Jump to content

czy pan sie odezwie w ciagu tygodnia? wer. za tydzień


emilr

Recommended Posts

Jak zrealizuje sie oczekiwanie pani M. na kontakt ze strony pana Sz? W ciągu tygodnia. Na prośbe Pani

Oni maja relacje bardziej romansową, ale bez zobowiazań. Ona ostatnio kilka razy nie spotkała sie z nim, odmowiła. Myśli, że on poczuł sie tym dotknięty. Ona czeka na sms, telefon, zaczyna się niepokoić, a on milczy.

 

tło: Mag, 7 buław, 3 kielichów - wszystko zależy od niego. Ale on sam się boi odezwać po tym jak został potraktowany, chociaż chciałby.

6 monet, 3 buław, głupiec - 6 monet - jej oczekiwanie na kontakt, moze też jego. 3 buław i głupiec - spróbuje odnowić kontakt.Odezwie sie pierwszy.

Link to comment
Guest SooYoung

Jak długo już czeka? Może tydzień - bo to pokazuje 7 buław

 

Powodem jego milczenia nie jest odmowa i Pan nie poczuł się dotknięty, nie ma tu kart mówiących o zranieniu czy bólu emocjonalnym np. 3 mieczy.

Pan zajął się czymś innym ,co go bardziej zainteresowało, ma jakieś towarzystwo - 3 kielichy.

A skoro to relacja bez zobowiązań to widać nie uważa za konieczne utrzymywać ciągłego kontaktu i to też pokazują karty z tła - Mag układa świat według swoich potrzeb i wybiera to co Mu odpowiada w danej chwili.

 

I nie boi się - nie ma 9 mieczy mówiącej o lęku. A 7 buław nie mówi tylko o obronie ale i o zdobywaniu - postać na karcie także oddaje ciosy (buławy jako dominowanie, co pokazuje żywioł ognia)

 

Dobrze by było żeby Pani uzbroiła się w cierpliwość - jest kontakt w przyszłości, a Głupca czytam jako odrodzenie relacji na nowych zasadach, może Pan zacznie zabiegać, abo Pani bardziej się na niego otworzy, w każdym razie jest zmiana w kontaktach.

Możesz do Głupca dołożyć kartę, wtedy zobaczysz co przyniesie nowe...

 

Pozdrawiam :)

Link to comment

Dziekuję Arachneo

to co piszesz pasuje idealnie do ich relacji. Byc moze Pani czeka tydzień:), może właśnie tyle sie zastanawia, co jest grane:) Nie jest to jakis zwiazek, nei ma wzajemnych oczekwian. Tyle tylko,że dziewczyna zaczęła sie martwic, czy jakiejś gafy nie popełniła nie przesadziła. To dobrze, ze on jednak nie wziął nic do siebie:)

Mogłam dołozyć tę kartę na końcu...

hm, no ciekawe, czy się odezwie w ciagu tygodnia. Bo w przyszłości jakiejs nieokreslonej pewnie tak, skoro facet żadnej urazy nie żywi:)

Link to comment

Arachneo, dopiszę jeszcze: jestem po rozmowie z dziewczyną. Jej słowa: jestem w szoku, dokładnie jakbym słyszała jego, on dokładnie taki jest. Dokąłdnie taki, jak Ty opisałaś. I jego podejscie, i zachowanie obecne/ Nie odzywa sie teraz, bo ma jakieś projekty do dokończenia i jest pochłonięty pracą (ona o tym wie, ejdnak pytała, bo mimo wszystko pojawiły sie wątpliwości, czy nie przesadzila). Jest pod wrazeniem Twojej interpretacji! (i aj tez) Ale on chyba w tygodniu sie nie odezwie, w przyszłości na pewno.

Zweryfikuje oczywiście:)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Weryfikacja

 

Pan wczoraj (czyli po dwóch tygodniach) odezwał sie jako pierwszy, napisał sms. Wypomniał Pani, że pierwsza zerwała kontakt i czekała jeszcze na jego ruch. Moze wiec miał ochote odezwać sie wcześniej, ale czekał, bo nie wiedział, co jest grane? Jednak spięć miedzy nimi żadnych nie ma.

Edited by emilr
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...