Jump to content

Partnerski :)

Madlen_88

Recommended Posts

Pozwoliłam sobie postawić karty na tego samego Pana co ostatnio, tyle że partnerski:

Ja

W mowie: Umiarkowanie- no nie mówię za dużo na nasz temat

W myśli: Kochankowie- widzę nas jako parę

W sercu: 8 pucharów- wewnętrzne rozdarcie

W czynach: Rydwan- myślę, że rydwan pokazał mój wyjazd/przeprowadzkę niebawem

Wnoszę: Świat- no wnoszę odległość

On:

W mowie: 5 pucharów- tak jakby mówił o tym, że nie wierzy w tą relację, w jej trwałość (a tak nie jest, czasami narzeka, że się w trakcie dnia mało odzywam do niego, może o to chodzi)

W myśli: Diabeł- ma brudne myśli, erotyczne

W sercu: Walet kijów- Jego uczucia są bardzo niedojrzałe, nietrwałe

W czynach: 8 mieczy- wszystko przyspiesza, zdecydowane działania

Wnosi: 5 monet- żebranie o uczucia?

Co nas łączy/dzieli: 2 kije

Przyszłość: Walet monet+ 6 kijów+ 9 mieczy--> Pustelnik

Ja nie widzę tu przyszłości

Każde z Was ma inne oczekiwania - priorytety

Ty zdecydowana na nowe życie, wahasz się co dalej robić z tym robić, u Ciebie letnio jeśli chodzi o uczucia, w chwili obecnej jesteś skupiona na przeprowadzce

A Twojemu facetowi nie w smak ta Twoja przeprowadzka - prysły mu marzenia o przyjemnościach i poczuł się taki ograniczony.

Chyba nie stanie na wyskości zadania - chciałby tu i teraz, ale na dłuższą metę chyba zabraknie mu wytrwałości

Szkoda chyba zachodu

Ja

W mowie: Umiarkowanie- Uwazasz co mowisz, na spokjnie wszystko, taki poker face;)

W myśli: Kochankowie- Snujesz wizje was razem

W sercu: 8 pucharów- Swiadomosc tego, ze niebawem opuscisz to miejsce i odejdziesz

W czynach: Rydwan- ^

Wnoszę: Świat- Hmm... jakby koniec relacji. Swiat to ostatnia karta AW, koniec drogi i spelnienie. Moze i wyzwolenie:) Ale Twoje wyzwolenie

On:

W mowie: 5 pucharów- Ubolewa, zle mu ze wyjezdzasz

W myśli: Diabeł- 'nie pociumciam'

W sercu: Walet kijów- Hmm jakby juz znalazl inny obiekt? Giermek bulaw to dobra nowina, wiiec dziwnie wyglada ta karta w tym pytaniu, jakby cieszyl sie ze jedziesz :/

W czynach: 8 mieczy- Nic nie moze zrobic

Wnosi: 5 monet- Poczucie winy, tesknoty. Wywoluje w Tobie poczucie winy ze chcesz sie przeniesc

Co nas łączy/dzieli: 2 kije Dzieli decyzja o wyjezdzie albo o zostaniu.

Przyszłość: Walet monet+ 6 kijów+ 9 mieczy--> Pustelnik Ty wyjedziesz i pojawi się tesknota, ale mam wrazenie ze bardziej Ty bedziesz tesknic i obwiniala sie, ze nie wyszlo.

Chcialabym dodac, po tych kartach, ze gdyby mu naprawde zalezalo, to odleglosc nie mialaby znaczenia. Jest ogrom zwiazkow na odleglosc i chciec to moc. Sama jestem w takim zwiazku i mojemu facetowi, ani mi, nigdy nie przyszlo na mysl aby sie rozstac z powodu odleglosci. Dzieli nas 8 godzin pociagiem:) Mam tez znajoma, ktora ma faceta na lubelszyczyznie a ona jest w poznaniu. Studiuje tam. Widza sie na weekendach, 2 razy w miesiacu. Pisze to, abys nie czula, ze swoim wyjazdem popelniasz blad, czy tez z Twojej winy nic nie wyjdzie z tego. Jak obojgu zalezy, to zawsze znajda sposob :)

Chcialabym dodac, po tych kartach, ze gdyby mu naprawde zalezalo, to odleglosc nie mialaby znaczenia. Jest ogrom zwiazkow na odleglosc i chciec to moc. Sama jestem w takim zwiazku i mojemu facetowi, ani mi, nigdy nie przyszlo na mysl aby sie rozstac z powodu odleglosci. Dzieli nas 8 godzin pociagiem:) Mam tez znajoma, ktora ma faceta na lubelszyczyznie a ona jest w poznaniu. Studiuje tam. Widza sie na weekendach, 2 razy w miesiacu. Pisze to, abys nie czula, ze swoim wyjazdem popelniasz blad, czy tez z Twojej winy nic nie wyjdzie z tego. Jak obojgu zalezy, to zawsze znajda sposob :)

No on jak na razie wykazuje chęci weekendowego związku. Powiedział, że będzie przyjeżdżał, ja też będę przyjeżdżać. Ani raz nie wyczułam, żeby zamierzał to przerwać z powodu odległości. Powiedział, że z jednej strony się cieszy, że mi się udało, a z drugiej żałuje że będzie mnie tak rzadko widywać. (czyli zamierza widywać) no ale okaże się jak to się ma do czynów :)

on chyba jakas niechlubna przeszłość za sobą ma

a może hazardzista :)ale facet jakby niedowartościowany trochę a może więcej niż trochę

może gdzieś go kiedyś rzuciła jakaś babeczka która darzył uczuciem?

wg tych kart to chyba odejdziesz ty

aa doczytuje ze tu odległosc miedzy wami jest problemem? to nie nie widzę szans na coś poważnego i trwałego

Noo tak, raz się przejechał na jakiejś dziewczynie z którą był długi czas. Ale jest bardzo pewny siebie, odważny, inteligentny, nie dostrzegłam namiastki niedowartościowania.

Co do odległości to aktualnie i przez najbliższy miesiąc mieszkamy w tych samych miastach. Ja za miesiac się przeprowadzam 300km dalej (może to jest to moje odejście), ale on wykazuje chęci kontynuowania tej znajomości przez weekendy.

powiem szczerze na dłuższą metę sie nie uda

ale warto spróbować

tylko ja wyczuwam cos niefajnego z nim nie wiem co ale coś mi śmierdzi:hahahaha:ze tak powiem

on nie jest do końca szczery

przyznam, że też mam takie wewnętrzne coś.. zupełnie nie jest to związane z kartami. Tylko, że ja już się sparzyłam tyle razy, że po prostu facetom nie ufam i się doszukuję, więc to zignorowałam :)