Jump to content

Czy mój partner wróci do mnie? proszę o pomoc w interpretacji

ivi123

Recommended Posts

Na pytanie Czy będziemy razem i kiedy?

1. Czy będziemy razem? śmierć odwrócona...zawsze mam z tym dylemat... bo nie może być końca czegoś co się skończyło, moim zdaniem jest to koniec złego okresu między nami, czyli powrót...nowe początki...

2.Co jest obecnie? As denarów- poczatek dobrego? sama nie wiem...

3. Co zrobi? 2 buławy odwrócone...i tutaj już się pogubiłam... zerwie kontakty...wycofa się

4. Na pytanie kiedy? Wyszło As Buław- czyli wiosna lub za 1 dzień

Co o tym myślicie...proszę o pomoc w interpretacji

Faktycznie rozłożyłam krzyż celtycki w tej chwili :

1. Rys osoby o która pytamy-Księżyc odwrócony- facet wycofał się ze swoich deklaracji marzeń

2.Nasz stosunek do niej- 4 kielichy- mam nadzieję

3.swiadoma postawa tej osoby-4 denary- zajęcie się sobą swoimi sprawami materialnymi

4.nieśwaiadoma postawa tej osoby- 9 denarów- udaje ze wszystko może być dobrze prze de mną?

5.przeszłość-król mieczy- ostry i szorstki w stosunku do mnie, coś zakończył bez wyjaśniania

6.Najbliższa przyszłość- cesarz odwrócony- jego postawa władcy:) ulegnie zachwianiu z powodu kłopotów finansowych?

7.Intencje osoby wobec partnerstwa-paż denarów... i tutaj z tym paziem to też nigdy nie wiem..:(

8.wpływ innych osób - 2 miecze odwrócone- ktoś próbuje wywrzeć na niego nacisk żeby podjął decyzje ostateczną

9.leki obawy tej osoby- 10 denarów- lęki związane z finansami

10.dalsza przyszłość- smierc - czyli klapa:(

Edited by Daffne
połączenie postów
Guest Daffne

Stawiasz karty, znasz swoją sytuację i ciężko Tobie samej określić o co może kartom chodzić...a my tym bardziej nie będziemy wiedzieć po 1 karcie bo jedna karta ma tak wiele znaczeń, że trzeba zgadywać.

Doradzam dołożenie po 2 karty dodatkowo

wyciągnęłam dwie dodatkowe... 6 Kielichów i 3 Kielichy... sytuacja u mnie jest taka, że się nie spotykamy bo jak facet stwierdził mamy separację (oczyszczanie atmosfery z plotek i wpływów innych ludzi)...

Dziękuję za odpowiedź...a czy mogę zapytać co myśli Pani na temat odpowiedzi dlaczego odszedł bez słowa? ponieważ ja tego do tej pory nie wiem... Wyszło mi 9 Buław odwrócone (przytłoczenie sprawami), Diabeł odwrócony, i śmierć ech...

Guest gość5
Dziękuję za odpowiedź...a czy mogę zapytać co myśli Pani na temat odpowiedzi dlaczego odszedł bez słowa? ponieważ ja tego do tej pory nie wiem... Wyszło mi 9 Buław odwrócone (przytłoczenie sprawami), Diabeł odwrócony, i śmierć ech...

dorzucę swoje 5gr - czasami człowiek musi- inaczej sie udusi....... po tych kartach wygląda na to, że wasz zwiazek był z lekka toksyczny..... a nie naciskałas zanadto partnera? jakas zazdrość... wymówki itp. .... zbytnia niepotrzebna kontrola.... no ja tak to widzę...

Guest Daffne

Stawianie kart na myśli innych osób jest niezgodne z regulaminem, ponieważ nie siedzi się w glowie tym osobom i przez to ciężko o poprawną interpretacje, a która jest niezbędna do nauki tarota w dziale interpretacje.

Wszystkie karty w rozkładzie wskazują na zmianę dość drastyczną...i bolesną dla Ciebie, możliwe, że wydarzenia te miały miejsce niedawno, więc to dość świeże. Rozstanie nigdy nie jest przyjemne...i na dany moment powrót jest niemożliwy niestety na co wskazuje odwrócona Śmierć. Szkoda, że nie dołożyłaś kart bo byłoby widać co ta zmiana (śmierć) niesie... Wszystkie wyciągnięte karty pokazują moment zmiany, ale co i jak się wydarzy nie wiadomo bo nie dociągnęłaś.

Zalecam poszukać rozkładu tutaj: http://www.ezoforum.pl/przykladowe-rozklady/

i postawić jeden rozkład a dobrze :)

Edited by Daffne

wlaśnie nie... odwrotnie... byłam jeleniem w tym związku... doszło w międzyczasie do jego zdrady, którą wybaczyłam, a od dwóch lat dostawałam od nn smsy nękające na temat naszego związku i jego osoby... sytuacja dziwnie się zakończyła kiedy powiedziałam ze zgłosiłam na policji nękanie...i właśnie wtedy mój facet po prostu przestał się odzywać... w tej chwili jest dziwna sytuacja bo co kilka dni przyjeżdza do mnie do pracy i jak gdyby nigdy nic rozmawia ze mną...

POGUBIŁAM SIĘ w tym wszystkim....

wyciągnęłam dwie dodatkowe... 6 Kielichów i 3 Kielichy... sytuacja u mnie jest taka, że się nie spotykamy bo jak facet stwierdził mamy separację (oczyszczanie atmosfery z plotek i wpływów innych ludzi)...

Guest Daffne

Pan Owy chce sprawdzić czy jeszcze coś od Ciebie może uzyskać... z daleka od tego Pana jesli chcesz mieć spokojne życie. Na pewno sie nie zmienił..a jedynie bawi się i testuje jak na niego reagujesz. Nie czuj sie zagubiona, ale zawsze miej przed oczami siebie i to czego sama pragniesz... jeśli jest to własne szczęście i posiadanie dobrych relacji to już wiesz, że ten Pan to przeszłość, która stanowczo powinna być ukrócona bo nie na darmo mówi sie, że nie powinno sie wchodzić kilka razy do tej samej rzeki...chyba, że chce sie znów przeżywac to samo co wcześniej...

Życzę odwagi i siły by Pana pogonić :)

Guest Daffne

a do czego są te dwie dodatkowe?

właśnie nic nie wyjaśnił... nigdy nie było powiedziane KONIEC, ale nie jesteśmy razem... mieszkał u mnie (u jelenia) ponad rok i nagle cisza...rzeczy też ne zabrał... masakra ...nic nie rozumiem

Guest Cohen

dla mnie odwrócona śmierć mówi o przymusowej rezygnacji z czegoś, z czego trzeba było zrezygnować już wcześniej, ale nie można było się na to zdecydować w przeszłości ze względu na przywiązanie.

Ivi, widzisz przecież, że sytuacja jest beznadziejna i on zachowuje się beznadziejnie. Jaka siła pcha cię w tak toksyczną relację? Na pewno nie jest to miłość.

Lepiej spakuj mu te bambetle i wystaw za drzwi. Ta Śmierć bardzo dobrze dla ciebie wyrokuje, bo niesie nadzieje zmian i jakiejś normalności w twoim życiu.

Guest Daffne

Faktycznie rozłożyłam krzyż celtycki w tej chwili :

1. Rys osoby o która pytamy-Księżyc odwrócony

mężczyzna tajemniczy, lubiący skrywać swoje plany, wizje..., czasem nawet nieprzenikniony dla Ciebie bo nie łatwo Ci go przejrzeć. Tajemnicza strona jaką skrywa, odzwierciedla jego wrażliwość, delikatność oraz pragnienie zaznania radości wewnętrznej co może stanowić bodziec do gonitwy za ideałami, wizjami szczęścia jak z bajki...jego wrażliwa strona może pokazywać wręcz nierealne spojrzenie na tą stronę partnerstwa...nierealne ponieważ jego bajkowa wizja idealności...może nigdy nie odnaleźć się w rzeczywistości... może więc gonić za celem, ideą jaka nigdy się nie spełni...a on sam może nie mieć świadomości że goni za fatamorganą...aczkolwiek może to być silniejsze od niego...bo natura dość kobieca i romantyczna może dawać mu bodziec do poszukiwań... Odwrócony księżyc pokazuje iluzje, snucie wizji nierealnych....oraz zatracanie się w tym na tyle duże, że istnieje prawdopodobieństwo, że nigdy...nie uzyska stabilizacji związkowej...

2.Nasz stosunek do niej- 4 kielichy

Twoj stosunek do Pana jest bardzo emocjonalny, widać że jesteś stroną bardziej zaangazowaną, zależy Ci na związku, więc wykazujesz cierpliwość, starałaś sie hamować swoje emocji dla Waszego przyszłego dobra, jednakże chyba czara goryczy oraz cierpliwości powoli się w Tobie wyczerpuje...zacznasz mieć dość znoszenia roznych komplikacji, które zamiast się zmniejszać wciąż są nierozwiązane albo nawet wciąż pomnażane...przez partnera.

3.świadoma postawa tej osoby-4 denary

Sądzę, że Pan podchodzi do relacji z Tobą dość powierzchownie, zaznacza się tu kalkulacja oraz analiza korzyści własnych oraz opłacalności relacji z Tobą. Nie ma w nim więc wielkich emocji...i uczuć...są jego idee i marzenia oraz za którymi pragnie biec...więc jesli nie wkomponujesz się w jego bajkę...odrzuci relacje bez namysłu większego, ponieważ pomimo romantycznej duszy potrafi Pan rówineż kalkulować z dość sporym dystansem emocjnalnym...pod katem zysków i strat. troszkę pachnie wyrachowaniem...i egoizmem..ale zobaczymy dalej...

4.nieświadoma postawa tej osoby- 9 denarów

nieświadomie Pan skupia się wyłącznie na własnych korzyściach oraz swoim własnym komforcie. Jego natura jest więc egoistyczna i skupiona na nim samym. Ceni życie wygodne i przyjemne...lubi korzystać z uroków życia, jednak nie lubi się przemęczać i trwać w uciążliwych sytuacjach zbyt długo...Zdecydowanie Pan czuje się najważniejszy i może dominować w związkach, a nawet nie liczyć się z bliskimi...w pewnych sytuacjach. Trudny to czlowiek może być do relacji, ponieważ on patrzy nieświadomie przez pryzmat JA, a nie MY jak to w związku być powinno.

5.przeszłość-król mieczy

w przeszłości zaznaczają się przejścia u Pana, które każą mi przypuszczać, że przeżył trudne i ciężkie psychicznie momenty, jednakże paradoksalnie doświadczenia te nauczyły go sporo i odmieniły...aczkolwiek minusem może być zmiana postawy na bardziej kalkulującą. Mogła pojawić się w nim emocjonalna blokada na sercu, przez co może mieć kłopot z otwarciem sie prawdziwym i całym sobą na realacje z obawy przed zaznaniem cierpienia... Być może takie doświadczenia skonfrontowały go z jego iluzjami...stworzył się w nim konflikt wewnętrzny, z którym sam musi sobie poradzić i przepracować. Ale do tego tzreba chęci...i wysiłku oraz nieco zastanowienia sie nad sobą.

6.Najbliższa przyszłość- cesarz odwrócony

w najbliższej przyszlosci postawa Pana zmieni się na gorszą....może przejawiać zdecydowaną i dominującą postawę bowiem Cesarz do tego odwrócny do wręcz tyran, nieprzebierający w środkach i słowach jeśli ktoś staje na drodze jego planom i zamierzeniom. Może wiec być nieprzejadnany jeśli wejdzie mu ktoś w drogę na przemian z bierności, gdyż cesarz nie lubi się przemęczać, lubi władać i rządzić...w tym przypadku wyłącznie w interesie wlasnym... Patrząc wyżej widać, że Pan ma naturę romantyczną z tendencją do popadania w nierealne iluzje, ślepo może wierzyć w takowe idee i bardzo trudno może być go odwieźć od jego zamierzeń ponieważ będzie bardzo uparty i stanowczy.. cesarz wie czego chce...

7.Intencje osoby wobec partnerstwa -paź denarów

hm uważam, że Pan dostrzega szasne na relacje oraz jej pogłębienie, może chcieć koleżeństwa i spotkań lub kontaktów od czasu do czasu. Sugerując się kartami wyżej przypuszczam, że kontakty będzie inicjował Pan na własnych zasadach jako, że Cesarz Włada i Dominuje. On zdaje sobie sprawę i widzi możliwości rozwoju, ale najwazniejsze czy On chce...wola jest istotna...bowiem może widzieć, ze Pani pragnie czegoś więcej...jednak jeśli on nie będzie chcieć...potencjał się nie rozwinie. I myslę że tak będzie w nabjbliższym czasie.

8.wpływ innych osób - 2 miecze odwrócone

nie ma wpływu innych osob...jedyną przezkodzą możecie być sami dla siebie albo Pan...ktory odcina w myślach mozliwosć rozwoju relacji. Na karcie widnieje postać otoczona mrokiem...jest ciemno, do tego kobieta ma zasłoniete oczy...jakby nie chciała albo nie potrafiła dostrzec pewnych prawd dotyczących tej relacji. Być może obawia się prawdy...gdyż może byc bolesna albo też nei chcesz wnikać glębiej bo im mniej sie wie tym lżej sie żyje? Warto jednak zdjąć przepaskę z oczu i spojrzeć prawdzie w oczy by zobaczyć Prawdę Najprawdziwszą i Realną o tej relacji i o jakości Pana uczuć, gdyż mimo, że to może okazać się bolesne będzie oczyszczające i pozwoli wyzbyć się złudzeń...jakimi Pan wcześniej zaraził...lub omamił...(pkt 1 ), a z których się aktualnie chce wymiksować (pkt 6) ponieważ jego wizja bajki nie pasuje do obecnej relacji.

9.leki obawy tej osoby- 10 denarów

Lękiem Pana jest przede wszystkim strona finansowa. Widać, że finanse oraz pieniądze są dla niego priorytetem życiowym...związki i partnerki na dalszym planie...jakby na marginesie życiowym... Panu bardzo zależy na dorobieniu się by wieść spokojne zycie i móc pozwalać sobie na spełnianie własnych zachcianek. Jednak...trudny jakie ma mogą wymagać wiele wysiłku oraz odwagi by sprostać i wybrnąć.

10.dalsza przyszłość- smierc

Dalsza przyszłość wskazuje na transformacje...powolną przemianę postawy, poglądów i podejścia do relacji. Będzie Ona bolesna dla bardziej zaangazowanej osoby, jednakże śmierć jednego etapu wiąże się zawsze z otwarciem nowego...i to nowe sądzę, że będzie znacznie lepsze jeśli sie na to otworzysz :))

czego Ci życzę :)

dziękuję ślicznie... wszystko się zgadza... odpocznę troszeczkę i zabieram się za swoje życie... mam nadzieję, że poznam kogoś kto naprawdę będzie mnie kochał i będzie mnie szanował:) a życie z panem "wielką niewiadomą" zostawiam komu innemu:)

jszcze raz dziękujęinterpretację