Skocz do zawartości

:) Sen o Indiach


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze pomimo, iz ostatnio niewiele sie udzielam (zajmuje sie cora i swoimi sprawami, ktore bardzo mnie pochlaniaja, pomozecie mi w rozkminieniu tego snu...

 

Dosc ciekawy byl...

 

 

Snilo mi sie, ze bylam w Indiach, siedzialam na jakiejs jakby lektyce, ktora niesli ludzie. Sypano w moja strone kwiatami. Bylo bardzo kolorowo, niesamowicie, barwnie, te kwiaty, cos pieknego, byla muzyka, spiewano, tanczono wokol mnie.

Potem znalazlam sie jakby z boku, jako obserwator tego wszystkiego i przyszla jakby mysl "Pamietaj, wracasz tu, gdzie juz bylas. Nie jestes tu po raz pierwszy. Wrocisz tutaj."

I znalazlam sie w swoim domu. Chwile siedzialam na swoim lozku... caly czas towarzyszyla mi ta mysl i wspomnienie jak zywe mojego pobytu w Indiach.

Obudzilam sie.

 

 

Signifikator snu - 0 Glupiec

Tu absolutnie nie kojarze. Z drugiej strony byl tam motyw powrotu. Glupiec to zarowno poczatek i koniec. Czyzby ta wedrowka? Hmm...

 

 

1. Czy sen zostal wywolany jakimis wydarzeniami z przeszlosci? - Paz Monet + 10 Kielichow ---> XIV Umiarkowanie; HB X Kolo Fortuny i I Mag

Czyzby karma? Powtarzajace sie cykle? Paz Monet to nauka i rozwoj a 10 Kielichow to maksimum i wiecej sie nie osiagta. W podsumie jest Kolo czyli cyklicznosc... karma. Zastanawia mnie to, czy nie bylo to jedno z moich wcielen. Hmm... Ewentualnie wskazowka na cyklicznosc czegos w moim zyciu/istnieniu.

 

 

2. Czy ten sen odnosi sie do tego, co ma sie wydarzyc? - Krol Monet + 9 Kielichow ---> XVI Wieza; HB IX Eremita

Mozliwe, jakis przelom w moim zyciu. Cos sie diametralnie zmieni. Przede mna duzo pracy nade mna i ukladania siebie wewnatrz. Potem zycie w zgodzie ze soba sama.

 

 

3. Jak nalezy rozumiec symbolike snu? - 3 Monet + XI Pasja ---> II Kaplanka; HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

Czyzby dalszy rozwoj? Hm... Moze ezoteryka...

 

 

4. Jak mozna odniesc ten sen do aktualnej sytuacji pytajacego? - 6 Mieczy + As Mieczy + 8 Kielichow ---> III Cesarzowa; HB XV Diabel i Kochankowie

Nie wiem, nie czuje tego zupelnie juz. Jakby jednak byly we mnie jakies ograniczenia i nie moglabym tego robic, co moglabym juz na ten moment. Jakby sie sama ograniczala majac potencjal i nie korzystala z niego.

 

5. Co chce przekazac pytajacemu jego podswiadomosc? - Paz Kielichow + 10 Mieczy + XIV Umiarkowanie ---> XVI Wieza; HB VI Kochankowie

Nie mam pojecia... Karty jak karty... Tu jakby odlozyc marzenia na rzecz konkretnych dzialan. Potrzeba wyjscia poza dotychczasowe dzialania.

 

 

6. Co chce przekazac pytajacemu jego nadswiadomosc? - 7 Bulaw + IV Cesarz ---> XI Pasja; HB XI Pasja i II Kaplanka

Zeby sie nie poddawac. Walczyc w zyciu o swoje.

 

 

7. Przed czym ostrzega sen? - X Kolo Fortuny + Krol Bulaw ---> XI Pasja; HB X Kolo Fortuny i I Mag

Przed jakims facetem karmicznym. Ewentualnie przed moim dzialaniami. Nie powinnam czekac na zrzadzenie losu a w tej Pasji sama zadzialac, jednak uwaznie jak Mag... :)

 

 

8. Do czego zacheca sen? - As Kielichow + XXI Swiat ---> X Kolo Fortuny; HB XXII Glupiec i IV Cesarz

Zeby otworzyc sie na nowe...

 

 

 

 

Kurcze... powiem, ze sen byl naprawde ciekawy... hmm...

Odnośnik do komentarza

noooo sen fajowski:-))))

nie pierwszy raz jesteś na ziemi i jeszcze tu wrócisz, więc ciesz się życiem i korzystaj z niego! tak ja bym odebrała przesłanie snu...

 

Signifikator snu - 0 Glupiec - nowy cykl się rozpoczyna

1. Czy sen zostal wywolany jakimis wydarzeniami z przeszlosci? - Paz Monet + 10 Kielichow ---> XIV Umiarkowanie; HB X Kolo Fortuny i I Mag - tak, związanych z dziećmi i rodziną, tak jakbyś już raz to wszystko przechodziła, rozstanie, bycie matką, itd. , takie mam skojarzenia... bardzo silnie tutaj dzieci mi się naznaczyły....

 

2. Czy ten sen odnosi sie do tego, co ma sie wydarzyc? - Krol Monet + 9 Kielichow ---> XVI Wieza; HB IX Eremita - tak, być jak król monet, rodzinna, przedsiębiorcza i ale też zadowolona z siebie, w tej wieży ja się dopatruję nowego kierunku u Ciebie, w którym będziesz się realizować... ale jeszcze tego kierunku właśnie nie widzisz... ale też pojawia się inny aspekt - może być facet, który sprawi, że będziesz przy nim czuć się dobrze, taki potencjalny partner...

 

3. Jak nalezy rozumiec symbolike snu? - 3 Monet + XI Pasja ---> II Kaplanka; HB XIV Umiarkowanie i V Papiez - powiedziałabym, że realizacja siebie w swoim hobby, jak najbardziej praca z intuicją... ale dla mnie czegoś nie odkryłaś tutaj... coś jest jeszcze zakryte...

 

4. Jak mozna odniesc ten sen do aktualnej sytuacji pytajacego? - 6 Mieczy + As Mieczy + 8 Kielichow ---> III Cesarzowa; HB XV Diabel i Kochankowie - masz ogromną przestrzeń do rozwoju, masz też potencjał, tylko musisz tak jakby pozostawić za sobą, to co do tej pory myślałaś.... odrzucić dotychczasowe przekonania, które nie pozwalają Ci czegoś zobaczyć...

 

5. Co chce przekazac pytajacemu jego podswiadomosc? - Paz Kielichow + 10 Mieczy + XIV Umiarkowanie ---> XVI Wieza; HB VI Kochankowie

kojarzy mi się to na dwa sposoby: 1. być jak dziecko, aby się odrodzić, a 2. może, któraś z Twoich córek pokazuje Ci coś? bo masz tu kartę odrodzenia i opieki z góry... ale jest coś w sposobie myślenia, co na pewno trzeba zmienić...

 

6. Co chce przekazac pytajacemu jego nadswiadomosc? - 7 Bulaw + IV Cesarz ---> XI Pasja; HB XI Pasja i II Kaplanka - obserwować siebie w relacji z jakimś starszym mężczyzną

 

7. Przed czym ostrzega sen? - X Kolo Fortuny + Krol Bulaw ---> XI Pasja; HB X Kolo Fortuny i I Mag - też bym tak obstawiała, przed facetem karmicznym...

 

8. Do czego zacheca sen? - As Kielichow + XXI Swiat ---> X Kolo Fortuny; HB XXII Glupiec i IV Cesarz - otworzyć się na nowe dokładnie... coś idzie.. i to dużymi krokami:-)

Odnośnik do komentarza

Witaj - jak dobrze Cię "widzieć" - mam nadzieję, że wszystko u Ciebie się powoli zaczyna się układać

 

A co do snu -

 

Otóż jesteś w Indiach, a wiec w miejscu, gdzie narodził się buddyzm, a Ty jesteś tego wyznania - zatem wracasz do źródeł swojego duchowego pochodzenia - ja bym tu widziała jedno z Twoich wcześniejszych wcieleń ( nie wiem jak byłaś ubrana- wtedy można by było w przybliżeniu określić lata - wiek, może epokę) - ja bym nawet się pokusiła o stwierdzenie, ze to było jedno z pierwszych - chociażby ta lektyka o tym świadczy -

Przyszłaś na ziemię jako wysłannik światła (jesteś mistrzowską liczbą?) - tak by wskazywało, ponieważ Twoja energia pracuje na fali doskonałości przypisanej liczbom mistrzowskim. Wysoki poziom samoświadmości sprawił, że przychodziłaś na Ziemię po to by nieść ludziom nadzieję, pomagałaś im wspinać się po szczeblach duchowego rozwoju- przy tym sama się doskonaliłaś poprzez wchodzenie w różne relacje i związki.

Inkarnacja zatoczyła koło - jesteś już starą duszą i być może kolejne Twoje wcielenie będzie ostatnim - narodzisz się jako przywódca duchowy właśnie w tym kraju- człowiek oświecony, który poprowadzi ludzi do wyzwolenia duchowego.

 

Nie jestem wyznania buddyjskiego - ale ta religia jest mi bardzo bliska i bardziej zrozumiały jest dla mnie jej przekaz niż dogmaty religii katolickiej w której zostałam wychowana. Piękny sen - i równie pięknie świadczy o Twoim wysokim poziomie samorozwoju.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dziekuje Iwonko... ogromnie... To bardzo cenne, co napisalas. Duzo zgadza sie tutaj, rzeczywiscie... Wczytam sie jeszcze na spokojno.

 

Dziekuje takze Kedry... ciekawe jest to, co napisalas... niesamowite wrecz. Tak, praktykuje buddyzm... interesuje mnie tez ostatnio temat straznikow... dosc mocno, w duzej mierze za sprawa znajomego...

 

Co do liczby... nie, nie jestem mistrzowska liczba. Jestem 8.

 

Co do ubioru... nie wiem... to dziwne, ale nie zwracalam na to uwagi. Bardziej zajmowalo mnie to, co dzialo sie dookola. Bylam obrzucana kwiatami... bialymi kwiatami...

 

 

Jeszcze jedno. Jak sie obudzilam, mialam poczucie, ze musze ten sen zapamietac, bo jest wazny. To tylko tyle...

 

 

 

Co do moich spraw i rodzinnych, dziekuje za dobre slowo, powoli uklada sie... mam teraz chwilowo potrzebe zajecia sie bardziej swoja przestrzenia zyciowa... takze bywam tu dosc rzadko. Na pewno z czasem znowu wroce.

 

:bukiet:

Odnośnik do komentarza

Białe kwiaty to symbol odrodzenia duchowego (róże, lilie...), sen jest BARDZO WAŻNY- bądź wnikliwym obserwatorem tego wszystkiego co się dzieje i zaczyna dziać wokół Ciebie, a zacznie się.... Siła Wyższa Cię pokieruje

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Witaj - jak dobrze Cię "widzieć" - mam nadzieję, że wszystko u Ciebie się powoli zaczyna się układać

 

A co do snu -

 

Otóż jesteś w Indiach, a wiec w miejscu, gdzie narodził się buddyzm, a Ty jesteś tego wyznania - zatem wracasz do źródeł swojego duchowego pochodzenia - ja bym tu widziała jedno z Twoich wcześniejszych wcieleń ( nie wiem jak byłaś ubrana- wtedy można by było w przybliżeniu określić lata - wiek, może epokę) - ja bym nawet się pokusiła o stwierdzenie, ze to było jedno z pierwszych - chociażby ta lektyka o tym świadczy -

Przyszłaś na ziemię jako wysłannik światła (jesteś mistrzowską liczbą?) - tak by wskazywało, ponieważ Twoja energia pracuje na fali doskonałości przypisanej liczbom mistrzowskim. Wysoki poziom samoświadmości sprawił, że przychodziłaś na Ziemię po to by nieść ludziom nadzieję, pomagałaś im wspinać się po szczeblach duchowego rozwoju- przy tym sama się doskonaliłaś poprzez wchodzenie w różne relacje i związki.

Inkarnacja zatoczyła koło - jesteś już starą duszą i być może kolejne Twoje wcielenie będzie ostatnim - narodzisz się jako przywódca duchowy właśnie w tym kraju- człowiek oświecony, który poprowadzi ludzi do wyzwolenia duchowego.

 

Nie jestem wyznania buddyjskiego - ale ta religia jest mi bardzo bliska i bardziej zrozumiały jest dla mnie jej przekaz niż dogmaty religii katolickiej w której zostałam wychowana. Piękny sen - i równie pięknie świadczy o Twoim wysokim poziomie samorozwoju.

 

baaardzo pięknie ujęte!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Daffne

Snilo mi sie, ze bylam w Indiach, siedzialam na jakiejs jakby lektyce, ktora niesli ludzie. Sypano w moja strone kwiatami. Bylo bardzo kolorowo, niesamowicie, barwnie, te kwiaty, cos pieknego, byla muzyka, spiewano, tanczono wokol mnie. Potem znalazlam sie jakby z boku, jako obserwator tego wszystkiego i przyszla jakby mysl "Pamietaj, wracasz tu, gdzie juz bylas. Nie jestes tu po raz pierwszy. Wrocisz tutaj." I znalazlam sie w swoim domu. Chwile siedzialam na swoim lozku... caly czas towarzyszyla mi ta mysl i wspomnienie jak zywe mojego pobytu w Indiach.

Obudzilam sie.

 

 

Sen można interpretować dwojako: dosłownie i w kontekście Twego wnętrza...

intuicyjnie mam odczucia, że te dwie opcje są możliwe w tym przypadku.

 

Wg moich odczuć nie zważając na rozkład kart sądzę, że sen dotyczy jednego z Twoich wcieleń, które poświęcałaś na rozwój, kontemplacje i całkiem możliwe, że żyłaś dosłownie w Indiach. Dodatkowym potwierdzeniem tego faktu może być Twoje zainteresowanie kulturą Indii i wierzeniami, z którymi możesz czuć się blisko z uwagi właśnie na wcześniejsze wcielenie. Sypanie kwiatów w Twoją stronę oraz barwność wokół Ciebie może świadczyć o wysokim rozwoju jaki osiągnęłaś, co przynosiło Ci wielką radość i świętowanie :)). Jako obserwator z reguły pokazywane są nam sprawy, którym nalezy się przyglądnąć...bo są przekazem dla nas...informacją, jaka może być istotna.

 

Usłyszałaś przekaz..."pamiętaj, wracasz tu, gdzie już byłaś. Nie jesteś tu po raz pierwszy. Wrócisz tutaj".

Przekaz ten potwierdza więc, że już byłaś w Indiach....a ten sen był po części formą astralnej podróży....nieświadomej, w której odwiedziłaś ponownie miejsce,w którym kiedyś żyłaś...i głos mówiący, że tam wrócisz...rozumiałabym dosłownie.....:)

Myślę, że Twoja dusza ulubiła sobie tamtejsze miejsca wierzenia...ma sentyment do tamtych stron...być może wiele wcieleń tam spędzałaś albo ciągłąś....podświadomie w tamte strony...

 

Ciekawi mnie tylko, czy w tym życiu tez czujesz dość silną pokusę by udać sie w podróż do Indii lub bliskiego podobnego miejsca? :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawa interpretacja... Hmm... wiesz, ciekawe jest, ze od malego np. siadywalam w pozycji pelnego lotosu... i od malego doswiadczalam stanow, ktorych doswiadcza sie podczas medytacji, spontanicznie. Spontaniczne wyjscia z ciala. Troche tego bylo.

Co do tego czy ciagnie mnie do Indii itd... Te kraje... Indie, Chiny, Korea, Japonia, Tybet... sa mi bliskie...

 

Np. ciekawostka... kiedys rozmawialam ze znajomym... chocby o wlasciwosciach mojego organizmu. Latwo znosze niskie temperatury.. ubieram sie cienko. To wyglada tak, jakby moje cialo pamietalo jeszcze tybetanska praktyke tumo, czyli praktyke wewnetrznego ognia. Troche tego jest.

 

Nie ciagnie na tyle, zeby jechac tam czy tam.. przynajmniej nie na te chwile. Mysle, ze jak przyjdzie odpowiedni czas to tam trafie.

Natomiast czuje bliskosc z ta kultura... a i bliski jest mi buddyzm... zen...

jak pisalam w innym temacie... i wczesniej tez... jestem w trakcie poszukiwania swojego nauczyciela.

 

 

Dzieki Daffne... :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Dziękuje za odniesienie sie do interpretacji :kwiatek:

jeszcze nasunęło mi się później, że kwiaty sypane w Twoją stronę to jak Twoje świętowanie duszy ,która cieszy się, że ponownie wracasz na znane Ci dobrze tory po dłuższym czasie oddalenia z powodu zobowiązań życiowych.

Odnośnik do komentarza

Chciałam dodać, że ja mam swojego nauczyciela w snach - mój opiekun duchowy przybiera postać kolejnych papieży - przedtem, gdy byłam jeszcze mniej zaawansowana w duchowym rozwoju - praktycznie co noc udzielał mi wskazówek - teraz coraz rzadziej mi się śni - rozumiem to tak, że teraz ja sama muszę być dla siebie i nauczycielem i uczniem - a w życiu fizycznym nigdy nie miałam duchowego mistrza.

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne
Chciałam dodać, że ja mam swojego nauczyciela w snach - mój opiekun duchowy przybiera postać kolejnych papieży - przedtem, gdy byłam jeszcze mniej zaawansowana w duchowym rozwoju - praktycznie co noc udzielał mi wskazówek - teraz coraz rzadziej mi się śni - rozumiem to tak, że teraz ja sama muszę być dla siebie i nauczycielem i uczniem - a w życiu fizycznym nigdy nie miałam duchowego mistrza.

 

Dosłownie papieży? Miałam podobnie jak Ty Kędry, z tymże śniły mi się od około 14 roku życia wróżki, mędrcy najczęściej, ale także młode osoby przekazujące mi informacje na temat przyszłości i inne. W życiu fizycznym również nigdy nie miałam mistrza. Mistrzów miałam jedynie w snach :).

Odnośnik do komentarza

Tak - dokładnie papieży - najpierw JP II a potem Benedykta XVI

A jeśli chodzi o wróżów - to jeden znany Ryszard Zawadzki śnił mi się często i wprowadzał mnie w arkana Tarota

Odnośnik do komentarza

Piekne doswiadczenia Daffne... Kedry...

 

 

Ja mialam jeszcze inaczej. Od malego mialam spontaniczne wyjscia z ciala i spotkania ze swietlistymi istotami, identycznymi jak po wyjsciu z ciala ja. Te istoty witaly mnie, jak dawno zagubiona istote, ale tez jak istote krolewska, ktora powrocila i prowadzily mnie do domu. Do pieknego miejsca...

 

 

Z opiekunow natomiast... przychodzily do mnie zwierzeta... wilki, pajaki, sarny...

 

I byly tez wizje z czarnym mahakala... ale ten nie mowil nic... tylko byl... i jakby przekaz od niego. "Spokojnie, nie boj sie, wszystko bedzie dobrze". :)

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Sacral a wyjścia z ciała miałaś stając się eteryczną energią?

Pytam bo ja miałam takie jedno wyjście w wieku 18 lat we śnie...

widziałam siebie i byłam jakby mgłą przeźroczysto mleczną. Wyszłam z ciała bo pewna dusza prosiła mnie o pomoc...prowadziła mnie w pewne miejsce, gdzie została pochowana, a razem z nią jakaś rzecz, ktorą chciała bym odnalazła... to było niezłe przeżycie, choć odczucia miałam jakby to było dla mnie naturalne O.O. Dopiero jakiś rok temu dowiedziałam się, że to było wyjście z ciala :D

Odnośnik do komentarza

Daffne... ja od malego mialam takie spontaniczne wyjscia. 2 razy takze umieralam jako dziecko. Dostawalam nagle goraczki i umieralam. Raz siedzialam tak na hustawce i moja mama opowiada, ze nagle omdlalam, wysoka goraczka i nie dychalam wiecej. Szpital, ledwo odratowali. Za kazdym razem lekarze kazali sie modlic rodzicom o cud.

I... nie wspominalabym o goraczce, ale dlugo tak mialam, ze goraczce towarzyszylo mi (na jawie) poczucie braku posiadania ciala. Wypelnialam soba cala przestrzen, bylam wszystkim, od jednego rogu pokoju do drugiego (jak przy medytacji, latwo wpadam w taki stan).

 

Podczas wyjscia z ciala... jak wygladam. Jestem swietlista... blekitno-fioletowa.

 

 

Jedno z moich takich wyjsc... piekne.

 

Wyszlam z ciala. Siedzialam na swoim lozku i podziwialam siebie, swoje swietliste dlonie... gdy nagle poczulam, ze zblizaja sie dwie szare istoty. Wiedzialam to... Nie namyslalajac sie wiele wystrzelilam do gory i przelecialam przez wszystkie poziomy domu, dach. Te dwie istoty podarzaly za mna, chcialy mnie zlapac. Ja wylecialam poza orbite ziemska i lecialam miedzy planetami roznymi.

Po czym dotarlam do jednej z nich.

Na przeciw mnie wyszly swietliste istoty, ktore powitaly mnie jak istote krolewska i poprowadzily do mojego domu. Piekna, ogromna posiadlosc, zielen, piekna. Cudownie.

 

Innym razem snilo mi sie, ze bylam w miescie i spotkalam 3 istoty swietliste, ktore powiedzialy "wreszcie sie znalazlas, wrocilas" i ja nie moglam odejsc, powiedzialam, ze musze wrocic po dzieci.

Ale... te istoty powiedzialy, ze to chyba niemozliwe, poniewaz maja inna genetyke i nie uda im sie przejscie przez portal. Wrocilam jednak i wszyscy czworo przeszlismy przez portal stajac sie tymi swietlistymi istotami.

 

No takie rozne doswiadczenia. Tego cala masa jest... duzo... bardzo...

Odnośnik do komentarza
Gość Daffne

Świetlista błękitno-fioletowa...znaczy, że masz wysoki poziom rozwoju :))

Bardzo piękne te sny, jestem pod ich ogromnym wrażeniem :)

Dziękuje, że podzieliłaś się tymi przeżyciami :bukiet:

Odnośnik do komentarza

 

I byly tez wizje z czarnym mahakala... ale ten nie mowil nic... tylko byl... i jakby przekaz od niego. "Spokojnie, nie boj sie, wszystko bedzie dobrze". :)

 

ten czarny mahakala jest bardzo ważną postacią w Twoim życiu....

On robi bardzo dużo tak stojąc:-)))))))

Odnośnik do komentarza

ten sen bardzo "karmicznie" mi sie kojarzy :)

i chyba moja intepretacja pojdzie w te strone...

 

Signifikator snu - 0 Glupiec

Gupiec to pierwsza i ostatnia karta AW, karta drogi - poczatek i koniec, wyzerowanie

moze zbliza sie czas przepracowania(zakonczenia) Twojej karmy na to wcielenie

byc moze bylas tam juz "kiedys" i wrocisz w kolejnym wcieleniu?

 

 

1. Czy sen zostal wywolany jakimis wydarzeniami z przeszlosci? - Paz Monet + 10 Kielichow ---> XIV Umiarkowanie; HB X Kolo Fortuny i I Mag

to mogly byc jakies calkiem mile wydarzenia, dobra pamiec o nich i czasem sie przebijaja w obecne wcielenie

a takze taki rodzaj intuicji zwiazanej z przyszloscia

jakis element z tych wspomnien moze sie znow pojawic w przyszlosci (tym lub przyszlym zyciu),

Umiarkowanie - to falowanie, Kolo to takze obraz cyklicznosci

Mag moze mowic o swiadomym, implikowanym procesie,

swiadomym wyborze takiej, a nie innej drogi (moze chcesz powrocic, moze checsz cos powtorzyc)

 

2. Czy ten sen odnosi sie do tego, co ma sie wydarzyc? - Krol Monet + 9 Kielichow ---> XVI Wieza; HB IX Eremita

tu na pytanie o "czy" chyba trudno odpowiedziec

choc Krol monet moglby dawac odpowiedz twierdzaca

mysle, ze z tym wydarzeniem bedzie zwiazany facet, ktory obecnie jest sam

to powinno byc cos milego dla Ciebie, ale tez jakas totalna zmiana

cos jak "umarl krol, niech zyje krol"

 

3. Jak nalezy rozumiec symbolike snu? - 3 Monet + XI Pasja ---> II Kaplanka; HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

3 monet - zaplata za to, co zrobilas (bez oceny, czy in plus czy in minus) albo wymiana

Moc brzmi tutaj jak przypieczetowanie tego, umocowanie, zaklepanie

tutaj Kaplanka kojarzy mi sie z poswieceniem, ale i z wyzszym poznaniem/objawieneim, jesli mozna tak powiedziec,

uchyleniem rabka tajemnicy

 

 

4. Jak mozna odniesc ten sen do aktualnej sytuacji pytajacego? - 6 Mieczy + As Mieczy + 8 Kielichow ---> III Cesarzowa; HB XV Diabel i Kochankowie

to jest tak, jakby ktos/cos zapobiegl Twojemu odejsciu

zmienil twoj kierunek podazania, zawrocil Cie

i znow symbolicznie kolo sie pojawia

 

5. Co chce przekazac pytajacemu jego podswiadomosc? - Paz Kielichow + 10 Mieczy + XIV Umiarkowanie ---> XVI Wieza; HB VI Kochankowie

ewidentnie zakonczenie jakiegos etapu

tu - Paz (uczen), wyzej Kaplanka - wiec moze wejscie na wyzszy stopien?

nie bedzie latwe, poniewaz Umiarkowanie to gorki i dolki (z ktorych sie wychodzi) i Wieza w podsumie

 

 

6. Co chce przekazac pytajacemu jego nadswiadomosc? - 7 Bulaw + IV Cesarz ---> XI Pasja; HB XI Pasja i II Kaplanka

ze mzoe pojawic sie w twoim zyciu ktos wazny, wręcz w nie wtargnac z impetem

 

 

7. Przed czym ostrzega sen? - X Kolo Fortuny + Krol Bulaw ---> XI Pasja; HB X Kolo Fortuny i I Mag

przed tym, co moze nadejsc

kto wie, moze i karmiczny ten pan

jesli wierzyc w karme, to podobno wiekszosc ludzi, z ktorymi jestesmy blizej lub ma na nasze zycie duzy wplyw, jest z nami karmicznie zwiazana

tutaj Moc to tak jakby trudno bylo tego spotkania uniknac

 

 

8. Do czego zacheca sen? - As Kielichow + XXI Swiat ---> X Kolo Fortuny; HB XXII Glupiec i IV Cesarz

do szukania swietego Graala ;)

do podrozy w poszukiwaniu ...szczescia? spelnienia?

do nie lękania sie przyszlosci?

...takie luzne dywagacje ;)

 

 

 

Kurcze... powiem, ze sen byl naprawde ciekawy... hmm...

tez tak mysle :)

Edytowane przez alathea
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...