Jump to content

utracony kontakt - będzie weryfikacja

Erza

Recommended Posts

otóż jakiś czas temu urwał mi się kontakt z koleżanką ze szkoły, nie odpisywała na moje smsy i telefony (możliwe, że mogła telefon zgubić)

przez dłuższy czas nie udało nam się wpaść na siebie i przez to nie miałam okazji zapytać, czy coś się stało, że zerwała kontakt

dziś wpadłam na pomysł, aby napisać z konta mojej kuzynki na pewnych portalu do niej i zapytać o przyczynę zerwania kontaktu (liczę na to, że odpisze)

zapytałam w związku z tym kart: jak zakończy się moje oczekiwanie na wiadomość od niej?

5 kielichów, As buław, 4 buław ---> Sąd/Kapłanka

sądzę, że jeszcze sobie trochę poczekam zanim ona odczyta tę wiadomość, ale odezwie się i wyjaśni mi powód swojego milczenia; nastąpi powrót do miłych kontaktów

Edited by KatiJo

zapytałam w związku z tym kart: jak zakończy się moje oczekiwanie na wiadomość od niej?

sądzę, że jeszcze sobie trochę poczekam zanim ona odczyta tę wiadomość, ale odezwie się i wyjaśni mi powód swojego milczenia; nastąpi powrót do miłych kontaktów

Jeszcze przez jakiś czas będzie między Wami czas zawieszenia kontaktów, takiego trochę męczącego i ciężkiego milczenia - ale energia powoli będzie się budzić i możliwy całkiem miły kontakt - podsumy mówią , że nastąpi reaktywacja podyktowana głosem intuicji, że warto

Myślę że rzeczywiście jeszcze trochę poczekasz, koleżanka ma prawdopodobnie kłopoty rodzinne, ale kontakt zostanie wznowiony.

też o tym pomyślałam, o problemach rodzinnych

teraz patrzę i widzę ile literówek narobiłam w tytule wątku :zeby:

Jeszcze przez jakiś czas będzie między Wami czas zawieszenia kontaktów, takiego trochę męczącego i ciężkiego milczenia - ale energia powoli będzie się budzić i możliwy całkiem miły kontakt - podsumy mówią , że nastąpi reaktywacja podyktowana głosem intuicji, że warto

bo warto... świetnie się dogadywałyśmy a tu nagle plum cisza i nie wiem, co dalej, ale mam nadzieję, że jeszcze w kwietniu się odezwie :)

Poprawiłam Ci strusiu pędziwiatrze (wietrze)? ;)

A kontakt będzie, ale nie od razu, faktycznie.

dziękuję Kochana serdecznie :zeby:

bo jak mi się śpieszy, to tak później wychodzi ;)

Guest gość5

otóż jakiś czas temu urwał mi się kontakt z koleżanką ze szkoły, nie odpisywała na moje smsy i telefony (możliwe, że mogła telefon zgubić)

przez dłuższy czas nie udało nam się wpaść na siebie i przez to nie miałam okazji zapytać, czy coś się stało, że zerwała kontakt

dziś wpadłam na pomysł, aby napisać z konta mojej kuzynki na pewnych portalu do niej i zapytać o przyczynę zerwania kontaktu (liczę na to, że odpisze)

kontakt z pewnoscią zostanie wznowiony, a przyczyną moze/mógł byc zwiazek z mężczyzną- tak mi sie skojarzyło- (As buław + 4 buław) miałam koleżankę, która jak sie zakochała to przez 2 lata sie nie odzywała........

Dziewczyny, kurczę, nic o żadnym facecie nie wiem, nawet wspólni nasi znajomi nic nie donieśli mi w tym temacie ;)

Rogi, dwa lata to faktycznie długo, mam dwie takie koleżanki (a raczej już nie mam), które zostawiły całe dotychczasowe życie dla facetów. Mnie to okropnie dziwi, że tylko jego rodzina, jego przyjaciele są ważni.

No nic, czekam na wiadomość, póki co cisza.

• 3 weeks later...
  • 3 months later...

Dziewczyny, widziałam ją dzisiaj. Szła z jakimś facetem za rękę (Rogi miałaś rację!), powiedziałyśmy sobie cześć i tyle. Postanowiłam napisać do niej sms, ale nie odpisała. Nadal nie wiem, czy jej numer jest aktualny, ale skoro nie byłby, to sądzę, że ktoś odpisałby, że ten numer nie należy już do poprzedniej właścicielki.