Skocz do zawartości

co to moze byc?


patsy

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym jeszcze o cos zapytac,bo nie potrafie sobie tego wyjasnic sama,co to moze byc....czasem jak ide spac widze ewidetnie nad soba na suficie ciemna plame....zazwyczaj jest to prostokat,raz wiekszy raz mniejszy....czasem zajmuje nawet pol sufitu i nie wiem co to jest....chyba to nie moga byc jakies dusze,ktore przychodza po cos?albo cos zlego nade mna wisi?nie wiem co to jest,czasem jest tak,ze tego wcale nie ma,ale czasem sa prawie co noc...nie wiem,ale zauwazylam,ze to ma zwiazek z moim mezczyzna,jestesmy daleko od siebie i czesto jak ide spac czy w nocy mysle o nim i wtedy gdy w nocy ze soba piszemy itp to zazwyczaj to cos jest...przepraszam,ale nie chcialabym,zeby ktos uznal mnie za wariatke,ale ezoforum to chyba dobre miejsce na wytlumaczenie takich dziwnych rzeczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziekuje chociaz za zainteresowanie:)to naprawde jest dziwne!mi sie wydaje,ze to moze ktos z mojej rodziny czuwa nade mna....czesto jak jest mi zle albo jestem zalamana,na rozdrozu to to cos sie pojawia....to po prostu jest cien,raz duzy,raz maly...nie przemieszcza sie,ale centralnie wisi na suficie wprost na przeciwko mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wiem co to - czy przed pójściem spać, grasz na komputerze? Bo to żaden duch, tylko skutki naświetlenia oka. Pamiętaj: Nie wszystko co wygląda jak duch, jest duchem i odwrotnie :) Mam nadzieje, że taki 15 szczyl jak ja, ci pomógł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem o co chodzi .O ile ta sytuacja występuje po pracy na komputerze .To myślę że Gruschi ma po części racje ale nie koniecznie to musi być powód grania. Zwróć uwagę co robisz wcześniej . Np. piszesz na komunikatorze ,pracujesz na komputerze w jakimś programie .Zazwyczaj programy i aplikacje obsługujemy w oknach komputerowego oprogramowania (nie wiem jak mogę to lepiej ująć).

Myślę że się nie mylę bo sama tak czasem mam ,widzę kwadraty i prostokąty ,czasem wydaje mi się że ktoś przeszedł koło mnie a gdy się odwrócę nic oczywiście nie ma ,zdarza się również iż widzę jaskrawe plamki które migotają mi po bokach i zmuszają mnie mimo chęci to zwrócenia na to uwagi lecz gdy odwrócę się w kierunki iskierki juz tam nie ma.

Twoje prostokąty wydają się niczym innym jak zapamiętanym obrazem z komunikatora lub innego programu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moge tylko gdybac co to jest :(. Byc moze to twoja wyobraznia, ktora pracuje na podwyzszonych obrotach z powodu zmeczenia, emocji. Pamietaj w malych procentach znamy nasz mozg, wciaz jego dzialanie jest dla nas zagadka. Moze twoja tesknota za osoba Ci bliska tak wplywa na twoja podswiadomosc, ze wykreowuje te obrazy, chcialabym Ci pomoc ale to jest tylko gdybanie :(, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem kiedyś o materializacji złego spojrzenia tzn. zazdrość klątwy itd...

może to ten przypadek, możesz mieć taką siłę i aurę że materializuje tego typu rzeczy właśnie w ten sposób jest to jakby ich manifestacja a intuicja Ci podpowiada że coś nie tak. Zmów dobry pacierz i pomódl się o Boską ochronę, jeżeli to nie pomoże to poświęć swój pokój i szczególnie tamto miejsce, jeżeli to nie pomoże porozmawiamy o jakimś stosownym amulecie. Kiedy czytałem to co pisałaś odbierałem impuls jakby to czarne miejsce nie było spowodowane naświetleniem tęczówki ale jakby się zadymiało od środka tworząc kwadratowy cień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie moj pokoj nie byl swiecony,to cos nie atakuje mnie ani nie przeszkadza,ostatnio tego w ogole nie bylo i widzialam swiatlosc,obrzeza tylko,ale jednak... wrocilam do kart i to od kilku dni wciaz jest(moze przez wrozenie?),ale teraz zauwazyalam,ze to bardziej przesunelo sie w moja strone...po scianie,a nie po suficie,nie wiem naprawde co to...jak napisalam wczesniej,zaczelo sie to pojawiajac jak poznalam bylego chlopaka,sadze,ze nie potrafie do konca o nim zapomniec,a ze powinnam splacic swoj dlug(w przeszlosci ponoc ja przeszkadzalam w zwiazkach(w sensie w poprzednim wcieleniu i faktycznie teraz to kobiety zabieraja mi facetow-kazdy poszegolny przypadek,a ja nie mam juz sily walczyc z nimi),wiec moze jak ta sytuacja sie z nim zakonczy,dopiero bede miec spokoj.tymbardziej,ze ostatnio zanim poszlam spac,slyszalam jakby ktos pukal mi do okna,a potem we snie widzialam siebie i przyszedl do mnie zly duch kobiety,a ja krzyczalam:nie,nie zabieraj mi go!przed wyjazdem do eks(chcialam jechac,zeby z nim wszystko wyjasnic)znow to samo,tyle ze tym razem machala mi miskiem,tak jakby na pozegnanie,mialam uczucie,ze chodzi o dziecko...

 

dzieki za pomoc.

Edytowane przez patsy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już rozumiem, abyś mogła się od tego uwolnić potrzebujesz dojść do wewnątrz porozumienia. Problem zaczyna się w Tobie i potrzebujesz zażegnać go poprzez odkupienie w dobrych czynach aby zaznać wewnętrzny pokój. Więc musisz ponaprawiać to co psułaś i być inna od tej pory, modlitwy na pewno Ci nie zaszkodzą lub i poświęcenie danego miejsca. Jeżeli nie wierzysz w spowiedź indywidualną zrób ją sama do Boga, żałując szczerze za grzechy. Dziękuje też że miałaś na tyle odwagi aby się tym z nami podzielić bo nam nie jest sądzić Ciebie, tylko pamiętaj że jesteśmy lustrami i często i gęsto te złe odbicia puszczone w stronę innych powrócą do nas, nawet w formie w której doświadczasz Ty.

Rzeczy co spostrzegasz nie można nazwać urojeniami ale manifestacjami poczucia Twojej własnej winy.

Edytowane przez OverLord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle,ze chodzi teoretycznie o moje inne wcielenie,ze teraz musze odkupic te winy...szkoda,ze tak sie stalo...zobaczymy co bedzie,dzieki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patsy, Jeżeli wierzysz w reinkarnacje i odrodzenie to powiem tak że nie odrodzimy się dopóki nie jesteśmy na to gotowi i oczyszczeni. Każde dziecko narodzone jest czyste i bez winy. Jest koleją rzeczy że w Twoim wieku możesz utracić chłopaka nie raz nie dwa ... lub podebrać sobie go wzajemnie z koleżanką (wtedy wiesz kto jest Twoją koleżanką a kto nie).

Prawda jest taka że nie byli warci i prawdziwa miłość nie opuści Cie nigdy choćbyś zrobiła coś najgorszego a ziemia by się rozpadała na strzępy.

Czasem przejść trzeba długą i cierpiącą podróż aby odnaleźć swoją połowę, w procesie w którym i Ty ucierpisz a także skrzywdzisz innych, jest to nie unikalne. Więc wybacz że przeoczyłem ten kawałek o innym wcieleniu w poście wyżej, ale sądzę że to nie jest to. Jeżeli Twoja intuicja podpowiada Ci że to wiąże się z tymi sprawami może być to jedynie projekcją twojego złamanego serca i okresowego braku dowartościowania i poczucia winy. To jest nie potrzebne, więc pomyśl że jesteś lepsza a osoby co Cie krzywdzą nie są warte sekundy Twojego życia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patsy chcialam cos dodac.Piszesz ze czesto te ciemne plamy pojawiaja sie gdy jestes na rozdrozu.Mysle ze to ma kluczowe znaczenie.

Mysle ze mam podobny do ciebie ,,problem,,U ciebie przedstawia sie w postaci ciemnych prostokatow na suficie o roznych rozmiarach a u mnie nagle pojawiajacych sie przed moimi oczami czarnych dziur w ktore jestem na chwilke jakby porywana.U mnie sie to nasila gdy jestem w depresyjnym nastroju,jesli widze czyjs bol,nawet jak ogladam filmy w ktorych jest przemoc czy jak czytam zle wiadomosci.Wszystko co sie sprowadza do nieszczescia ,bolu,rozpaczy mojej lub czyjejs materializuje mi sie w postaci tych czarnych dziur.Lacza sie z tym rowniez moje jakies traumatyczne chwile z przeszlych zyc ,dziecinstwa i oczywiscie terazniejszosc.Wszystkie doswiadczenia ktore sie wiaza ze soba z ,,ciemnoscia,,przedstawiaja mi sie w ten sposob tj.nagle uderzenia zgromadzonej ciemnej energii.Mysle ze tak to moge nazwac.Co robie w takich chwilach?Ogolnie staram sie pozytywnie patrzec na swiat.Nawet jak sie cos dzieje zlego nie dopuszczam tego zla do siebie.Jak juz mnie dopadnie staram sie ta czern rozswietlic poprzez afirmacje.Jednym slowem jak Jarek trafnie okreslil zabic czern swiatlem.Jak przychodzi nie lekam sie jej.Mowie witam cie,znam cie juz ale nie chce cie w moim zyciu i zycze sobie aby wszystko co kryje sie za ta czernia zostalo uwolnione w strone swiatla.Prosze Boga jak i rowniez moje duchy i przewodniki o pomoc.W moim przypadku to dziala gdyz ta czern zaczyna zmieniac kolor na jasniejszy i jasniejszy. Gdy ujrze znany mi fiolet jest to dla mnie znak ze ,,zadanie zostalo wykonane,,Wiem ze te czarne plamy pojawia sie jeszcze nieraz bo proces leczenia jest dlugi ale swiadomosc ze krok po kroku usuwam te moje je napawa mnie radoscia i sila.

Rowniez znalazlam pomoc poprzez cwiczenia tai chi.Odnalezienie harmonii w sercu ,ciele,umysle i duchu,czego tobie rowniez zycze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Patsy,

Zapomnialam jeszcze cos dodac.Mamy jeszcze jeden wspolny ,,problem,, W zwiazkach w ktorych bylam rowniez pojawialy sie inne kobiety ,ktore mi odbijaly partnerow.W kazdym jednym nagle pojawiala sie jakas druga niewiasta.Zaczynalo mnie to przerazac bo zaczynalam sadzic ze jakies fatum nade mna zaciazylo.Jedna dziewczyna, ktora mi wylozyla tarot karty powiedziala do mnie abym sie tego nie bala.Jesli do kazdego nowego zwiazku podejde z przekonaniem ze nagle znowu sie inna pani pojawi to przywolam taka rzeczywistosc w 100%. Powiedziala mi ,ze ogolnie istnieje mozliwosc ze partner zwroci swoje uczucia w kierunku innej,bo przeciez tyle nas chodzi po tym swiecie ale ja sama nie mam sie tego bac.

A teraz z uplywem czasu stwierdzam ze te panie zrobily mi przysluge wlasciwie.Bo poprzez te zdarzenia otworzyly mi sie szerzej oczy i widze to czego przedtem w tamtym zwiazku nie widzialam tj.chlaba by nie bylo z tamtej maki i tak czy siak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...