Jump to content

ułamany ząb


Guest Botis

Recommended Posts

Guest Botis

Witam,

 

Śniło mi się, że otwierając usta widziałem, że między jedynką a dwójką nie mam zęba powstał jakiś ubytek, którego wcześniej nie było.

Następnie później zobaczyłem, ze jedynkę mam jakby ułamaną tzn kawałek jedynki po lewej stornie trzyma się tylko na korzeniu. Jakby ząb był podzielony na dwie części i jedna cześć trzyma się na korzeniu

 

I powiedziałem sobie, że trzeba zadzwonić do dentysty bo to wymaga jego interwencji. Po tym się obudziłem

 

We śnie byłem spokojny i tak zastanawiam się czy to nie miało mi przypomnieć by pójść do dentysty bo od kilku miesięcy zapominam o tym ;)

 

Co sądzie?

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sny o zębach przeważnie wskazują na m na jakaś stratę bardzo często jest to strata na zdrowiu. Nawiązując do twoich "zaniedbań" względem dentysty sen moim zdaniem wskazuje ci że jak dalej zaniedbasz to poniesiesz jakąś większą stratę ( drugi ząb w śnie się wykrusza).

 

Przekładając to na zabiegi dentystyczne np: będzie to leczenie kanałowe - dużo kosztowniejsze i niestety ostateczne dla zęba.

 

Ale jest jeszcze druga strona snu którą też musimy rozpatrzyć - tracisz zęby przednie te które są odpowiedzialne za nasz wizerunek dodatkowo są to zęby po stronie lewej żeńskiej i ten wątek należy rozpatrzyć na dwa sposoby:

- ty swoim zachowaniem stracisz w czyichś oczach a biorąc pod uwagę lewą stronę to w oczach kobiety

- ktoś prawdopodobnie kobieta swoim zachowaniem spowoduje to ze dużo straci w twoich oczach - nie będzie to dla ciebie dotkliwe tak jakbyś się tego spodziewał ( we śnie nie robi to na tobie większego wrażenia).

 

A biorąc pod uwagę to że ząb ledwo się trzyma będziesz się wahał czy tej znajomości nie skończyć czy po prostu o incydencie zapomnieć ( ząb podzielony na dwie części).

Pozdrawiam;

Sławomir

Edited by opak
akapity i pisownia
Link to comment
Share on other sites

Guest Botis

Dzięki za interpretację. Myślę, że Twoja druga interpretacja o kobiecie wydaje się właściwa. Dam Ci znać, czy miałeś rację :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Botis

Hej Sławomir Twoja ocena snu byłą prawidłowa dokładnie to:

 

"ktoś prawdopodobnie kobieta swoim zachowaniem spowoduje to ze dużo straci w twoich oczach - nie będzie to dla ciebie dotkliwe tak jakbyś się tego spodziewał ( wsnie nie robi to na tobie wiekszego wrażenia). A biorąc pod uwagę to że ząb ledwo się trzyma będziesz się wahał czy tej znajomości nie skończyć czy poprostu o incydoncie zapomnieć ( ząb podzileony na dwie cześci)."

 

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...