Jump to content

Będzie związek?

Madlen_88

Recommended Posts

Jak spełnią się moje oczekiwania na związek z Panem X? (Za 2 tygodnie się przeprowadzam do innego miasta i będzie możliwość widywać się tylko w weekendy, relacja nie trwa długo, to początki dopiero, Pan niby wykazuje chęci jej kontynuowania pomimo odległości, ale czy coś takiego ma szansę..)

8 pucharów+ 10 mieczy+ Kochankowie+ 2 kije+ Głupiec--> Umiarkowanie

Już pierwsza karta to uczuciowy zawód.. karty pokazały wybór, dwie drogi, ja wybierająca tę drugą, w głupcu zacznę wszystko od początku, w nowym mieście i bez Pana.

jak dla mnie nic nie jest jeszcze przesądzone ;)

póki co jest zmiana i ewentualne obietnice Pana co do kontaktu po przeprowadzce i tu karty pokazały obustronne działania; dla mnie Kochankowie i 2 buław jasno pokazały, że zarówno Ty będziesz odwiedzać jego, jak i on Ciebie, widać nowy początek w Głupcu, ale właśnie tak jak piszesz, to jest dopiero początek znajomości i jeszcze wiele się może wydarzyć

z drugiej strony dwie pierwsze karty mogły pokazać Twoje myślenie o całej sprawie z Panem i ewentualnym związku (8 i 10, czyli radykalne ciach - Twoja decyzja), tak jakbyś z góry założyła, że Twoja przeprowadzka zakończy znajomość, a tu tak nie będzie - bo widać kontakt i szansę na rozwój :)

Moim zdaniem to ponasz kogos innego, stad ten glupiec, jako poczatek, cos nowego, start na nowo.

Treaz trzeba wstrzymac emocje, i nie wybiegac za bardzo do przodu bo najwidoczniej czeka na Ciebie cos innego:)

• 1 month later...

Mieliśmy jednak trochę więcej czasu niż dwa tygodnie, a dokładnie miesiąc i dwa tygodnie. I zaczęliśmy być ze sobą+ przez 3 tygodnie kontynuowaliśmy znajomość na odległość i nie było to jakieś strasznie złe, ale mimo to na razie wszystko jest w zawieszeniu, bo Pan mnie zawiódł, ja zerwałam, a reszta tego co się dzieje jest w moim aktualnym wątku http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/69655-jak-spelnia-sie-moje-oczekiwania-ze-ten-zwiazek-sie-teraz-nie-skonczy.html. Ja uważam, że to koniec, interpretacje dziewczyn mówią, że niekoniecznie. Zobaczymy ;)

Edited by Madlen_88