Skocz do zawartości

Morderstwo w sklepie


Animus91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o interpretację bardzo dziwnego snu, który przyśnił mi się dzisiejszej nocy :) A wyglądał on tak:

 

Znajdowałem się w jakimś sklepie, przypominało to supermarket, z regałami itd, ogólnie sklep samoobsługowy z koszykami i wózkami. W pewnej chwili zaatakowała mnie jakaś dziewczyna. Rzuciła się na mnie ze sztyletem (nie wiem skąd właśnie sztylet, ale nawet we śnie słyszałem głos, że to sztylet) i wtedy zauważyłem że to jest moja dziewczyna, z którą jestem razem już prawie pół roku. Wiem, że przez chwilę byłem oszołomiony i starałem się z nią porozmawiać, później była już tylko szamotanina. W pewnej chwili przecięła mi sztyletem nadgarstek i cała dłoń zalała mi się powolnie czerwoną krwią. Nie było żadnego tryskania, po prostu powolutku cała dłoń robiła mi się czerwona. Wtedy wykręciłem jej rękę i wbiłem sztylet w żołądek, po czym ona się osunęła. Mi w tym momencie ręka przestała krwawić i rana zaczęła się w cudowny sposób goić. Wyszedłem ze sklepu jak najszybciej, nie kupując nic i w momencie, gdy byłem na zewnątrz i ujrzałem blask słoneczny, obudziłem się.

 

Co ten sen ma niby oznaczać? Jestem w ogromnym szoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosiłbym o interpretację bardzo dziwnego snu, który przyśnił mi się dzisiejszej nocy :) A wyglądał on tak:

Znajdowałem się w jakimś sklepie, przypominało to supermarket, z regałami itd, ogólnie sklep samoobsługowy z koszykami i wózkami. W pewnej chwili zaatakowała mnie jakaś dziewczyna. Rzuciła się na mnie ze sztyletem (nie wiem skąd właśnie sztylet, ale nawet we śnie słyszałem głos, że to sztylet) i wtedy zauważyłem że to jest moja dziewczyna, z którą jestem razem już prawie pół roku. Wiem, że przez chwilę byłem oszołomiony i starałem się z nią porozmawiać, później była już tylko szamotanina. W pewnej chwili przecięła mi sztyletem nadgarstek i cała dłoń zalała mi się powolnie czerwoną krwią. Nie było żadnego tryskania, po prostu powolutku cała dłoń robiła mi się czerwona. Wtedy wykręciłem jej rękę i wbiłem sztylet w żołądek, po czym ona się osunęła. Mi w tym momencie ręka przestała krwawić i rana zaczęła się w cudowny sposób goić. Wyszedłem ze sklepu jak najszybciej, nie kupując nic i w momencie, gdy byłem na zewnątrz i ujrzałem blask słoneczny, obudziłem się.

Co ten sen ma niby oznaczać? Jestem w ogromnym szoku...

Budynki oznaczaja nasze wnetrze,Ty byles w supermarkecie,gdzie sam wybierasz produkty,ktore moga Ci sie przydac albo ktorych potrzebujesz.Dokonujesz sam wyboru.Atak dziewczyny ze sztyletem to proba napadu na Twoj wybor,Twoje decyzje.Twojej dziewczynie widocznie one sie nie podobaja,stad proba "zamachu"na Ciebie.Dlatego we snie byles oszolomiony,ze jak ona mogla to zrobic i stad dalej szamotanina(czy klocicie sie obecnie ze soba?)Ona przecina Ci nadgarstek i stad krew-moze uchodzi powoli z Ciebie milosc do niej?skoro Cie zranila? Ty zrobiles to samo,zaatakowales ja(pewnie slowami)i dopiero wtedy ona sie uspokoila(usunela na ziemie).Wtedy dopiero poczules spokoj,ulge,wszystko wrocilo do normy(dlatego Twoja reka juz nie byla czerwona).Z tego wszystkiego nie dokonales zadnego wyboru w sklepie i wyszedles z niego,a dopiero wtedy ujrzales blask slonca.Hmmm albo Wasze relacje nie sa najlepsze obecnie,albo ona za bardzo na cos napiera,za bardzo ingeruje w Twoje decyzje stad taki zamet w Twojej glowie.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...