Skocz do zawartości

sni mi sie " ZLO" ma postac zakapturzona, w habicie...


hania10

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sni mi sie ten sen, bardzo sie boje, bo wiem, ze to ZLO. chce krzyczec a nie moge, ale wpadam na pomysl, zeby sie gorliwie modlic i wtedy "ZLO" odchodzi...budze sie z biciem serca cala spocona...

co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym złem sprawa jest trochę skomplikowana, bo nasze odczucie zła dość mocno pokrywa się z odczuciem rzeczy nieznanych. Być może to co widzisz we śnie odbierasz jako zło ponieważ cię przeraża. Nie mam za dużo szczegółów więc wiele ci nie powiem.

Ale podam ci przykład jak działa ten mechanizm - mój najgorszy koszmar wyglądał tak, że wyjrzałam przez okno, a tam mała dziewczynka rozsypuje sztuczny śnieg z koszyczka - obudziłam się zlana zimnym potem i przerażona. Sen często montuje jakieś odczucia nie koniecznie realistycznie, możesz na przykład doświadczać takiego poczucia zła kiedy we śnie złapie cię skurcz, nerwoból lub kiedy na chwile przestaniesz oddychać. Bezdech senny powoduje podobne koszmary. Organizm czuje, że coś się dzieje i przekłada to na język snu.

Modlitwa działa na zasadzie sugestii, to twój umysł i twoje prawa w nim rządzą. Wyśniłaś zło i skoro wiesz, że modlitwa działa na zło to zadziałała.

 

Oczywiście to tylko jedno wyjaśnienie. Sen może oznaczać masę innych rzeczy, ale potrzebowałabym więcej szczegółów. Pamiętasz coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj

rozumiem Cie Haniu, taki sen śni się nie tylko Tobie i nie tylko jeden raz.

Osobiście doświadczyłam go również.Można się przestraszyć....

Co mogę Ci doradzić? Uważność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...