Jump to content

Kolejny problem w pracy.

NarratorkaHorrorow

Recommended Posts

Dziś usłyszałam przykrą dla mnie wiadomość.News nie jest potwierdzony ,jednak jeśli okaże się prawdą zmuszona będe zmienić pracę.

Mimo dobrych wyników,premii co miesiąc oraz konfliktu z dziewczynami,przełożony chce do projektu którym sie zajmuje skierować osobę która nienawidzi mnie najbardziej i najwiecej krwii mi napsuła.Nie wiedzieć czemu,stoi za dziewczynami murem-puszcza im płazem nieróbstwo -co więcej daje im poczucie bezkarności.Ich zachowanie nie uległo zmianie, na moje próby podjęcia tematu,reaguje wymówką iż nie ma czasu.Kiedy dziewczyny przychodzą na skarge - wysłu****e je.

Czy będziemy pracować z X nad ważnym projektem ?

Świat

Rycerz mieczy

Papież

Wspaniale,beda pracować z kimś kto woli w pracy poplotkować i poczytac pudelka.W papieżu twarde zarządzenie przełożonego.Pięknie

Dlaczego przełożony oddelegował X do pracy z nami ?

8 kliechów

Królowa Pałek

6 Mieczy

Mam wrażenie że chodzi o to że przełożony chce nam utrzeć nosa.Tak jakby chciał zrobić nam na złość.Drugą możliwośćia jest decyzja kogoś z góry.Jako że menager dep,wie o sytuacji nie sadze by chciał wsadzać kij w mrowisko.

Co powinnam zrobić by uniknąć pracy z X ?

Cesarz

Papieżyca

As kielichów

Powinnam twardo powiedzieć że nic z tego nie bedzie,i liczyć że może uda mi się nie przenosić się do innego działu

Dlaczego Przełożony faworyzuje dziewczyny ?

4 mieczy

Królowa Kielichów

8 kielichów

czyżby jedna z gwiazdek była ulubienicą kogoś z góry ?

Mówiąc szczerze, ręce mi opadają/Jesli zostanie przydzielona do projektu - albo będe pracować dwa razy ciężej , by otzymać premie i zrobić wszystko kiedy ona bedzie czytac pudelka zapijając kawką.Albo przeniose sie,tracac stanowisko,premie i zaczynajac od nowa.

Co byście zrobiły na moim miejscu ?

Guest gość5

Dziś usłyszałam przykrą dla mnie wiadomość.News nie jest potwierdzony ,jednak jeśli okaże się prawdą zmuszona będe zmienić pracę.

Mimo dobrych wyników,premii co miesiąc oraz konfliktu z dziewczynami,przełożony chce do projektu którym sie zajmuje skierować osobę która nienawidzi mnie najbardziej i najwiecej krwii mi napsuła.Nie wiedzieć czemu,stoi za dziewczynami murem-puszcza im płazem nieróbstwo -co więcej daje im poczucie bezkarności.Ich zachowanie nie uległo zmianie, na moje próby podjęcia tematu,reaguje wymówką iż nie ma czasu.Kiedy dziewczyny przychodzą na skarge - wysłu****e je.

Czy będziemy pracować z X nad ważnym projektem ?

Świat

Rycerz mieczy

Papież

Taka jest decyzja przełozonego i tak bedzie- uważa, że ona jest świetna w tego typu sprawach i dzięki temu projekt dostanie wiatru w żagle.

Dlaczego przełożony oddelegował X do pracy z nami ?

8 kliechów

Królowa Pałek

6 Mieczy

żebys mogła sie przełamać i albo sie dopasujesz albo odejdziesz.

Co powinnam zrobić by uniknąć pracy z X ?

Cesarz

Papieżyca

As kielichów

Trwać przy swoim, powiedziec przelozonemu jaka to dla Ciebie sytuacja, z tym, że wg mnie niewiele to da

Dlaczego Przełożony faworyzuje dziewczyny ?

4 mieczy

Królowa Kielichów

8 kielichów

on ich nie faworyzuje, po prostu tego typu sytuacje mało kogo obchodzą, przeniesli cię zeby trochę załagodzić sprawę, ale jeśli ktoś nie pasuje do reszty -po prostu powinien zmienic pracę...

hm.... nie chcę byc złośliwa- rób jej zdjęcia przy tym pudelku, poza tym jeśli w zespole ma byc więcej osób- to chyba reszta tez nie ma zamiaru tyrac za jedną taka co tylko siedzi i palcem nie kiwnie.......... a jak nie tyo zmiana pracy- nie premia jest najważniejsza- atmosfera w pracy tez sie liczy

Dziekuje za wypowiedz.

Wiesz Rogi, jej nie trzeba robić zdjęć. Przełożony doskonale widzi jak ona pracuje.Przez pierwsza godzine siedzi z nami i tylko z idziewczynami rozmawia.Reszta pracuje bo terminy gonią. To że je faworyzuje widac gołym okiem, kiedy któraś z nich popełni błąd nic sie nie dzieje-jesli popełnie go ktos inny zaczyna sie pogadanka.

Jesli dziewczyny odrzucaja jakis pomysł to pomimo faktu iż wiekszosc za nim obstaje, przełożony pomysł skreśla

Guest gość5
Dziekuje za wypowiedz.

Wiesz Rogi, jej nie trzeba robić zdjęć. Przełożony doskonale widzi jak ona pracuje.Przez pierwsza godzine siedzi z nami i tylko z idziewczynami rozmawia.Reszta pracuje bo terminy gonią. To że je faworyzuje widac gołym okiem, kiedy któraś z nich popełni błąd nic sie nie dzieje-jesli popełnie go ktos inny zaczyna sie pogadanka.

Jesli dziewczyny odrzucaja jakis pomysł to pomimo faktu iż wiekszosc za nim obstaje, przełożony pomysł skreśla

no to przykrość- w takim układzie to jego faworyta............ i nic na to nie poradzisz- dopóki nie spadnie z tronu......