Jump to content

cel,oczekiwania

kicia123

Recommended Posts

chcac miec lepszy wglad w sytuacje, mozesz polozyc karty wg rozkladu:

1...................................4

2..............7...................5

3..................................6.......8...... 9

1, 2, 3 - oczekiwania, nastawienie oraz cel, co chce osiągnąć (partner)

4, 5, 6 - oczekiwania, nastawienie oraz cel, co chcesz osiągnąć (Ty)

7 - sedno problemu

8, 9 - rada dla Ciebie

1,2,3- 10 bulaw/4bulawy/7 bulaw materialby dom stworzyc?on chyba chce zmaieszkac razem i sie pzreprowadzic.

4,5,6-papiezyca,ksiezyc,paz bulaw chyba chce byc wazna-osttanio myslalam o dziecku z nim, ale glosno tego nie powiedzialam, a moze wyszly moje obawy i jego w zwiazku z tymi neipokojami i byla kobietą.

7-krol mieczy jego oschlosc? ogolne nieporozumienia? chyba jakies niedopowiedzenia, albo to ze on decyduje za nas dwoje nie pytajac sie, wnerwia mnie to.

8,9 glupek,7 mieczy rada- to radowac sie glupotami i udawac ze ejst ok, 7 mieczy to takim malyum podstepem wycofanie widac, czyli byc w tym, ale delikatnie sie wycofywac...

Edited by kicia123

1,2,3- 10 bulaw/4bulawy/7 bulaw - Hmmm... bulawy to bardzo energetyczne karty, takie ktore az plona. Co mnie martwi, to to , ze tu uczuc nie ma..PRZYNAJMNIEJ ja to tak widze. Zadnych pucharow. Pan jakby chcial cieszyc sie zwiazkiem, ale nie miec zobowiazan. Byc kiedy mu sie podoba. Oczekuje ze TY bedziesz sie starac, nastawiony jest na pochwaly i adoracje a cel.. jakby nie chcual, zbey to sie zrobilo powazne, albo na zawsze. Ten 7 bulaw tak mi sie wlasnie rysuje w tym pytaniu.

4,5,6-papiezyca,ksiezyc,paz bulaw - Oczekujesz deklaracji, jasnej sytuacji.Twoje nastawienie, jest nieco zamglone, sama cyba nie wiesz jak to jest.. jakby ukryte, pod maska... A Twoj cel, to tak jak juz pisalas dziecko:) zalozenie rodziny

7 - sedno problemu

7-krol mieczy - Twoj mężczyzna, bardzo chlodno tu wychodzi co potwierdzaja pierwsze 3 karty.

8, 9 - rada dla Ciebie

8,9 glupek,7 mieczy Glupiec jest zaczeciem od poczatku, nowy cykl. Cos moze sie na nowa zaczac. Wydaje mi sie, ze karty chca zasugerowac aby zaczac nowy zwiazek z kims innym..W tych 7 meczach widze zabranie swoich rzeczy z mieszkania wspolnego (wydaje mi sie ze razem mieszkacie)

pieknie, jak stawialam karty bylismy poróznieni,posprzeczalismy się, inna kobieta sie wcina. ciezko mi te karty zinterpretowac, ale jak widac uczuc wielkich to chyba on nie ma do mnie...tylko kalkulacja

Guest Daffne

inna kobieta się wcina czy może to Pan interesuje się innymi kobietami?

chyba lepszą opcją jest to pierwsze bo jeśl nawet a Pan Cię Kocha to nic złego nie uczyni i możesz spać spokojnie bo nie będzie wpływac na związek... natomiast jesli to drugie to obawiam się, że zawsze jakaś kobieta się pojawi bo dla chcącego nic trudnego...

Wg kart Pan jest oddalony uczuciowo, z innego rozkładu wychodziło, że naciskasz na niego i kłócicie się...czy Pan nie ma tendencji do uciekania w kontakty z innymi Paniami by poczuć się lepiej, bardziej dowartościowanym jeśli się go nie docenia? Może krytyka tak na niego wpływa? :mysli:

warto zastanowić się i skupić na pana postępowaniu oraz problemach w związku, zamiast upatrywać wszelkich niepowodzeń w innej Pani... związek ma taką jakość jaką sami utworzycie, więc osoba trzecia nie powinna mieć tu nic do rzeczy...chyba, że któreś z Was takową dopuszcza bo chce z jakiegoś powodu.

Edited by Daffne
lit.
Guest Daffne
no ale to tak nie mzoe byc, z jakies sprzeczki tak wplyna na niego ze sie od azu odcina i oddala.... fakt on uwielbia byc docenianym

masz rację, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca...pytanie wiec dlaczego to robi jeśli chce być w zwiazku?

odnoszę wrażenie, że kłótnią odniesiesz odwrotny skutek...

Guest Daffne
nie wiem, moze mu nie zalezy az tak bardzo. on ogolnie ejst bardzo wygodny.

nie bierz tego do siebie...

może ten mężczyzna po prostu nie jest zdolny do stabilnej trwałej harmonijnej miłości jakiej by chcial? Znasz Pana najlepiej...warto zastanowić się nad jego słabościami charakteru, z powodu których Ty nie powinnaś czuć się gorzej :okok:

1...................................4

2..............7...................5

3..................................6.......8...... 9

10 bulaw,4bulawy,7 bulaw podsuma Swiat

partner jest przytloczony obecna sytuacja, znosi ja -ale jak dlugo, nie spodziewa sie duzo dobrego

wbrew pozorom nie odcina sie zupelnie od Ciebie, ale tez nie wychodzi w pol drogi - 4 kije to bardziej pokazywanie, ze jeszcze moze sie ulozyc - ale brak checi do wykonywania samemu krokow

cel - moze on chce ciebie zmienic... bo tak, jak jest nie za bardzo mu pasuje

moze czuje, ze troche za duzo sie spodziewal/czegos innego, ze bedzie latwiej

uwaza, ze jest prze Ciebie atakowany, bombardowany żądaniami, wymaganiami

-papiezyca,ksiezyc,paz bulaw podsuma Kaplanka

chcialabys miec wiekszy wplyw na to, jaki jest Wasz zwiazek, chcialabys miec "niepisany" autorytet - tj. zebys nie musiala go do tego przekonywac, ze masz racje - tylko, zeby to bylo dla niego "automatyczne"

masz sporo podejrzen wobec niego, moze zbyt malo rozmawiacie na nurtujace Cie/Was tematy

moze tez nie do konca wyrazasz to, na czym Ci zalezy

ostatecznie - nie do konca jestes przekonana do tego zwiazku... przynajmniej w takiej postaci jak teraz

chcesz rozmawiac, checsz lepszej komunikacji - i w paziu mogly takze wyjsc Twoje mysli o dziecku

mzoe tez brak ci takiego flirtowania w zwiazku, dbania o te druga osobe, zebys czula jego zainteresowanie

7 - sedno problemu

krol mieczy

partner srednio/wcale nie reaguje na Twoje potrzeby...

nei wlacza sie efektywnie w budowe zwiazku

moze ma powoli dosyc albo zwiazek w takiej formie, w takich wzajemnych relacjach mu nie pasuje

8, 9 - rada dla Ciebie

glupek,7 mieczy

moze nie przekreslac tej relacji, sprobowac na nowo na nia spojrzec

choc troszke sie boje, ze niewiele moze sie zmienic

poniewaz pan "ucieka" z tej relacji (Swiat), a Ty obstajesz przy swoim (Kaplanka)

Edited by alathea