Skocz do zawartości

Prosba w interpretacji


Gość windofchange

Rekomendowane odpowiedzi

Gość windofchange

Proszę o pomoc w intepretacji:

Karta oznaczająca mnie- As pik- osoba uczciwa, której mozna zaufać

Karta oznaczajaca Pana X- As trefl- osoba niestabilna, lubi czeste zmiany w zyciu ale tez jest uczuciowa

Czy stworzymy zwiazek z Panem X-4 kier- karta nagradzająca zapowiada zmiany (ale nie wiem jak to się ma do pytania:/)

Czy spodobam się Panu X- 3 kier- rozczarowanie więc raczej nie...

 

A teraz nakreślę trochę sytuację...

 

Miesiąc temu poznałam Pana X, znamy się tylko wirtualnie, wiemy jak wyglądamy itp... ale Pan X chciałby to zmienić, proponuje spotkanie. Czy jest w ogole sens? Dobrze nam się rozmawia wirtualnie tylko boję się jak będzie w rzeczywistości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość windofchange

Karolka nie mam pojęcia jak przenieść ten wątek jak klikam w ten link od Ciebie to mi wyskakuje okienko, że nie mam dostępu do tej strony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do Daffne, ona jest naszym adminem ;) Nie mam pojęcia dlaczego Ci to okienko wyskakuje i jak przenieść post :( Mnie się normalnie wszystko pokazuje... dzwine...

A w ogóle w naszym dziale kart klasycznych ukazują Ci się Interpretacje Kart Klasycznych? Mam na myśli cały spis kart na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w intepretacji:

Karta oznaczająca mnie- As pik- osoba uczciwa, której mozna zaufać

Karta oznaczajaca Pana X- As trefl- osoba niestabilna, lubi czeste zmiany w zyciu ale tez jest uczuciowa

Czy stworzymy zwiazek z Panem X-4 kier- karta nagradzająca zapowiada zmiany (ale nie wiem jak to się ma do pytania:/)

Czy spodobam się Panu X- 3 kier- rozczarowanie więc raczej nie...

 

A teraz nakreślę trochę sytuację...

 

Miesiąc temu poznałam Pana X, znamy się tylko wirtualnie, wiemy jak wyglądamy itp... ale Pan X chciałby to zmienić, proponuje spotkanie. Czy jest w ogole sens? Dobrze nam się rozmawia wirtualnie tylko boję się jak będzie w rzeczywistości....

 

Z racji, że nie zajmuję się rozkładami na całej talii, skorzystam ze swojego magicznego zeszyciku ;) Nalka by się tu przydała, bo ona się tym specjalizuje ;p

 

Karta oznaczająca mnie- As pik - jestes osobą ambitną, trochę samotną i skrytą, jestes uczciwa i odpowiedzialna no i mozna ci zaufać ;)

 

Karta oznaczajaca Pana X- As trefl- on natomiast jest niestabilny życiowo, lubi zmiany, jest niecierpliwy, ma wysokie wymagania co do związku, jest idealistą w stosunku do partnera i szuka bratniej duszy ;)

 

Czy stworzymy zwiazek z Panem X-4 kier-wydaje mi się że tak, gdyż 4 kier symbolizuje zmiany, codzienna rutyna ulegnie zmianie.

 

Czy spodobam się Panu X- 3 kier- no trochę wiary w siebie! spodobasz mu się, tylko kwestia jak potoczy się wasza rozmowa. konflikty mogą zniszczyć ten związek... a też ty mozesz się rozczarować jego aparycją i wnętrzem, dlaczego od razu to on ma być rozczarowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...