Skocz do zawartości

Bardzo wielka prośba o pomoc w interpretacji


mika43

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłożyłam karty z pytaniem, jak zakończy się dla mnie pewna sprawa urzędowa.

 

10 pik 9 pik D kier (czego dotyczy problem) - wychodzi mi tu wyjazd, czy to może być jakaś wiadomość z kraju w przedmiotowej sprawie?

9 trefl As trefl odwr. J pik (czego się obawiam) - kłopotów wynikających z choroby kogoś z rodziny?

D karo K trefl D trefll (co mi pomoże) - para starszych ludzi, którzy pojawią się u mnie ? To może być ktoś z rodziny?

9 karo 10 karo J kier (zakończenie sprawy) - wszystko będzie dobrze?

 

Mam nadzieję, że ktoś zweryfikuje moją interpretację.

Korzystając z okazji, czy na podstawie tych kart można określić czas?

 

Jeszcze jedna rzecz mi się skojarzyła, zanim zadałam to pytanie, myślałam o innym problemie, związanym z dodatkową pracą w okresie letnim. Czy karty mogły udzielić odpowiedzi do wcześniejszej kwestii?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli podczas stawiania kart skupiłaś się na pytaniu o którym miały mówić karty, to wczesniejsze myśli nie powinny wpłynąć na wynik. Jeżeli wcześniejsze myśli non stop chodzą ci po głowie i ciagle o tym myslisz, to wtedy mogły one wpłynąć na karty.

 

10 pik 9 pik D kier (czego dotyczy problem) - raczej twój wyjazd (jeżeli definiowałaś się jaka dama kier) w odległy zakątek kraju, z tym może wiązać się rozwiązanie twoich problemów.

 

9 trefl As trefl odwr. J pik (czego się obawiam) - raczej obawiasz się, że nie uda ci się pomyślnie rozwiązać problemów, że ktoś cię oszuka a ty tylko nabawisz się nerwicy.

 

D karo K trefl D trefll (co mi pomoże) - para starszych osób jak i mozliwośc podjhęcia, zmiany pracy. Albo awansu o ile pracujesz ;)

 

9 karo 10 karo J kier (zakończenie sprawy) - wszystko się skończy dla ciebie bardzo pomyslnie. 9 karo i 10 karo mówią o dużych pieniądzach, a walet kier zawsze jest na dobrze i w tym wypadku mówi o tym, że uda ci się rozwiązać wszelkie kłopoty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i te karty bardziej pasowałyby do pierwszej kwestii, nie zaś stawianego pytania:) W tej chwili mam mętlik i problemy rodzinne, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...