Skocz do zawartości

Więź


Cristall

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałam się ostatnio czy może istnieć więź między dwoma ludźmi, ale taka duchowa czy coś? Coś jak połączenie między dwoma ludźmi, przeznaczenie. Jestem zakochana w chłopaku już dłuższy czas i być może on we mnie też, ale nie wiem. Codziennie, dosłownie jak wracam do domu ze szkoły to czuję jego zapach, mimo że go nie ma w pobliżu i nie jest możliwe go czuć na żaden sposób, nikt inny tego nie czuje. Trwa to chwilę, potem już nie czuję i co jakiś czas znowu czuję... I jest to zakochanie takie inne niż poprzednie, głębsze. Wydaje mi się, że wyczuwam chemię między nami, ale to mogą być tylko urojenia. Tak samo czuję się, jakby on był magnesem jakimś i tak mnie ciągnie do niego, tak jak jakieś połączenie. I myślę o nim cały czas, nigdy wcześniej tak nie miałam żeby aż tyle o kimś myśleć. Czy istnieje coś takiego jak więź duchowa czy to tylko moje urojenia? I o co chodzi z tym zapachem. Jeśli w złym miejscu to napisałam to przepraszam, ale nie wiedziałam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie odpowiada... zdarzyła mi się też bardzo dziwna sytuacja. Wiem, że to głupie, ale śledziłam tego chłopaka z koleżanką raz, bo chciałam wiedzieć gdzie mieszka no i zgubiłyśmy go, moja koleżanka do mnie, że na pewno poszedł w prawo, a ja miałam przeczucie, że w lewo. Za drugim razem jak spróbowałyśmy go znowu śledzić to moje przeczucie okazało się trafne. Doszłyśmy do jakiegoś miejsca, a on znowu nam się zgubił. Moja koleżanka znowu, że poszedł w stronę bloków, co było bardzo prawdopodobne, jednak ja miałam przeczucie, że poszedł w zupełnie innym kierunku, na drugą stronę i skręcił za sklepem, nie wiem skąd. Dzisiaj poszłyśmy znowu za nim i okazało się, że kolejne moje przeczucie było trafne! Bardzo dziwne to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...