Jump to content

podpisanie waznego kontraktu

Guest alles-in1

Recommended Posts

Guest alles-in1

Witam,

Mam dzis wazne spotkanie w sprawie podpisania kontraktu, zadalam kartom pytanie jak sie zrealizuje dzis podpisanie kontraktu...

Giermek bulaw, 5bulaw, 8mieczy ---> nie dojdzie do podpisania kontraktu, bo cos stanie mi na drodze, moze cos z dzieckiem?

Zapytalam

Co stanie mi na drodze do podpisania kontraktu, wypadly te same karty, dociagnelam 10mieczy i sie boje, ze cos sie mojemu dziecku moze sie stac... Zadawajac inne pytania uparcie wypadaly mi te same karty, ktore podalam wyzej...

Powinnam sie martwic?

Podpiszesz ten kontrakt, choć nie będą Ci do końca odpowiadały jego warunki, ale zaryzykujesz z myślą, że "nie taki diabeł straszny jak go malują".

Edited by pawel116

Też widzę jakieś przeciwności. Może się okazać, że szczegółowe warunki kontraktu Ci nie pasują i nie podpiszesz przez wzgląd na te szczegóły. Nie pasuje Ci ten kontrakt, masz wątpliwości - jeśli podpiszesz, to wbrew sobie.

Witam,

Mam dzis wazne spotkanie w sprawie podpisania kontraktu, zadalam kartom pytanie jak sie zrealizuje dzis podpisanie kontraktu...

Giermek bulaw, 5bulaw, 8mieczy ---> nie dojdzie do podpisania kontraktu, bo cos stanie mi na drodze, moze cos z dzieckiem?

Zapytalam

Co stanie mi na drodze do podpisania kontraktu, wypadly te same karty, dociagnelam 10mieczy i sie boje, ze cos sie mojemu dziecku moze sie stac... Zadawajac inne pytania uparcie wypadaly mi te same karty, ktore podalam wyzej...

Powinnam sie martwic?

jest coś, na co wcześniej nie zwróciłaś uwagi w kontrakcie...

jakiś szczegół, banał, który chyba sprawi, że nie podpiszesz dokumentów...

Guest alles-in1

WERYFIKACJA

Kontrakt podpisalysmy, oczywiscie zwrocilam uwage co mi sie w kontrakcie nie podoba i zostalo to od reki zmienione :) Dziekuje za interpretacje :_okok: