Jump to content

prześladowca z tv :)


Guest stagnacja

Recommended Posts

Guest stagnacja

Chciałam was o coś zapytać, może ktoś też miał coś podobnego. Od kilku już lat zastanawia mnie troche dziwne zjawisko tzn prześladuje mnie postać mało znanego aktora - nie będe wymieniać nazwisk bo to nie ma znaczenia - jest to o tyle dziwne, że ten człowiek jest mi całkowicie obojętny pod każdym względem ale od kilku lat często zdarza mi się, że jakoś przypadkowo natrafiam na jakąś wzmianke o nim, nawet na jednym forum ezoterycznym też trafiłam na wypowiedź o nim zupełnie przypadkowo a to nie jest znana postać i często mi się śni ale tylko w taki sposób, że chce mnie jakby przed czymś uratować, ochronić.

Dziwi mnie to bo w ogóle o nim nie myśle, wcale mi się nie podoba z wyglądu ani nic z tych rzeczy a zauważyłam, że sytuacja się powtarza i nasila kiedy mam więcej problemów. Takie coś trwa już od kilku lat dlatego nie wiem co o tym myśleć, czasem mnie to męczy. Może moja podświadomość chce mi coś przekazać - jakąś radę? A może ten człowiek mi pomógł w poprzednich wcieleniach i podświadomość to pamięta?

Link to comment
Share on other sites

może podświadomie wywarł na tobie jakieś wrażenie i dlatego Ci sie śni;)

 

a tak w ogóle zerknęłam bo zaintrygował mnie temat prześladowcy mianowicie nie dawno czytałam wypowiedź ,kobiety o nękaniu smsami kilkoma dziennie od tv że musi natychmiast wysłać bo cos się stanie itp....żeby naciągnąć na kasę nie wysyła i prześladują tak jest mają Twoj numer to niestety:(

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest stagnacja

już miałam z tym spokój przez jakiś rok aż tu znowu w zeszłym tygodniu niz stąd ni zowąd mi sie przyśnił - tym razem to był dziwny sen bo śniło mi się, że miał być koniec świata tzn w tv powiedzieli, że na całym świecie są jakieś gigantyczne powodzie jak potop i wszystkie telefony wysiadły, internet, były problemy z zasileniem i ja sie bałam ,że sie z nikim nie skontaktuje, próbowałam do kogoś bliskiego zadzwonić, wyszłam na dwór złapać zasięg a ten "prześladowca z tv" sam do mie zadzwonił, zapraszał mie na kolacje (mówił, że przyjedzie:) ) wiedział gdzie mieszkam, i ja sie nie chciałam zgodzić, ale on mnie namawiał, czułam, że chciał mi pomóc żebym sie uspokoiła i nie bała no i jak już sie jakoś zgodziłam to poczułam spokój, umówiliśmy sie a po tym telefonie od niego nie zdążyłam wrócić do domu bo nagle wdarła sie woda i zalała wszystkie budynki a mnie to nawet już nie obeszło po tej rozmowie telefonicznej taka była spokojna i obojętna :)

 

wcale o nim nie myśle, nie oglądam z nim żadnych filmów i nie wiem o co chodzi, czemu ten człowiek tak mi chce pomóc w tych snach ?? ciekawe zjawisko... tak już sie zastanawiam może znaliśmy sie w poprzednich wcieleniach i on mi wtedy pomagał czy coś... dziwne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest stagnacja
Faktycznie bardzo ciekawe zjawisko.. :) Może w przyszłości spotkasz kogoś takiego, kto pomoże Ci w czymś.

 

no tak tylko dziwne jest to że ten konkretny człowiek mnie "prześladuje", dlatego mnie to zjawisko zaciekawiło bo pierwszy raz coś tak działa na moją podświadomość i w sumie nie wiem dlaczego... może to faktycznie pamięć poprzednich wcieleń? może chce mi coś przekazać tylko co?

 

już nawet z numerologii sprawdzałam po datach ur i mamy te same drogi życia i tą samą wibracje dnia ur więc gdybyśmy sie znali osobiście to karma by była na pewno :) hmm bardzo ciekawe, już nawet raz żeby rozwikłać tą zagadke chciałam poprosić o jakiś rozkład karmiczny z tarota ale to nie ma sensu bo sie przecież nie znamy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...