Skocz do zawartości

prześladowca z tv :)


Gość stagnacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stagnacja

Chciałam was o coś zapytać, może ktoś też miał coś podobnego. Od kilku już lat zastanawia mnie troche dziwne zjawisko tzn prześladuje mnie postać mało znanego aktora - nie będe wymieniać nazwisk bo to nie ma znaczenia - jest to o tyle dziwne, że ten człowiek jest mi całkowicie obojętny pod każdym względem ale od kilku lat często zdarza mi się, że jakoś przypadkowo natrafiam na jakąś wzmianke o nim, nawet na jednym forum ezoterycznym też trafiłam na wypowiedź o nim zupełnie przypadkowo a to nie jest znana postać i często mi się śni ale tylko w taki sposób, że chce mnie jakby przed czymś uratować, ochronić.

Dziwi mnie to bo w ogóle o nim nie myśle, wcale mi się nie podoba z wyglądu ani nic z tych rzeczy a zauważyłam, że sytuacja się powtarza i nasila kiedy mam więcej problemów. Takie coś trwa już od kilku lat dlatego nie wiem co o tym myśleć, czasem mnie to męczy. Może moja podświadomość chce mi coś przekazać - jakąś radę? A może ten człowiek mi pomógł w poprzednich wcieleniach i podświadomość to pamięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podświadomie wywarł na tobie jakieś wrażenie i dlatego Ci sie śni;)

 

a tak w ogóle zerknęłam bo zaintrygował mnie temat prześladowcy mianowicie nie dawno czytałam wypowiedź ,kobiety o nękaniu smsami kilkoma dziennie od tv że musi natychmiast wysłać bo cos się stanie itp....żeby naciągnąć na kasę nie wysyła i prześladują tak jest mają Twoj numer to niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość stagnacja

już miałam z tym spokój przez jakiś rok aż tu znowu w zeszłym tygodniu niz stąd ni zowąd mi sie przyśnił - tym razem to był dziwny sen bo śniło mi się, że miał być koniec świata tzn w tv powiedzieli, że na całym świecie są jakieś gigantyczne powodzie jak potop i wszystkie telefony wysiadły, internet, były problemy z zasileniem i ja sie bałam ,że sie z nikim nie skontaktuje, próbowałam do kogoś bliskiego zadzwonić, wyszłam na dwór złapać zasięg a ten "prześladowca z tv" sam do mie zadzwonił, zapraszał mie na kolacje (mówił, że przyjedzie:) ) wiedział gdzie mieszkam, i ja sie nie chciałam zgodzić, ale on mnie namawiał, czułam, że chciał mi pomóc żebym sie uspokoiła i nie bała no i jak już sie jakoś zgodziłam to poczułam spokój, umówiliśmy sie a po tym telefonie od niego nie zdążyłam wrócić do domu bo nagle wdarła sie woda i zalała wszystkie budynki a mnie to nawet już nie obeszło po tej rozmowie telefonicznej taka była spokojna i obojętna :)

 

wcale o nim nie myśle, nie oglądam z nim żadnych filmów i nie wiem o co chodzi, czemu ten człowiek tak mi chce pomóc w tych snach ?? ciekawe zjawisko... tak już sie zastanawiam może znaliśmy sie w poprzednich wcieleniach i on mi wtedy pomagał czy coś... dziwne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość stagnacja
Faktycznie bardzo ciekawe zjawisko.. :) Może w przyszłości spotkasz kogoś takiego, kto pomoże Ci w czymś.

 

no tak tylko dziwne jest to że ten konkretny człowiek mnie "prześladuje", dlatego mnie to zjawisko zaciekawiło bo pierwszy raz coś tak działa na moją podświadomość i w sumie nie wiem dlaczego... może to faktycznie pamięć poprzednich wcieleń? może chce mi coś przekazać tylko co?

 

już nawet z numerologii sprawdzałam po datach ur i mamy te same drogi życia i tą samą wibracje dnia ur więc gdybyśmy sie znali osobiście to karma by była na pewno :) hmm bardzo ciekawe, już nawet raz żeby rozwikłać tą zagadke chciałam poprosić o jakiś rozkład karmiczny z tarota ale to nie ma sensu bo sie przecież nie znamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...