Jump to content

moje urodziny

stokrotunia

Recommended Posts

Z okazji urodzin zrobiłam sobie taki rozkład, ale że jeszcze totalnie nie czuję się w kartach sprawnie, to postanowiłam tu umieścić. Może ktoś będzie miał ochotę podpowiedzieć mi parę uwag co do mojej interpretacji.

1. Co wnoszę z poprzedniego roku – 10 pucharów - stabilizację na gruncie rodzinnym, w ogóle dojście do wniosku jak wiele rodzina dla mnie znaczy, docenienie tego co mam, poczucie, że jest to coś wspaniałego.

2. Co wydarzy się w kontekście:

a) działania, kreatywności – 6 mieczy – odejdę od jakiś moich schematów myślowych, trochę zmian mentalnych

B) uczuć – koło fortuny – tu to wielka niewiadoma

c) umysłu – paź mieczy - sporo pracy umysłowej mnie czeka, dużo nauki

d) pracy – 7 mieczy – chyba sporo się nakombinuję jak tu znaleźć taką która mnie w końcu usatysfakcjonuje

e) finansów – 7 pucharów – marzyć o ich poprawie będę na pewno, ale raczej bez efektów

3. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z mojego życia – 4 puchary – wreszcie odchodzi rezygnacja, przemęczenie dotychczasowymi wydarzeniami w moim życiu, brak motywacji, jakieś rozczarowania

4. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku – 3 denarów – tu kojarzy mi się jedynie oddanie bardzo ważnej pracy (ale jest ciągle „w sprawdzaniu”, więc nie wiem czy można powiedzieć że to już koniec?)

5. Sprawy i zadania, które przechodzą do tego roku – 4 mieczy – myślę że powinnam zważać w moim życiu większą uwagę na to, że też czasem muszę odpoczywać, a nie tylko wypełniać kolejne obowiązki, a po drugie zaczęłam trochę dystansować się do życia, i chyba powinnam to kontynuować

6. Gdzie jestem dziś?- 5 pucharów - rozczarowana, że większość spraw potoczyło się w moim życiu nie tak jakbym chciała. Jest we mnie jeszcze ciągle sporo żalu do samej siebie i innych.

7. Nowe energie i sprawy, które pojawią się w nadchodzącym roku – śmierć – w końcu przełom jakiś nastąpi

8. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzę – kochankowie – decyzje, decyzje i jeszcze raz decyzje do podjęcia

9. Cele, które mogę osiągnąć w nadchodzącym roku – księżyc – jakoś tak skojarzyło mi się z kobiecością, może wreszcie tak naprawdę się nią poczuję

10. Ogólna prognoza na ten rok – 6 pucharów – to mnie martwi, bo wskazuje na to, że nie odpędzę się zupełnie od przeszłości, za czymś będę tęsknić i często wracać myślami, tam gdzie już nie powinnam

11. Urodzinowy dar Wszechświata, błogosławieństwo, które otrzymuję na ten rok – 6 denarów jak dla mnie to karta równowagi, więc może przynajmniej w części uda mi się taką równowagę w życiu i poczucie stabilności osiągnąć.

Guest stagnacja
B) uczuć – koło fortuny – tu to wielka niewiadoma .

mi się tu wydaje, że możesz spotkać w tym roku swoje "przeznaczenie", poznać tego jedynego co wcale nie oznacza, że od razu będziecie razem, może będziecie musieli się z wieloma sprawami jeszcze zmierzyć zanim to nastąpi

7. Nowe energie i sprawy, które pojawią się w nadchodzącym roku – śmierć – w końcu przełom jakiś nastąpi.

być może doznasz jakiegoś "oświecenia", przewartoścujesz całkowicie swoje podejście, zmienisz się wewnętrznie, dojrzejesz możliwe, że pod wpływem jakiejś sytuacji czy człowieka, który Ci w tym pomorze

8. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzę – kochankowie – decyzje, decyzje i jeszcze raz decyzje do podjęcia .

możliwe też, że otworzenie się na prawdziwe uczucia

9. Cele, które mogę osiągnąć w nadchodzącym roku – księżyc – jakoś tak skojarzyło mi się z kobiecością, może wreszcie tak naprawdę się nią poczuję.

no właśnie, może dzięki tym uczuciom poczujesz się bardziej kobieca, odmienisz się:)

10. Ogólna prognoza na ten rok – 6 pucharów – to mnie martwi, bo wskazuje na to, że nie odpędzę się zupełnie od przeszłości, za czymś będę tęsknić i często wracać myślami, tam gdzie już nie powinnam.

może początkowo będziesz skupiać się na przeszłości i to będzie wyglądać jakby było już zamknięte, bezrozwojowe a potem możliwe, że nastąpi zwrot akcji

ja też się dopiero ucze także z góry przepraszam za złą interpretacje :)

Edited by stagnacja
Z okazji urodzin zrobiłam sobie taki rozkład, ale że jeszcze totalnie nie czuję się w kartach sprawnie, to postanowiłam tu umieścić. Może ktoś będzie miał ochotę podpowiedzieć mi parę uwag co do mojej interpretacji.

bardzo fajna ta Twoja interpretacja :okok:

to sie nazywa byc poczatkujacą ? ;)

1. Co wnoszę z poprzedniego roku – 10 pucharów

ogolne zadowolenie z ulozenia sie Twoich spraw, poczucie oparcia w rodzinie/wsparcia w Twoich dzialaniach

2. Co wydarzy się w kontekście:

a) działania, kreatywności – 6 mieczy - moze zadzialasz w internecie/poprzez internet?

druga wersja, ze to nie bedzie dobry rok na podejmowanie roznych przedsiewziec, ze odejdziesz od tego

na rzecz zajecia sie inna dziedzina zycia/odpoczynkiem

B) uczuć – koło fortuny - moze sie ktos "przetoczyc" przez Twoje zycie,

jesli teraz masz spokoj - to moze on zostac naruszony

c) umysłu – paź mieczy - sporo pracy umysłowej mnie czeka, dużo nauki -

tez tak mysle moze tez bedziesz musiala sie z czyms zmierzyc, co bedzie wymagalo troszke wysilku,

moze ciut na wyrost - ale tylko na pozor, powinnas dac sobie z tym rade

d) pracy – 7 mieczybylabym wyczulona na jakies mataczenie, mydlenie oczu, oszustwa

e) finansów – 7 pucharów – marzyć o ich poprawie będę na pewno, ale raczej bez efektów

mysle podobnie, raczej w tym roku wyraznej poprawy nie bedzie

d) i e) - te dwie pozycje razem moga wskazywac na to, ze pojawi sie jakas okazja, gdzie bedzie Ci sie wydawac, ze zlapalas Pana Boga za nogi

- a w rzeczywistosci bedzie to mydlana banka, dobrze jesli nie zapedzisz sie za daleko w realizacji tego

3. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z mojego życia – 4 puchary – wreszcie odchodzi rezygnacja,

przemęczenie dotychczasowymi wydarzeniami w moim życiu, brak motywacji, jakieś rozczarowania - tak samo widze tu nadzieje na to

to w sumie ciekawa karta w porownaniu z pozytywna 10 pucharow (co wnosze)- bo skoro jest tak dobrze, to skad to zniechecenie...

czyzby brak mozliwosci realizacji siebie? moze robisz cos, co raczej nie jest Twoja pasja... (nie ta praca? inne studia?)

4. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku – 3 denarów

i tu znow pozytywna karta :) - zalozone cele udalo cie sie osiagnac, Twoja praca/wysilek zostal nagrodzony

pytanie tylko w jakim kierunku szedl ten wysilek (czy w realizowniu siebie), poniewaz poprzednią kartą bylo 4 puchary...

moze nadchodzi czas na jakies przewartosciowanie, zmiane celu? stworzylas sobie solidne podstawy/odskocznie - i czas na kolejny etap?

5. Sprawy i zadania, które przechodzą do tego roku – 4 mieczy – myślę że powinnam zważać w moim życiu większą uwagę na to,

że też czasem muszę odpoczywać, a nie tylko wypełniać kolejne obowiązki,

a po drugie zaczęłam trochę dystansować się do życia, i chyba powinnam to kontynuować -

tu tez widze to podobnie: czas wyhamowac to, co robilas do tej pory

przemyslec na spokojnie, gdzie Ty w tym wszystkim jestes, gdzie sie odnajdujesz

6. Gdzie jestem dziś?- 5 pucharów - rozczarowana,

że większość spraw potoczyło się w moim życiu nie tak jakbym chciała.

Jest we mnie jeszcze ciągle sporo żalu do samej siebie i innych.

popatrz - u Ciebie na zmiane przeplataja sie pozytywne karty z kartami swiadczacymi o niezadowoleniu z dotychczasowego zycia...

ewidentny dualizm, jakby bylo was dwie

moze zyjesz/zylas pod czyjes dyktando, zagubiwszy po drodze siebie

w tych 5-ciu pucharach chcialabys zrobic krok gdzies dalej, ale boisz sie cos zostawic za soba - nie wiem, ze zawiedziesz czyjes oczekiwania?

jestes rozdarta, jakbys komus cos obiecala - ale wbrew sobie

7. Nowe energie i sprawy, które pojawią się w nadchodzącym roku – śmierć – w końcu przełom jakiś nastąpi

- na pewno, Smierc to przemiana, z ktorej juz nie ma powrotu - nie ma co odbudowywac, jak po Wiezy... idzie nowe, nowa jakosc

czy lepsza czy gorsza? zalezy od Ciebie

ja po Smierci zawsze dociagam karte, zeby sie dowiedziec, w jakim kierunku to idzie

8. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzę – kochankowie – decyzje, decyzje i jeszcze raz decyzje do podjęcia

tak - i to takie "zyciowe" wybory, dosyc istotne dla Ciebie

9. Cele, które mogę osiągnąć w nadchodzącym roku – księżyc

mysle, ze to jest jeszcze jedna wielka niewiadoma, poniewaz Ty sama nie do konca jeszcze wiesz (zobacz te 4 mieczy), zcego pragniesz

odkrywasz to dopiero - tak, jak piesek, ktory cale zycie byl na łancuchu, odkrywa wolnosc - i na poczatku jeszcze nie wie, co z nia ma zrobic

masz jakies mgliste plany, ale musisz dac sobie czas, by je skrystalizowac

poz tym gdzies w rozkladzie pojawilo sei Kolo Fortuny, wiec i ono moze Ci troche w Twoich planach namieszac- wydarzeniami, ktorych nie oczekujesz

10. Ogólna prognoza na ten rok – 6 pucharów – to mnie martwi, bo wskazuje na to, że nie odpędzę się zupełnie od przeszłości,

za czymś będę tęsknić i często wracać myślami, tam gdzie już nie powinnam

to nie jest taka zla karta - mozna na nia spojrzec jak na karte retrospekcji, pogodzenia sie z przeszloscia i jej zaakceptowania

po tym etapie bedzie Ci juz latwiej - zostawisz za soba te rozdarte, wyjace 5 pucharow, uspokoisz sie - i przyjdzie czas na nowe plany

11. Urodzinowy dar Wszechświata, błogosławieństwo, które otrzymuję na ten rok – 6 denarów

dla mnie to m.in. karta pomocy - ktos Cie wesprze w Twoim dzialaniu, wiec bedzie Ci latwiej przez to wszytsko przejsc - obronna reka przez wszelkie zawirowania

jesli wierzysz w anioly - to mozesz powiedziec, ze beda nad Toba czuwaly :)

pozdrawiam cieplo,

Ania

Edited by alathea
  • Like 1

Przepraszam, że dopiero teraz, ale niezmiernie Ci dziękuję Aniu za Twoją interpretację :bukiet: Jest dla mnie niezwykle cenna.

W maksymalnym skrócie mówiąc, to myślę, że ta plątanina dobrych i złych kart wynika stąd, że miałam się w życiu bardzo dobrze (w różnych jego wymiarach), niestety na własne życzenie poplątałam w nim co tylko się dało, ale jakimś cudem zaczęłam wychodzić na prostą i doceniać to co przedtem wydawało mi się czymś oczywistym, normalnym i należącym mi się "z urzędu". Dopiero jak to utraciłam, to przekonałam się ile znaczyło...