Skocz do zawartości

co sie dzieje ze mna?


patsy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiedzialam do jakiego tematu to podczepic,wiec zdecydowalam sie tutaj.Swego czasu(jakos w listopadzie)mialam dziwne sny(a moze ktos z Was bedzie umial mi to fachowo wytlumaczyc),ze widze sama siebie jak spie...doslownie...ze widze swoj pokoj,ze jest ciemno,ze jest to pora spania,widze siebie,swoje lozko...wszystko....tylko najgorsze w tym jest to,ze np ktoregos razu snilo mi sie,ze ktos ewidentnie nade mnie stoi od strony okna,ze pochyla swoja glowe nad moja a ja w tym czasie we snie spojrzalam na zegarek i byla 3.34 jakos tak....nagle sie budze i jest 3.33....bylo to przerazajace...nie wiem,ale czulam,ze to jest mezczyzna....pozniej np snilo mi sie,ze tez spie i widze siebie,ale nagle pojawia sie jakis chochlik i chce mnie zdenerwowac,smieje sie ze mnie,a ja jestem przerazona,zaczynam krzyczec(czesto w takich snach krzycze naprawde na glos z tego co sie pozniej okazuje....)a ostatnio znow snilo mi sie,ze widze siebie,ale ze niby przyszedl do mnie moj mezczyzna i nagle zamienil sie w choinke....

przepraszam z gory jezeli zle podczepilam temat,ale chcialabym wiedziec co to jest,ze czasem we snach widze sama siebie jak spie?czy to dobrze czy zle?

dziekuje z gory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

podobno liczba 333 jest liczbą syna szatana, ale jakie to ma odniesienie do naszego życia - nie wiem, w moim przypadku budzenie sie o godzinie 3 (na początku była to zawsze 3.33), sprawiało, że tego dnia uzyskam niespodziewany dochód, gdy to zrozumiałem, budziłem sie różnie - w całym przedziale między godziną 3 a 4, w zależności od stopnia zaawansowania godziny, te niespodziewanie pieniądze były mniejsze lub większe, wykombinowałem sobie, że w takim razie godzina 3 musi być moim 8 domem - otrzymywanych pieniedzy, czyli godzina 2 to 7 dom - związki - i rzeczywiście gdy budziłem sie o 2, tego dnia zawsze musiałem sie z kimś pokłócić. Kiedy wyznaczyłem sobie znaczenie pozostałych godzin, wszystko zanikło. Teraz Ty musisz zrozumieć co ważnego dzieje się w Twoim życiu, gdy budzis się w środku nocy o konkretnej godzinie.

Edytowane przez greg639
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn to mi sie zdarzylo w zeszlym roku,kilka miesiecy temu,teraz nie budze sie juz w nocy,ale zasypiam pozno np po 1,ok 2...i wczesniej nigdy nie moge,a to co napisales z tymi domami?to jak to sie oblicza?ze ktora godzina odpowiedzialna jest za co i jak to dziala???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam taki podzial domow:

I.Twoja osobowosc i samopoczucie

II.Dobra materialne i pieniadze

III.Relacje z innymi ludzmi

IV.Rodzina

V.Milosc i seks

VI.Zdrowie fizyczne i psychiczne

VII.Malzenstwo i zwiazki uczuciowe

VIII.Smierc i dziedziczenie

IX.Praca i pozycja spoleczna

X. Bogactwo wewnetrzne i dlugie podroze

XI. Przyjazn i nadzieja

XII. Wrogowie i obawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

są różne metody przypisywania godzinom planet czy znaków, ja przyjąłem, że jest to 8 dom ponieważ on symbolizuje - zyski - pieniądze otrzymywane. Domy mówią o realizacji, wykorzystaniu energii

 

1 - JA

2 - pieniądze wydawane

3 - komunikacji z otoczeniem

4 - rodzina

5 - dzieci, zabawa(impreza), hazard

6 - praca, zdrowie

7 - związki, zwłaszcza partnerskie

8 - śmierć, seks, pieniądze otrzymywane

9 - służby mundurowe, wyjazd za granicę, sądy

10 - ryzyko, ograniczenia, zaglądanie w przyszłość i przeszłość

11 - przyjaciele, spełnienie marzeń

12 - tajemnice, samotność, niewola itp

takie jest znaczenie domów

 

Natomiast jak odnieść to do godzin to zależy od Twojej własnej interpretacji, ponieważ ktoś próbuje Ci coś przekazać, ale może to zrobić tylko o godzinie 3 - jednak to znaczy, że w danym dniu wydarzy się coś ważnego, tylko musisz wychwycić co to jest i jak to odnieść do swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to mam rozumiec,ze godzina o ktorej np zasypiam albo nagle sie budze to znak,ze cos mnie czeka?tego jeszcze nie praktykowalam,bede musiala troche poobserwowac te godziny,dzieki :)

Edytowane przez patsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

powtórka :wstydnis: , prawdobodobnie nie znasz swojego przeznaczenie i/albo swojej godziny urodzenia, mnie te godziny już przestały tak prześladować, teraz mam problem z datami i liczbami, jestem ciekaw co inni mają do powiedzenia na ten temat, wiem na pewno, że takie zjawiska mają nas czegoś nauczyć albo zmuszają do zrobienia czegoś, dopiero gdy to zrobimy przechodzimy dalej.

W swoim życiu zauważyłem, że mniej więcej koło roku 2001, prześladowała mnie liczba 19, teraz jestem w okresie przejśćia między 22 a 23

Edytowane przez greg639
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

to powinnas sie tym zainteresować, horoskop astrologiczny czy numerologiczny, powinny Ci w jakiś sposób nakreślić mniej więcej Twoją karmę i przeznaczenie, gdy to poznasz, może zdarzyć się tak , że zjawiska , które obserwowałąś do tej pory znikną a pojawią sie nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

w jakimś stopniu napewno, ale widze, że są osoby na forum z obszerniejszą wiedzą,

skoro się nie znasz, to skąd masz ten system domów :chytry_na:,

wszystko zależy od interpretacji, najlepiej jest zebrać informacje i samemu zinterpretować.

A co to takiego oobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakimś stopniu napewno, ale widze, że są osoby na forum z obszerniejszą wiedzą,

skoro się nie znasz, to skąd masz ten system domów :chytry_na:,

wszystko zależy od interpretacji, najlepiej jest zebrać informacje i samemu zinterpretować.

A co to takiego oobe

Internet to kopalnia wiedzy;)ja sie nie musze znac na wszystkim,po prostu szukam to co mnie interesuje,wpisz sobie OOBE;)nawet tu,na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

wielkie fnx, raz tylko miałem takie doświadczenie i się wystraszyłem, i pewnie dlatego więcej mi sie to nie przytrafiło, a z drugiej strony jak przed tym zdarzeniem nie wierzyłem w tego typu cuda to uwierzyłem

i jeszcze mamy przełom 22/23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja też mało co rozumiem... Odebrałam to tak, że po prostu dla każdego człowieka każda godzina obudzenia się oznacza coś innego - czy dobrze? Starajcie się tłumaczyć w prosty sposób, bez owijania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...