Jump to content

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji

mika43

Recommended Posts

Rozłożyłam karty z pytaniem, jak zakończą się najpoważniejsze problemy zdrowotne mojej mamy, które negatywnie wpływają także na mnie.

J karo (czego dotyczy problem) - przyszłości, tego co będzie?

K trefl (czego się obawiam) - wiadomości, informacji od mężczyzny związanego z jakąś instytucją - szpitalem ?

As trefl (co mi pomoże) - tutaj nie mam pomysłu, czy to będzie pozytywna wiadomość, pocieszenie?

10 kier (zakończenie sprawy) - czyżby wszystko zakończyło się dobrze?

Żadna karta nie była odwrócona.

Proszę, napiszcie jak wy to widzicie?

Czy jest szansa, że podejrzenie lekarza z rejonowego szpitala będzie błędne i wszystko zakończy się dobrze?

Mika powinnaś troszkę poczekać z rozłożeniem kart na zdrowie mamy.

Ostatnio kładłaś karty na zdrowie mamy. Chodzi mi tylko o to, żeby nie zrobił się galimatias i karty pokazywały prawdę, bo tego chcemy prawda? Nie rozkładaj przez najbliższy czas kart na tą sytuację dobrze?

walet karo - Problem dotyczy samej Ciebie, tego jak się nastrajasz. Za dużo nabiłaś sobie do głowy i teraz ciężko Ci cokolwiek zrobić. Mnie wale kier w problemie, zawsze kojarzy się z problemami duszy, cierpienia, tego co czujemy.

Król trefl - Król trefl jako karta osobowa to fachowiec, jako karta ogólna to zdrowie, więc jest lekarzem (przynajmniej u mnie), szkoda ze nie dolozylas karty do tego króla, ale na moje to Ty się boisz, tego, że lekarz nie tyle powie Ci coś złego, co będzie niekompetentny.

As trefl - Karta dwuznaczna, tu również mogłaś dołożyć kartę. Pomoże Ci dobra wiadomość racja, ale i jak dla mnie opieka typowo medyczna.

10 kier - Patrząc na wcześniejsze karty, to namęczysz się trochę, będzie raz lepiej raz gorzej, ale wszystko w końcu pójdzie ku lepszemu :))

Pozdrawiam :)

• Like 1