Jump to content

Karciochy na pewnego pana :)

maddie88

Recommended Posts

Witam :)

Położyłam karty na relację moją i pewnego pana, z którym pracuję. Ciężko jest mi ocenić jego stosunek do mnie, bo raz jest miło, a raz się jakby dystansuje... I kobieca intuicja też mi tam coś podpowiada :D Dlatego zapytałam kart, jak to faktycznie wygląda :)

Ja:

To co w głowie: Pustelnik

To co w sercu: Królowa Buław (odpowiedź), tło: Paź Kielichów, Słońce

To co na zewnątrz: Gwiazda (odpowiedź), tło: 3 Denarów, 6 Denarów

To wnoszę: As mieczy

Z mojej strony muszę pozamykać pewne sprawy, emocjonalnie nie jestem gotowa jeszcze na nowy związek, powoli nabieram wiatru w żagle ;) Do pana jestem nastawiona bardzo pozytywnie, widać moją sympatię do niego :) Dążę także do rozmów, nie chcę nieporozumień...

On:

To co w głowie: 2 Mieczy (odpowiedź), tło: Król Kielichów, Królowa Kielichów, As Denarów, 3 Buław, Król Mieczy

To co w sercu: 5 Mieczy (odpowiedź), tło: Koło Fortuny, Król Denarów

To co na zewnątrz: Sprawiedliwość (odpowiedź), tło: Wieża, Kapłan

To wnosi pan: Wisielec

Wspólna karta: 3 Mieczy

Oj, nie wygląda to dobrze... Moim zdaniem pan widzi potencjał w tej relacji, wie, żebyśmy dobrze się dogadywali :), ale jego zdaniem jest to sytuacja bez wyjścia...czuje się bezsilny... Ma bardzo mieszane uczucia...i może dlatego zdecydował wziąć to na dystans... Czuję, że coś się zmieniło i Wieża to potwierdza.

Może być tak, że oboje jesteśmy rozczarowani...

Jak pan widzi naszą relację?

Królowa Mieczy (odpowiedź), tło: 5 Mieczy, 6 Denarów, Diabeł, 3 Kielichów, Sprawiedliwość - Pana zdaniem to ja się odcinam, na gruncie koleżeńskim jest ok, ale czuć ode mnie dystans...

Jak pan chciałby, aby ta relacja wyglądała?

Wieża (odpowiedź), tło: 2 Kielichów, Sprawiedliwość, 8 Denarów, Sąd - ...żebyśmy rozmawiali bardziej otwarcie, może chciałby się spotkać po pracy od czasu do czasu...ale na gruncie koleżeńskim tylko i wyłącznie.

Jak myślicie? :prosi:

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

• Maestro

Ja:

To co w głowie: Pustelnik dużo rozmyślasz,być może czujesz się osamotniona

To co w sercu: Królowa Buław (odpowiedź), tło: Paź Kielichów, Słońce myślę,że chciałabyś się jemu podobać, chciałabyś, aby o Ciebie zabiegał, podrywał, a Ty z właściwym dla kobiet urokiem mogłabyś go kokietować;)

To co na zewnątrz: Gwiazda (odpowiedź), tło: 3 Denarów, 6 Denarów jesteś uprzejma, zawsze ładnie wyglądasz, jesteś b.koleżeńska i serdeczna

To wnoszę: As mieczy

dajesz mu chyba delikatne znaki

On:

To co w głowie: 2 Mieczy (odpowiedź), tło: Król Kielichów, Królowa Kielichów, As Denarów, 3 Buław, Król Mieczy dużo kart... Wg tych kart, to on w głowie ma jakiś związek, chyba ten, w którym mógł być, któreś z nich chyba dostało zawodową szansę, bo w 3 buław ja widzę wyjazd, albo ona odeszła do innego

To co w sercu: 5 Mieczy (odpowiedź), tło: Koło Fortuny, Król Denarów może został zdradzony

To co na zewnątrz: Sprawiedliwość (odpowiedź), tło: Wieża, Kapłan jak dla mnie to jest w trakcie lub po rozwodzie

To wnosi pan: Wisielec on sam nie wie jak ma się zachowywać...

Wspólna karta: 3 Mieczy

każde z Was jest rozczarowane,ale w pozytywnym aspekcie łączą Was jakieś kwestie analityczne, intelektualne..

Jak pan widzi naszą relację?

Królowa Mieczy (odpowiedź), tło: 5 Mieczy, 6 Denarów, Diabeł, 3 Kielichów, Sprawiedliwość

uważa Ciebie za mądrą, wiedzącą czego chce kobietę,lubi Ciebie, aczkolwiek 5 mieczy mówi, że raczej jego myślenie nie wykracza poza miłe stosunki w pracy

Jak pan chciałby, aby ta relacja wyglądała?

Wieża (odpowiedź), tło: 2 Kielichów, Sprawiedliwość, 8 Denarów, Sąd

możliwe, że on potrzebuje świeżości,oddechu, może chciałby żeby Wam się fajnie współpracowało

• Like 1

Co do mnie, to się zgadza :D Trafiłaś jak zawsze w 10 :))) Co do związku pana... Kiedyś oboje zostaliśmy dłużej w pracy, pan mi pomagał i...wspomniał o swojej byłej dziewczynie...czyli możliwe, że, tak jak pokazują karty, jeszcze o niej myśli... Z tym rozwodem mnie zaskoczyłaś :) Hmmm...trudno mi to zweryfikować, pan jest o rok starszy tylko...wspomniał o byłej ze studiów...innych przesłanek nie mam ;) Ale karty by pasowały... Wydaje mi się, że ta sympatia jest obopólna, ale pan jest ogólnie kontaktowym człowiekiem :) Tak patrząc jeszcze raz na te karty, myślę, że pan chyba na razie ogólnie chce sobie odpocząć od relacji damsko-męskich... Ta 5 Mieczy na sercu to ciężka karta... :/ Dziękuję, Inez :uscisk: :uscisk: :uscisk::buziak: Pozdrawiam :)

• Maestro
Co do mnie, to się zgadza :D Trafiłaś jak zawsze w 10 :))) Co do związku pana... Kiedyś oboje zostaliśmy dłużej w pracy, pan mi pomagał i...wspomniał o swojej byłej dziewczynie...czyli możliwe, że, tak jak pokazują karty, jeszcze o niej myśli... Z tym rozwodem mnie zaskoczyłaś :) Hmmm...trudno mi to zweryfikować, pan jest o rok starszy tylko...wspomniał o byłej ze studiów...innych przesłanek nie mam ;) Ale karty by pasowały... Wydaje mi się, że ta sympatia jest obopólna, ale pan jest ogólnie kontaktowym człowiekiem :) Tak patrząc jeszcze raz na te karty, myślę, że pan chyba na razie ogólnie chce sobie odpocząć od relacji damsko-męskich... Ta 5 Mieczy na sercu to ciężka karta... :/ Dziękuję, Inez :uscisk: :uscisk: :uscisk::buziak: Pozdrawiam :)

Wiesz, jeśli o niego chodzi to zastanowiła mnie ta Sprawiedliwość,potem Wieża przy Kapłanie, stąd moje przypuszczenia, że rozwód. Sama zresztą pewnie się kiedyś dowiesz:)

• Like 1
  • 2 weeks later...

Weryfikacja:

Inez, dzisiaj wyszło w pracy, że pan się niedawno rozstał... Tzn. była to decyzja jego dziewczyny. Pod koniec tamtego tyg. aż oczy mu się szkliły, chodził niewyraźny...teraz już wiem, dlaczego... :/ Czyli jest tak, jak napisałaś... Chodziło o rozstanie...

Pozdrawiam :buziak::uscisk: