Jump to content

partnerski

kicia123

Recommended Posts

PARTNERSKI

on

glowa 2kielichy, mysli o milosci, moze kocha

serce 7 bulaw walczy sam ze soba

wnosi 8 mieczy sie czuje w potrzasku ?

pokazuje 5 bulaw, zazdrosc, walka

ona

glowa krol kielichow- no ja go kocham jak widac

serce 10 bulaw-mam dosc jestem dobita tym wszytkim

wnosi 8 denarow, powolne budowanie relacji

pokazuje 3 miecze, ze ejstem zdruzgotana i mnie to dobilo

wspolna krol bulaw nie wiem kto to, nie ma innych mezczyzn w moim zyciu,nawet nie mysle o inych

przyszlosc 6 kielichow-rydwan-10 kielichow, przeszlosc sie zazczaczyla, mzoe ejdnak powrot jego do bylej kobiety

Byla kobieta zczyna mieszac, on nie chce uciac kontaktu z nią, stad zaczelo sie miedzy nami psuc. co robić...

Edited by kicia123
PARTNERSKI

on

ona

wspolna krol bulaw nie wiem kto to, nie ma innych mezczyzn w moim zyciu,nawet nie mysle o inych

przyszlosc 6 kielichow-rydwan-10 kielichow, przeszlosc sie zazczaczyla, mzoe ejdnak powrot jego do bylej kobiety

zrobilabym rozklad na problemy w zwiazku, wspolne dogadywanie sie

czy wy nie macie rowniez problemow finansowych, jakies zewnetrzne klopoty (u pana z praca? brak czasu dla siebie, brak zrozumienia)

tu za bardzo nie widac drugą kobietę, w tym akurat rozkładzie - moze winnym wyjdzie "szydlo z worka"

pan ma jakos zwiazane ręce, choc dobre chęci, szarpie się

moze Ci o czyms nie mowi (zwiazanym np. z praca, wyjazd?)

6 kielichow-rydwan-10 kielichow suma Swiat/Cesarzowa

-------Mag ----Papiez

---------Kochankowie

w "co na zewnatrz" oboje macie ósemki, to moze byc wskazowka

tak, mamy jakies problemy finansowe, brak czasu dla siebie rowniez, ale w dzisiejszych czasach to chyba normalne...

ale ogolnie nie mamy problemow, mamw razenie ze dobrze nam. moze on rzczywiscie jej juz nie chce, moze to ona poprostu mu truje..

czy ta kobieta to rozwali? co to znaczy oboje mamy osemki ?

Edited by kicia123

Wiem, że jesteś zakochana, ale im bardziej naciskasz i jesteś zazdrosna, tym bardziej on będzie uciekał. Może to trudne, ale zdystansuj się i pozwól mu działać i podjąć decyzję co do waszej relacji.

On buduje wokół siebie mur, ty natomiast wyrzucasz swoje negatywne myśli i emocje (3 miecze).

To nie jest przecież tak, że tamta kobieta jest zła, a on jest biedną sierotką. To dorosły człowiek i sam za siebie podejmuje decyzje. Król buław mówi o tym, że uparcie oboje tkwicie przy swoich racjach i sytuacja jest bardzo napięta. Król buław nie dyskutuje, nie ma zrozumienia, za to zawsze jest gotowy do walki. Ktoś jednak w związku musi być tym mądrzejszym, gotowym do spokojnej rozmowy. Za dużo buław, za dużo ognia.

Są jednak kielichy w miejscu myśli, więc przy odrobinie dobrej woli można dojść do porozumienia.

Edited by Ewitta
  • Like 1
Guest Daffne

on

On pragnie przede wszystkim harmonijnej relacji opartej na zrozumieniu i porozumieniu wzajemnych, a także na miłości. Chce czuć wsparcie i oparcie w partnerce i na to liczy nadal u Ciebie. Na sercu jednak zrodziła sie u niego walka...jakby bronił się przed Tobą emocjonalnie co każe mi przypuszczać, że atakujesz go, stosujesz w naciski, w wyniku których on zaczyna się bronić ponieważ czuje się atakowany. Mimo to nadal chce tworzyć z Tobą ciepłą i dobrą relacje, a przynajmniej taką wizję ma w głowie. Wasze spory i narosłe nieporozumienia albo nieumiejętność dogadania się i osiągnięcia kompromisu w pewnych sprawach spowodowała już dystans u Pana...Pan zaczyna stosować uniki, zamykać się w sobie. Dla niego więc aktualnie relacja jest walką...koniecznością bronienia się...co pokazuje też Pan...dużą emocjonalnością oraz impulsywnością bo nie wie czego ma się spodziewać i kiedy zaatakujesz.

ona

Ty masz na uwadze Pana, jego emocjonalną stronę oraz to jakim chciała byś go widzieć. Pragniesz by był ciepły, czuły i troskliwy, a także chcesz czuć, że jesteś dla niego najważniejsza. Na sercu Ci zaczynają ciążyć narosłe konflikty...zaczynasz nie wytrzymywać sytuacji jaka ma aktualnie między Wami miejsce, ponieważ od środka Cię roznosi i czujesz przymus walczenia o relacje, potrzebę wyjasnienia, rozmowy z partnerem by dojść do porozumienia, jednak Pan zamiast wykazać się chęcią naprawy i załagodzenia reaguje dość nerwowo i ipmulsywnie co budzi Twój niepokój oraz niepewność...Wnosisz do relacji 8 monet (reprezentuje Księżyc), a więc starania mozolne w budowaniu relacji ponieważ kochasz Pana i pragniesz zbudować z nim coś solidnego, jednakże w tej karcie uwidacznia się Twoja niepewność oraz leki i obawy... obserwujesz Pana zachowanie, który być może okrasza sie tajemnicami, nieufność się pojawia i od jakiegos czasu zaczyna to wzmagać Twój niepokój oraz zastanawianie się jaka to przyczyna może być jego zachowań i wykazywania braku chęci na rozmowę i wyjaśnienia. Nachodzą Cię mysli najgorsze...co poteguje niepewność i obawe jeszcze bardziej...to jak samonapędzające się koło...z którego cieżko wybrnąć i uzyskać spokój wewnętrzny w sobie i też w relacji, zwłaszcza jeśli jest się już wyczerpaną emocjonalnie ciągłym mozolnym staraniem się o relacje...

Pokazujesz Panu, że sytuacja aktualna wyczerpuje Cię, widzi Pan jak na dłoni, że się męczysz...pytanie czy Pan widząc to czyni coś byś się źle nie czuła...? Ja widzę po jego stronie walkę z Tobą i Twymi projekcjami i obawami, ale nie widzę zbyt wielkiego wsparcia Ciebie od strony duchowej...

wspolna krol bulaw

wspólna karta pokazuje, że Pan tu przejął dominującą stronę w relacji, może bywać impulsywny i nadmiernie emocjonalny z powodu napiętej amosfery między wami. Nie widze tu jednak osoby trzeciej.

przyszlosc

6tg5le.png24bt4k0.jpg1zr2jcx.png

6 kielichow-rydwan-10 kielichow ->Świat

będzie między Wami czas oddechu, odpoczynku...może troszkę odsuniecie sie od siebie, ale oddech i odpoczynek ten spowoduje ponowne odzycie dobrych wspomnień, które na nowo odżyją i zapragniecie wzniecić i urzeczywistnić, czego Wam obojgu życzę :))

Postaraj się wyciszyć, by koić Pana nerwy bo to sprawi, że Pan sie otworzy i wowczas będzie możliwość by na spokojnie porozmiawiać i wyjaśnić sobie wszelkie nieporozumienia. Warto być szczerym ze sobą i otwarcie powiedzieć o obbawach jakie w sobie nosisz bo może okazać sie, że martwisz się nie potrzebnie, a Pana oddalenie jest spowodowane ciężką atmosferą między Wami wyłącznie, ktora domaga się oczyszczenia poprzez wyjaśniającą rozmowę ale dojrzałą...do tego jednak potrzebne są chęci z obu stron.

tak, mamy jakies problemy finansowe, brak czasu dla siebie rowniez, ale w dzisiejszych czasach to chyba normalne...

ale ogolnie nie mamy problemow, mamw razenie ze dobrze nam. moze on rzczywiscie jej juz nie chce, moze to ona poprostu mu truje..

czy ta kobieta to rozwali? co to znaczy oboje mamy osemki ?

macie oboje na pozycji "na zewnatrz" (czyli, co jedno pokazuje drugiemu) - osemki

poszukaj w numerologii n/t wibracji tej liczby

ona jest zwiazana ze swiatem materialnym, ale mowi o potrzebie wyjscia ponad to

byc moze przyczyna problemow nie jest ktos z zewnatrz - tylko Wy sami, wasze niespelnione oczekiwania

chcac miec lepszy wglad w sytuacje, mozesz polozyc karty wg rozkladu:

1...................................4

2..............7...................5

3..................................6.......8......9

1, 2, 3 - oczekiwania, nastawienie oraz cel, co chce osiągnąć (partner)

4, 5, 6 - oczekiwania, nastawienie oraz cel, co chcesz osiągnąć (Ty)

7 - sedno problemu

8, 9 - rada dla Ciebie

moze tutaj wyjdzie wiecej

jesli bedzie chodzilo o inna kobiete, to powinna sie tu pojaiwc, chocby na pozycji (7)

w Twoim rozkladzie nie ma zadnej kobiecej karty dworskij, ani AW, ktore mozna by takiej pani przypisac

jesli zatem nawet jest jakas pani, to nie ona jest najistotniejsza, to nie ona jest zrodlem probelmu...

• Like 1

Dziekuję

1,2,3- 10 bulaw/4bulawy/7 bulaw materialby dom stworzyc?on chyba chce zmaieszkac razem i sie pzreprowadzic.

4,5,6-papiezyca,ksiezyc,paz bulaw dziecka chce? sama nie wiem-chyba chce byc wazna-osttanio myslalam o dziecku z nim, ale glosno tego nie powiedzialam, a moze wyszly moje obawy i jego w zwiazku z tymi neipokojami i byla kobietą.

7-krol mieczy jego oschlosc? ogolne nieporozumienia? chyba jakies niedopowiedzenia, albo to ze on decyduje za nas dwoje nie pytajac sie, wnerwia mnie to.

8,9 glupek,7 mieczy rada- to radowac sie glupotami i udawac ze ejst ok, 7 mieczy to takim malum podstepem wycofanie jakiej widac, czyli byc w tym, ale delikatnie sie wycofywac...

dziekuję Daffne, bardzo mi pomoglac bo jestm obecnie zdruzgotana, on niby tlumaczy impulsywnie ze sobie cos uroiłam, ale do konca sie nie otwiera i ukrywa niektore rzeczy. sama nie wiem czy mu ufac...nie potrafie na chwile obecna, musze sie zdystanwowac chyba.

kart na przyszlosci chyba są ładne...wiec nadzieja jest, ale fakt on si broni nawet jak niewinne pytanie zadam, nastroszyl sie i to on dominuje. chyba musze odpuscic i zaufac, bo jakiegos zla tutaj raczej nie ma. ale byla kobieta ejst i napewno probuje mu zamecic w glowie

Edited by kicia123

z była ? myslalam ze ze mna!

mieszkamy razem, jestesmy razem....nie tlyko sex tutaj jest wazny. karty zostaly stwiane po klotni bo ja sobie jej nie zycze w nasyzm zyciu

wg kolejnego rozkładu niżej to ty jesteś kobieta w ukryciu i tam bardzo wyraźnie widać ze on karty w tej relacji rozdaje a ty tańczysz jak on ci zagra

głupiec 7 mieczy samooszukiwanie się on będzie krążył jeszcze czas jakiś miedzy wami obiema i zrobi tak jak jemu bedzie pasowac bez skrupolow z wyrachowaniem

Guest Daffne
myslalam ze to porptsu chore emocje wyszly bo sa klotnie o nia wlasnie.zapewnia mnie ze ona sie nie liczy. pieknie...;/

o to wazne co powiedziałaś teraz... jej może nie być między Wami, ale Wasze kłótnie o nią powodują jakby ona była między Wami w Waszych umysłach....co karty moga pokazać jako osobę fizyczną.

Na Twoim miejscu uspokoiłabym się wewnętrznie i wówczas na spokojnie postawiła karty na relacje. Mogą wychodzić Twoje obawy.

moze, bo emcojnalnie to strasznie rozwalona jestem od tego. on zapewnia mnie ze mam byc spokojna ze nie zdradzi i ze zaltwi sprawe z nia. ale jak tu wierzyc facetowi. kart sama stawialam wiec emocje napewno wyszly

Guest Daffne
moze, bo emcojnalnie to strasznie rozwalona jestem od tego. on zapewnia mnie ze mam byc spokojna ze nie zdradzi i ze zaltwi sprawe z nia. ale jak tu wierzyc facetowi. kart sama stawialam wiec emocje napewno wyszly

hm ja uważam, że On to najpierw powinien załatwić sprawę z samym sobą bo tylko dlatego są problemy i bardziej liczyć się z uczuciami partnerki... jego słowa dają wiele niejasności sprzecznych z jego czynami. Wcześniej wyszedł Księżyc na niego w innym rozkładzie...

Pamiętaj, że jeśli mężczyzna dopuszcza 3 osoby do związku i kontaktuje się z kimś (wspomniałaś że mają kontakty) to znaczy, że on na to przyzwala celowo...bez względu na to co Tobie powie...bo gadać można wszystko, ale czyny się liczą.

A jeśli Tobie mówi tak, a innej kobiecie jeszcze co innego?

Nie znam tego mężczyzny, więc postaraj się na spokojnie przemysleć w oparciu o przeszłość i zachowania Pana co tu mozliwe, ale bez emocji.

Edited by Daffne
Guest Daffne

najprędzej będzie chodziło o jego skrajności emocjonalne, nieco oddalenia z powodu Twych nacisków i kłótnie z obaw. Nic poza tym nie widzę stasznego... Pamietaj by się wyciszyć i nie nakręcać bo sama staniesz się powodem rozstania, a tego przecież nei chcesz :przytul: