcasz się...

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły) – j

Toczy się w Tobie taki wewnętrzny spór, jaką drogą pójść – musisz dobrze przemyśleć, czy to co zechcesz robić przysiesie Ci profity takie jakich oczekujesz.

Mija 9 buław -

Czujesz się coraz pewniej na gruncie zawodowym, niepewność i uczucie zagrożenia odchodzą do lamusa.

Nadchodzi Rycerz Monet – nadchodzi czas spokoju, stabiliacji finansowej- takiej zasłużonej

Obawy Król Monet – uważam podobnie – boisz się może narazić...

Nadzieje Kochankowie – jakaś oferta może się pojawić i to wyzwoli w Tobie wahania co zrobić, jak dobrze wybrać

Wpływ otoczenia 9 monet – życzliwośż i uznanie otoczenia – dobra jestes w tym co robisz

Wynik 10 mieczy Moc Słońce 6 buław suma Świat/Cesarzowa -

Powoli odchodzi w przeszłość uczucie obciażenia wywolane różnymi sytuacjami – wraca energia, radość i zadowolenie z siebie – zaczynasz odczuwać pierwsze symptomy zmian – poszerzenie horyzontów zawodowych i co za tym idzie spełnienie

Zmiany idą w kierunku bardzo pozytywnym – zaufaj sobie, miej oczy szeroko otwarte, działaj subtelnie, bez rozgłosu, a w odpowiednim momencie pokaż, że stać Cię na posunięcia godne CESARZOWEJ

• Like 1
  • Maestro
Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło -

W sposób subtelny będziesz wykorzystywać swoja wiedzę, delikatnie zaznaczać swój profesjonalizm - liczysz na pomoc losu, np.pozytywne zbiegi okoliczności

To jest 9 kielichów -

Bardzo jesteś przywiązana do obecnego miejsca pracy- może Ci się wydawać na chwilę obecną, że tu zostaniesz doceniona i chyba po cichu na to liczysz

Krzyżuje się Rydwan -

gdzieś tam głęboko budzi się w Tobie taki wojownik – który planuje zawalczyć o więcej i to dość skutecznie, niewykluczone poczukiwania innego i bardziej intratnego źródła zarobkowania

Nastawienie Rycerz Buław -

wierzysz, że wystraczy Ci siły i zapału do realizacji planów zawodowych

Świadomość Królowa Buław –

Ja bym się tutaj pokusiła o stwierdzenie, że stanowisko kierownicze byłoby bardzo na miejscu – dobrze czułabyś się w tej roli. Realne szanse są: zdobywasz nowe doswiadczenia, dokształcasz się...

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły) – j

Toczy się w Tobie taki wewnętrzny spór, jaką drogą pójść – musisz dobrze przemyśleć, czy to co zechcesz robić przysiesie Ci profity takie jakich oczekujesz.

Mija 9 buław -

Czujesz się coraz pewniej na gruncie zawodowym, niepewność i uczucie zagrożenia odchodzą do lamusa.

Nadchodzi Rycerz Monet – nadchodzi czas spokoju, stabiliacji finansowej- takiej zasłużonej

Obawy Król Monet – uważam podobnie – boisz się może narazić...

Nadzieje Kochankowie – jakaś oferta może się pojawić i to wyzwoli w Tobie wahania co zrobić, jak dobrze wybrać

Wpływ otoczenia 9 monet – życzliwośż i uznanie otoczenia – dobra jestes w tym co robisz

Wynik 10 mieczy Moc Słońce 6 buław suma Świat/Cesarzowa -

Powoli odchodzi w przeszłość uczucie obciażenia wywolane różnymi sytuacjami – wraca energia, radość i zadowolenie z siebie – zaczynasz odczuwać pierwsze symptomy zmian – poszerzenie horyzontów zawodowych i co za tym idzie spełnienie

Zmiany idą w kierunku bardzo pozytywnym – zaufaj sobie, miej oczy szeroko otwarte, działaj subtelnie, bez rozgłosu, a w odpowiednim momencie pokaż, że stać Cię na posunięcia godne CESARZOWEJ

Powiem Ci, że masz dużo racji w tym co piszesz:) Dobrze czuję się na swoim stanowisku,mam dobry kontakt z otoczeniem,ale z jednej strony pragnę zmian, z drugiej trochę obawiam nieznanego..I ten nieznośny dualizm wewnątrz mnie, bo bym chciała jeszcze coś innego robić..Co do stanowiska kierowniczego,to mnie odkryłaś:) Ja nawet o tym nie pomyślałam:) Miałam takie aspiracje, w obecnej pracy sprawuję nadzór nad kilkoma osobami, ale nie jest to oficjalne...

Jeszcze dodam, że wróżka,do której kiedyś pisałam, często wspominała mi o tym, że powinnam się dokształcać, bo dostane dobrą ofertę pracy, z której powinnam skorzystać:) Moze to już??

Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło ---> suma Rydwan

pierwsze skojarzenie to takie, że Ty czy zdecydowałabyś się na te studia teraz czy np. za 5 lat, to i tak byś się na nich znalazła, to jest gdzieś tam wpisane w Twoją drogę życia

To jest 9 kielichów

zadowolenie; radzisz sobie z uczelnią, jak i z innymi obowiązkami, czujesz, że się spełniasz na wszystkich poziomach, nauka także otwiera w Tobie pokłady jakich wcześniej nie znałaś, czujesz się pewna siebie

Krzyżuje się Rydwan

Ciebie gna jeszcze dalej i wyżej ;) masz ogólny pęd do wiedzy i głód wiedzy, Ty się po prostu lubisz uczyć; dodatkowo powiedziałabym, że Ty także lubisz jak masz "bałagan" w życiu, jak musisz ogarnąć rodzinę, swoje zainteresowania, pracę i masę innych rzeczy, czujesz wtedy, że żyjesz, to jeszcze bardziej Cię nakręca, choć czasami masz dosyć i chciałabyś odetchnąć, może nawet z czegoś zrezygnować, bo czujesz, że to jest ponad Twoje siły, albo że któraś z tych rzeczy jest bez sensu, to jednak chcesz to robić

Nastawienie Rycerz Buław

dobrze wiesz, że sobie ze wszystkim świetnie poradzisz, masz sporo energii w sobie, można by nią rozdzielać z 1000 osób ;)

Świadomość Królowa Buław

tu energie współgrają ze sobą, Ty wiesz na co się piszesz, jesteś świadoma tego, ile energii w to wszystko wkładasz, chcesz się uczyć, rozwijać, to Cię ubogaca, wzmacnia i nadaje sens innym sprawom i działaniom

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły)

gdzieś tam głęboko nie jesteś pewna, czy aby dobrze wybrałaś, liczysz się z tym, że może to nie być to, o co Ci chodziło, że może wybierając jedno mijasz się z drugim, a to nie tak sumą tych kart jest Umiarkowanie, czy równowaga, studia są, ale jest też i zainteresowanie literaturą, ten bardziej humanistyczny pierwiastek Twojej duszy

Mija 9 buław

przyglądanie się swoim działaniom i wyborom z daleka i tutaj znowu fajnie płynie energia, bo jest Rycerz, jest Królowa, czyli działanie, a tutaj jest umięjetne wyciągniecie wniosków z tego, co się dzieje

Nadchodzi Rycerz Monet

dalsze doskonalenie się, kontynuacja tego, co się zaczęło

Obawy Król Monet

boisz się, że mogłabyś coś więcej osiągnąć niż masz

Nadzieje Kochankowie

zgadzam się, liczysz na to, że będziesz miała możliwość wyboru, że pojawi się nowa propozycja, coś godnego rozważenia

Wpływ otoczenia 9 monet

obracasz się w dobrym towarzystwie, jeśli chodzi o możliwości zarówno awansu, dokształcania się, jak i szukania nowej pracy; może popytaj wśród ludzi ze studiów? może ktoś tam w perspektywie założenie lub rozwinięcie własnego interesu?

Wynik 10 mieczy Moc Słońce 6 buław suma Świat/Cesarzowa

zakończenie studiów z pomyślnym wynikiem, szukanie swojego miejsca w świecie jakiś czas i znalezienie tego, czego się szukało :)

• Maestro
Krzyżuje się Rydwan

Ciebie gna jeszcze dalej i wyżej ;) masz ogólny pęd do wiedzy i głód wiedzy, Ty się po prostu lubisz uczyć; dodatkowo powiedziałabym, że Ty także lubisz jak masz "bałagan" w życiu, jak musisz ogarnąć rodzinę, swoje zainteresowania, pracę i masę innych rzeczy, czujesz wtedy, że żyjesz, to jeszcze bardziej Cię nakręca, choć czasami masz dosyć i chciałabyś odetchnąć, może nawet z czegoś zrezygnować, bo czujesz, że to jest ponad Twoje siły, albo że któraś z tych rzeczy jest bez sensu, to jednak chcesz to robić

100% racji:))) Nie wpadłam na to, ale to prawda:) jestem totalnie zmęczona, ale z przerażeniem myślę, co ja zrobię z wolnym czasem po skończeniu szkoły:lol:

Co więcej, dziś rozglądałam się w necie za ciekawymi kierunkami, szukałam na polonistyce, bo interesuje mnie literatura, ale tam tylko logopedia i tego typu...Myślałam o psychologii społecznej też, ale koszt studiów jest 3 razy wyższy niż rachunkowości w mojej szkole..

100% racji:))) Nie wpadłam na to, ale to prawda:) jestem totalnie zmęczona, ale z przerażeniem myślę, co ja zrobię z wolnym czasem po skończeniu szkoły:lol:

Co więcej, dziś rozglądałam się w necie za ciekawymi kierunkami, szukałam na polonistyce, bo interesuje mnie literatura, ale tam tylko logopedia i tego typu...Myślałam o psychologii społecznej też, ale koszt studiów jest 3 razy wyższy niż rachunkowości w mojej szkole..

jak dla mnie to sobie coś Kochana prędzej czy później znajdziesz :slonko:

Przełożenie 7 mieczy Królowa kielichów Koło - chcesz zmian, jesteś inteligentna ale trochę zasiedziałaś się i czekasz że los Ci w nich dopomoże.

To jest 9 kielichów - i to potwierdza to co napisałam wcześniej, zasiedziałaś się , na razie jest Ci z tym dobrze ale nie całkiem bo już zaczęłaś cos robić,

Krzyżuje się Rydwan - chęć pójścia do przodu, dalej, wykorzystania swoich możliwości bo to jest Twój czas.

Nastawienie Rycerz buław - chcę i to zdobędę.

Świadomość - Królowa buław - wiesz , że nie odpuścisz, masz cel i do realizacji go dążysz.

Podświadomość 2 monet 2 mieczy - są wahania, niepewność ale i dokładne przemyślenia, wszystkie za i przeciw.

Mija 9 buław - mija brak ruchów z Twojej strony, obawy, wychodzisz naprzeciw życiu.

Nadchodzi Rycerz monet - stabilizacja ale osiągnięta poprzez stanowczość i nie wolno Ci zboczyć z obranej drogi.

Obawy Król monet - czy Twoje starania przyniosą oczekiwane efekty, czy przypadkiem jedna osoba poprzez swoje decyzje ich nie pokrzyżuje.

Nadzieja Kochankowie - liczysz że Twoja nauka da efekty, że Twoja decyzja o jej rozpoczęciu była trafna.

Wpływ otoczenia 9 monet - myślę że jesteś przez nie obserwowana jak zdobędziesz swoja samodzielność, większą niezależność.

Wynik 10 mieczy Moc Słońce 6 buław - tylko dzięki sobie zamkniesz pewien etap w swoim życiu, osiągniesz to co zaplanowałaś, osiągniesz sukces.

Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło - wyglada ze zamierzasz leciec na sciagach ;p albo lecisz :)

To jest 9 kielichów - wynik sa satysfakcjonujace poki co :)

Krzyżuje się Rydwan - zaparcie na zdobywanie wiedzy

Nastawienie Rycerz Buław - zapal masz i motywacje

Świadomość Królowa Buław - ze ile sie nauczysz tyle bedziesz wiedziec :)

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły) - jakbys nie wierzyla we wlasne sily tak do konca watpisz czy zdasz ale to zacheca do nauki

Mija 9 buław - oczekiwanie na niezpowiedziane testy takie gdybanie ze u tego nikt na pierwszym kole nie zdaje ;p

Nadchodzi Rycerz Monet - systematyczna nauka

Obawy Król Monet - ze szef nie bedzie wyrozumialy

Nadzieje Kochankowie - ze to dobry byl pomysl zeby pojsc na studia

Wpływ otoczenia 9 monet - dowartowosciwuje ciebie

po niezdanych i niepowdzeniach wezmiesz sie wgarsc zmotywuje ciebie to i juz beda swietne efkty ;)

• Maestro
Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło - wyglada ze zamierzasz leciec na sciagach ;p albo lecisz :)

To jest 9 kielichów - wynik sa satysfakcjonujace poki co :)

Krzyżuje się Rydwan - zaparcie na zdobywanie wiedzy

Nastawienie Rycerz Buław - zapal masz i motywacje

Świadomość Królowa Buław - ze ile sie nauczysz tyle bedziesz wiedziec :)

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły) - jakbys nie wierzyla we wlasne sily tak do konca watpisz czy zdasz ale to zacheca do nauki

Mija 9 buław - oczekiwanie na niezpowiedziane testy takie gdybanie ze u tego nikt na pierwszym kole nie zdaje ;p

Nadchodzi Rycerz Monet - systematyczna nauka

Obawy Król Monet - ze szef nie bedzie wyrozumialy

Nadzieje Kochankowie - ze to dobry byl pomysl zeby pojsc na studia

Wpływ otoczenia 9 monet - dowartowosciwuje ciebie

po niezdanych i niepowdzeniach wezmiesz sie w garsc zmotywuje ciebie to i juz beda swietne efkty ;)

Sprostowanko: nie lecę na ściągach, do tej pory wszystko zaliczam w terminie:) Uczę się dla siebie, nie dla papierka:)

Przełożenie 7 mieczy Królowa Kielichów Koło - tu widać z jednej strony jakieś kombinowanie, z drugiej strony moje oczekiwania na to, co los mi przyniesie

Liczysz w 7 na to ,że uda Ci się poprawić sytuacje zawodową na lepsze..coś co bedziesz wykonywała z jeszcze wiekszą pasją,gdzie do pracy bedziesz szła spokojnie,z uśmiechem na twarzy. Będziesz robiła coś co jest twoim przeznaczeniem?(Koło) sytuacja ulegnie całkowitej zmianie,bedzie odwrotnościa bieżacej sytuacji zawodowej.

To jest 9 kielichów - moje zadowolenie mimo wszystko, bo mimo wszystko udaje mi się godzić z sobą obowiązki,poza tym inwestuję w siebie, jeszcze dodam, że ta karta mówi też o zakorzenieniu, zasiedzeniu w jednym miejscu
stabilność i zadowolenie.. to 9.. wiec brakuje punkciku..:) sielanki..

Krzyżuje się Rydwan moje pragnienie,aby się rozwijać, chęć wyrwania się dalej

Nastawienie Rycerz Buław - na to, że moja energia pozwoli mi dojść do celu

Jestes zapalona i skłonna do zmian..

Świadomość Królowa Buław - jestem przedsiębiorcza, dobrze zorganizowana, znam swoją wartość,karta idealna

na tej pozycji:)

Podświadomość 2 monet 2 mieczy (dwie wyszły) - jeszcze do końca nie wiem podświadomie czego chcę, co jest prawdą, bo uczę się na kierunku ścisłym i konkretnym, a ciągnie mnie do pisania, co powoduje we mnie pewien dysonans...
Podświadomie masz zarys,wiesz w która stronę chcesz podązać,ale na dzień dzisiejszy jest przyhamowana możliwość ruchu.. nie z twojej winy..

Mija 9 buław - jakiś taki dystans, ostrożność...
Czas podejmowania decyzji,taki czas w którym nie reagowałas,odpoczywałas i myślałaś nad tym jaki kolejny ruch wykonać.

Nadchodzi Rycerz Monet - jakaś stabilizacja, może w pracy będzie lepiej?

Obawy Król Monet - może, że szef nie wyrazi zgody na moją pracę w księgowości firmy

może ,że wywołasz u niego jakieś inne emocje: wzbudzisz gniew,rozchwianie? nie wiem..

Nadzieje Kochankowie - że pojawi się jakaś możliwość innej pracy

Wpływ otoczenia 9 monet - wpływ jest pozytywny, otoczenie bardzo mi sprzyja

Wynik 10 mieczy Moc Słońce 6 buław suma Świat/Cesarzowa -zakończę ostatecznie pewien etap,czyli naukę na Uczelni, co sprawi, że stanę się jeszcze bardziej pewna swoich umiejętności i wiedzy, ewidentnie osiągnę sukces...
ZGADZAM SIE:) i zyczę wszystkiego co najlepsze:):)
  • Like 1
  • 4 months later...