Jump to content

Czy dostanę tą pracę- Weryfikacja jutro wieczorem

Madlen_88

Recommended Posts

Jak spełnią się moje oczekiwania względem otrzymania pracy (praca wiąże się z przeprowadzką i całkowitym przeorganizowaniem mojego życia, z jednej strony tego chcę i potrzebuje z drugiej cholernie się boję)

5 kijów+ 8 pucharów+ 4 kije--> Papież

Uważam, że toczy się o mnie zażarta dyskusja (decyzję podejmują 3 Panie, w tym jedna, najbardziej decyzyjna, która mi tą pracę zaproponowała i chce mnie ściągnąć właśnie do siebie do tego miasta) 8 kielichów może wskazywać zmianę miejsca zamieszkania i 4 kije podjęcie nowej pracy.

Dostaniesz tą pracę- po początkowym gorącym okresie- takim trochę nerwowym i chaotycznym wszystko ładnie się poukłada, w nowym miejscu znajdziesz swoja przystań - podsum też jest na TAK

• Like 1

Rzeczywiście się boisz , ten lęk widać w tym Papieżu. Jest konkurencja, ale biorąc pod uwagę ocenę, masz duże szanse i możliwości tą pracę dostać. Decyzja może być przesunięta w czasie ale ja odczuwam że to jeszcze nie jest czas na takie zmiany w Twoim życiu i do tego mogą dojść osoby decydujące o tym. Wiele wskazuje na to że tą pracę powinnaś dostać ale intuicyjnie uważam że nie, Ty jej możesz nie przyjąć.

Guest gość5
Jak spełnią się moje oczekiwania względem otrzymania pracy (praca wiąże się z przeprowadzką i całkowitym przeorganizowaniem mojego życia, z jednej strony tego chcę i potrzebuje z drugiej cholernie się boję)

5 kijów+ 8 pucharów+ 4 kije--> Papież

Uważam, że toczy się o mnie zażarta dyskusja (decyzję podejmują 3 Panie, w tym jedna, najbardziej decyzyjna, która mi tą pracę zaproponowała i chce mnie ściągnąć właśnie do siebie do tego miasta) 8 kielichów może wskazywać zmianę miejsca zamieszkania i 4 kije podjęcie nowej pracy.

nie bój sie zmian Madlen- jak coś sie zmienia to znaczy, że zyjesz :)- moim zdaniem dostaniesz pracę

Werf. Dostałam pracę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogarnęło mnie przerażenie, ale przyjęłam ją..................................... Dzisiaj pierwszy dzień nowego życia....!!!!! :)

Werf. Dostałam pracę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogarnęło mnie przerażenie, ale przyjęłam ją..................................... Dzisiaj pierwszy dzień nowego życia....!!!!! :)

To super, gratuluje, tzn że zrobiłaś tak jak piszesz pierwszy krok do nowego życia, mogą być obawy ale już bez lęku.

Katjo to bardzo chętnie :D i łatwo się zaklimatyzowałaś? Mnie przeraża, że w Warszawie nie mam nikogo, będę tam całkiem sama. No ale pewnie z czasem poznam nowych znajomych :)