Jump to content

PODZIAŁ MAJĄTKU - sprawa z domem

ivi123

Recommended Posts

Rozłożyłam karty osobie znajomej na podział majątku- kwestia dom... czy osoba będzie musiała się po sprawie wyprowadzić z domu...

Wyszły:

1. Kochankowie- albo się dogadają lub też trzeba będzie kategorycznie zakończyć kontakty

2.Królowa mieczy- osta kobieta, nie dająca sobie wejść na głowę- może chodzi o byłą żonę?

3. Świat- chyba trzeba będzie wyprowadzić się z domku...

Na pytanie kiedy: wyszło mi 6 buław i wypadła z talii karta DIABEŁ

Guest Daffne

czy osoba będzie musiała się po sprawie wyprowadzić z domu?

Kochankowie, Królowa mieczy, Świat ->suma Śmierć/Cesarz

2rvye6r.jpgqrckgp.jpg24oa5h2.jpg

z kart wynika, że wspólnie aktualnie mieszkacie albo własność jest wspólna, widać jednak walkę o to by się nie wyprowadzić, polemikę, ostatecznie mimo wszystko trzeba będzie się wyprowadzic

Guest PannaDorotka

W kochankach i świecie widzę nowy etap dla Pani- przeprowadzkę i konieczność podjęcia ważnej decyzji. Królowa może nie być do końca zadowolona z tego rozwiązania, pewnie będą to dla niej trudne decyzje (również od strony emocjonalnej). Wydaje mi się, że będzie przeprowadzka.

Pan w Cesarzu mało kompromisowy, ma większą decyzyjność i ciężko z nim dyskutować, aby obie strony były zadowolone z wypracowanych ustaleń.

Śmierć również sugeruje nowy etap i zmiany.

Kiedy? Wydaje mi się, że w przeciągu 6 miesięcy lub 6 tygodni (nie wiem, jak wygląda dokładnie sytuacja). Diabeł sugeruje, że Pani zależna od decyzji tego bezwzględnego Cesarza i musi niestety tańczyć tak, jak on zagra.

tak sobie pomyślałam że kochankowie to miłość do domu, który się stawiało i naprawdę dużo pracy i uczuć się w niego włożyło... królowa mieczy, to ktoś z kim nie da się dojść do zgody dobrym słowem, a Świat wiadomo- zaczynanie wszystkiego od początku w innym miejscu, w nowym świecie...

Ciekawa jestem czy co do czasu się sprawdzi...

Jak zapytałam tarota niedawno kiedy zobaczę byłego wyszło mi As buław (napisałam wiosna, i ten 1 dzień tak naprawdę był wątpliwy). Co mnie ździwiło, że przygramolił się do mnie dnia następnego...:poklon:

• 3 months later...