Skocz do zawartości

czy to urok czy brak szcescia,prosze op pomoc


gosiaczek1975

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam na imie malgorzata,od kilkunastu lat nie mam szczescia w zyciu ale ciagle bylam pozytywnej mysli,niestety od kilku lat moje zycie zaczelo sie walic ,rozwod hazardy mez pobicia,dlugi wiezienie,z ktorego pomimo wszystko go wyciagnelam ale nie dalam rady i rozwiodlam sie moja corka mnie o to blagala ,mam dwoje dzieci corke 15 lat i synka 6 lat,sama je wychowuje ,nie ukrywam ze nie daje rady od kilku miesiecy zaczelam chorowac i nie moga pracowac,do tego ciagle splacam dlugi meza, bo on sie ukrywa ma wszystko w nosie ,tez od czasu do czasu mnie nachodzi,od 6 m-cy bylam w nowym zwiazku niestety okazal sie wiekszy jeszcze furiatem i nie moge sie od niego opedzic,straszy mnie,wpadlam w depresje do tego choroba kregoslupai dzieci ,nie mam juz na nic sily ,nie wiem czy jakies fatum nade mna wisi czy uroki jakies,naprawde jestem na skraju wyczerpania, wybaczylam tym ludziom bo czuje taka potzrebe ale to nic nie zmienia tone w dlugach dzieki mezowi bylemu,nie daje sobie juz rady a musze pomoc dzieciom,blagam i prosze o pomoc, ,prosze o pilna pomoc i z gory dziekuje,chce spokojnie w koncu zyc a to ciagnie sie latami i juz mnie przerasta,nie znam sie zabardzo na ezoteryce ale od zawse mnie do tego ciagnie,mam nadzieje ze ktos zyczliwy jest mi w stanie pomoc,malgorzata,email [email protected] lub [email protected] dziekuje

Edytowane przez gosiaczek1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moze nie bardzo Tobie moge, ale zawsze możesz sprobowac:) Polecam wykąpanie sie w Zielu Ostrożenia. Ziele ma na celu takie jakby oczyszczenie nas ze zlych uroków, klątw. Stosowaly to nasze babki. Zawsze kiedy zle zaczyna mi sie ukladac z zyciu kapie sie w nim i to pomaga:) Jedno opakowanie kosztuje okolo 4 zł, dostaniesz je nawet w jakiejs wiekszej aptece lub w sklepie zielarskim. Ja kupuje zawsze dwa opakowania i przygotowuje wywar w duzym garnku ( ziola trzeba trzymac do zagotowania w wodzie, nastepnie wylaczyc i trzymac pod przykryciem od 10-15min). Odcedzasz, najlepiej przez scierke, wlewasz do wanny i dolewasz zimnej/cieplej wody. Moczysz sie w tym cala, wlosy tez, mozesz sie czyms polewac. Kiedy wyjdziesz z wanny, nie wycieraj sie. Musisz wyschnac sama. W wannie moga sie robic takie jakby farfocle ( niby ma to znaczyc ze ktos rzucil na nas urok; ale wedlug mnie to nie o to chodzi. Ja kapalam sie 3 razy a tylko jeden raz mi sie pojawily). Stosujesz kiedy czujesz potrzebe :) Wazne jest tez zebys przed kapiela w zielu, byla wykapana. I jak juz wejdziesz do wody z naparem nie mozesz stosowac zadnych srodków myjacych typu mydlo, zel pod prysznic. Mysle ze to juz wszytsko. Jesli wygooglujesz sobie ziele ostrozenia bedziesz miala jeszcze wiecej informacji:)

 

Pomyslnosci i pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wannie moga sie robic takie jakby farfocle ( niby ma to znaczyc ze ktos rzucil na nas urok; ale wedlug mnie to nie o to chodzi. Ja kapalam sie 3 razy a tylko jeden raz mi sie pojawily).

 

Farfocle są w sumie najistotniejsze, bo oznaczają, że coś zostało w osoby kąpiącej się rzeczywiście zdjęte.

 

Gosiaczek pamiętaj, żeby po kąpieli spłukać ciało zwykłą wodą i dokładnie wytrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farfocle są w sumie najistotniejsze, bo oznaczają, że coś zostało w osoby kąpiącej się rzeczywiście zdjęte.

 

Gosiaczek pamiętaj, żeby po kąpieli spłukać ciało zwykłą wodą i dokładnie wytrzeć.

 

serdecznie dziekuje za rade,wybieram sie na dwa dni do polski,dzieci maj wycieczke w tym samym czasie wiec moge sie wyrwac bo bilety tez sa niedrogie,po pierwsze po te ziola a po drugie do babki z orli,kiedys mi pomogla,ale slyszalam ze pani hanna z rutki jest lepsza,czy moglby mi pan doradzic gdzie lepiej jechac ,jak bylam w orli to nawet nie zdazylam wszystkiego powiedziec troche dla mnie za szybko,pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U babki z Orli jest dużo ludzi więc wszystko przebiega dość szybko i nieco taśmowo. U Hanny jest o wiele spokojniej i wielu mówi, że dzięki temu jest skuteczniejsza w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...