Skocz do zawartości

~ Praca ... ~


Gość MyStErIoUs_WoMaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MyStErIoUs_WoMaN

Czy Pan X Jeszcze W Kwietniu Pojedzie Do Pracy ?

 

Kro Buław ~ Mag ~ As Buław/10 Denarow --> Mag

----Kapłanka--Kapłanka--Świat--Świat------

-------Cesarz---Mag----Sąd------

----------Kapłan----Świat-------

---------------Cesarz-------

 

No ja myślę że zdecydowanie pojedzie...

Tylko nie wiem czy powroci do firmy w ktorej pracował (a obecnie jest zastoj), czy będzie to zupełnie inna firma (?) hmmm...

 

A jak Wy to widzicie ?

 

P.S.

Rozkład dla mojego brata...

Odnośnik do komentarza

Czy Pan X Jeszcze W Kwietniu Pojedzie Do Pracy ?

 

Kro Buław ~ Mag ~ As Buław/10 Denarow --> Mag

----Kapłanka--Kapłanka--Świat--Świat------

-------Cesarz---Mag----Sąd------

----------Kapłan----Świat-------

---------------Cesarz-------

w ostatnim tygodniu kwietnia wygląda na to, że wyjedzie. To wyjazd zagraniczny zdaje się...najprawdopodobniej będzie do tego samego miejsca, ale znajmomi mogą zaproponować pracę w innej firmie albo inną funkcję, w której już był.

Edytowane przez Daffne
litrówki
Odnośnik do komentarza
Gość gość5
Czy Pan X Jeszcze W Kwietniu Pojedzie Do Pracy ?

 

Kro Buław ~ Mag ~ As Buław/10 Denarow --> Mag

----Kapłanka--Kapłanka--Świat--Świat------

-------Cesarz---Mag----Sąd------

----------Kapłan----Świat-------

---------------Cesarz-------

 

No ja myślę że zdecydowanie pojedzie...

Tylko nie wiem czy powroci do firmy w ktorej pracował (a obecnie jest zastoj), czy będzie to zupełnie inna firma (?) hmmm...

 

A jak Wy to widzicie ?

 

P.S.

Rozkład dla mojego brata...

 

Mysti- nie biorę podsum pod uwagę- tak mi się nasunęło- nowe działania w tym co juz zna- wygląda na to, że w starej firmie- wyjazd jak najbardziej.... tylko na czasie sie nie znam- wiem, ze buławy to wiosna, Cesarz, Kapłan i Sąd- sugerują, że będzie to firma, którą zna -czyli ta stara :)

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Dziękuję Bardzo Roguś...oby, oby (barrrdzo chciałby wrocić do starej firmy z pewnych względow - choćby na niedługi czas)...na pewno będzie weryfikacja - wtedy też będą punkciki...

 

Kochane jesteście Dziewuszki.:serce::)))

Odnośnik do komentarza

Czy Pan X Jeszcze W Kwietniu Pojedzie Do Pracy ?

 

Kro Buław ~ Mag ~ As Buław/10 Denarow --> Mag

----Kapłanka--Kapłanka--Świat--Świat------

-------Cesarz---Mag----Sąd------

----------Kapłan----Świat-------

---------------Cesarz-------

 

Myśle, że pojedzie :) Może ktoś mu pomoże ze znalezieniem pracy w innej firmie albo zamiast czyjejś pomocy ktoś "odgórny" z jakiejś firmy złoży mu propozycję. Ogólnie pojawi się szansa na pracę z lepszym wynagrodzeniem niż dotychczas. Więc nie będzie to firma w której pracował, ale będzie zadowolony ;)

Edytowane przez Nexie
Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN

No zabiega, zabiega :) nie siedzi bezczynnie, działa - wysyła cv i inne takie tam...poza tym Jego bardzo dobry kolega też coś tam zagaduje aby pojechał do Niego...itd.

Jemu z pewnych względow zależy aby choć jeszcze na "moment" wrocić do firmy w ktorej pracował...ale z drugiej strony - nie chce czekać nie wiadomo ile na rozruch...

No zobaczymy jak to się potoczy, zweryfikuje na pewno.:)))

 

Arshi, Vanaliko Dziękuję Wam Serdecznie.:):piwo:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość MyStErIoUs_WoMaN

Ostatnio nie daje do interpretacji nic i rzadko na forum zaglądam...iii na śmierć o tym rozkładzie zapomniałam...

 

A więc tak:

 

Pan w kwietniu nie wyjechał do pracy...było spoooro ofert z różnych firm ale na pracę w żadnej z nich się nie zdecydował...w maju podjął pracę w nowej firmie, a dzień przed jej podjęciem - odezwali się z firmy w której pracował - z propozycją, ale odmówił...

Odnośnik do komentarza
Ostatnio nie daje do interpretacji nic i rzadko na forum zaglądam...iii na śmierć o tym rozkładzie zapomniałam...

 

A więc tak:

 

Pan w kwietniu nie wyjechał do pracy...było spoooro ofert z różnych firm ale na pracę w żadnej z nich się nie zdecydował...w maju podjął pracę w nowej firmie, a dzień przed jej podjęciem - odezwali się z firmy w której pracował - z propozycją, ale odmówił...

 

 

Ale ja mam refleks ostatnio...

 

Widze, ze juz zweryfikowane...

 

Czyli, ze jednak zmiana planow...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
ach czyli propozycje i szasne były (mag), jednak Pan nie przyjął skłaniając się ku wyczekiwaniu na lepiejn płatne oferty (as buław) (10 monet). Dzięki za weryfikacje :)

 

No dokładnie :)))...

Dość długo czekał na info z firmy w której pracował/na rozruch (dlatego początkowo nie przyjmował innych ofert), ale zaczęły tam się dziać dziwne rzeczy...później już odpuścił, wybrał tą firmę która mu pasowała i końcem maja podjął pracę...

Odnośnik do komentarza
Gość MyStErIoUs_WoMaN
Ale ja mam refleks ostatnio...

 

Widze, ze juz zweryfikowane...

 

Czyli, ze jednak zmiana planow...

 

:))) No dokładnie tak jak napisałaś Słonko - w późniejszym terminie i zmiana planów...bravo.:)))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...