Jump to content

Drugi egzamin teoretyczny na prawo jazdy+Weryfikacja

GdzieTaIrlandia

Recommended Posts

Ide na drugi egzamin z teori. Musze się do tego przyszłożyć,pytania są tak sformuowane,ze same w sobie robią metlik. Ciekawe jak pójdzie mi tym razem.

Prosiłabym Was o zerkniecie. Dziekuje serdecznie. Oczywiscie po egzaminie od razu zweryfikuje;0

Intytucja WORD jak na to zerkałam to totalna masówka nastawiona na zarabianie kasy.. Smutne.

1.Na co zwrócić szczególną uwage podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.-Rycerz Mieczy,SLONCE,RYDWAN- warunki pogodowe(rycerz mieczy,SŁONCE) Myślę,że również kierunek jazdy(RYDWAN) badz dynamike(predkość),zachowanie na rondzie

2.Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na pozytywne zaliczenie pierwszego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy-7 denarów, 9 denarów,MOC- znowu u mnie 7 denarów przy tym pytaniu,ale myślę,że sie uda tym razem. Minimalna ilość punktów w których zalicze?

3.Rada kart.- 7 kielichów, 9 buław, 8 mieczy-chyba fakt,zeby nie myśleć o tym co złe-typu,ze to moje marzenie ,że to zalicze,zeby nie spoczywac i nie poddawac się,nie ulegać własnym obawom.

• Maestro

1.Na co zwrócić szczególną uwage podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.-Rycerz Mieczy,SLONCE,RYDWAN-na słońce jak piszesz, ale i na zbyt chaotyczna jazdę, skup się bardzo na tym co będziesz robiła, uważaj na biegi i na prędkość (pamiętaj o ograniczeniach prędkości na terenach zabudowanych i poza nimi)

2.Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na pozytywne zaliczenie pierwszego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy-7 denarów, 9 denarów,MOC- zaliczysz bez problemu

3.Rada kart.- 7 kielichów, 9 buław, 8 mieczy-nie bujaj w obłokach, ale i nie bądź czarnowidzem - pozytywne myślenie i bedzie ok:)

1.Na co zwrócić szczególną uwage podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.-Rycerz Mieczy,SLONCE,RYDWAN - jechać zdecydowanie, ale spokojnie, bez szarpania skrzynią biegów, nagłego przyśpieszania, zwalniania... i uważać też na słońce, bo oślepia bardzo o tej porze roku...

2.Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na pozytywne zaliczenie pierwszego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy-7 denarów, 9 denarów,MOC- obstawiam, że zdasz

3.Rada kart.- 7 kielichów, 9 buław, 8 mieczy- ewidentnie jest to twoje marzenie, ale sama sobie stawiasz przeszkody w umyśle... tylko pozytywne myślenie może Cię uratować:-)

Guest Nexie

1.Na co zwrócić szczególną uwage podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

Rycerz Mieczy,SLONCE,RYDWAN

Warunki pogodowe - tak, czyli te śliskie nawierzchnie, gorsza widoczność itp.

I wszystko to co tyczy się pierwszeństwa na rądzie, skrzyżowaniu itd. Poprostu jak się zachować w danej sytuacji na drodze.

2.Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na pozytywne zaliczenie pierwszego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy

7 denarów, 9 denarów,MOC

Takie pierwsze wrażenie miałam, że jeszcze się nie uda, ale jak tak bardziej się przyjrzałam to mam takie mieszane myśli...

3.Rada kart.

7 kielichów, 9 buław, 8 mieczy

Skoncentrować się nad pytaniami, starać nie stresować. Uwierzyć, że się wkońcu musi udać i odrzucić czarne myśli...

Powodzenia! :)

Edited by Nexie
literówka
  • Maestro
i

Czyli moc oznacza coś negatywnego? U mnie to zawsze mocna karta.

U mnie tez, ale zazwyczaj jak z Arshim omawiamy sobie karty, to on na Moc patrzy negatywnie...Stąd takie moje przypuszczenie..

Nie oszukuje ,że za drugim razem chciałabym zdać to pozytywnie. Ten pierwszy egzamin potraktowałam bez duzego wysiłku i z usmiechem na twarzy. do tego drugiego zamierzam sie przyłożyć bo wiadomo za darmo to się nie odbywa no i chciałabym podejść do praktyki. Ach jak zdam to prawko w koncu to bede MEGAAAAAAAAAAAA szczesliwa i megaaaaaa ułatwi mi to zycie:]

• Maestro
Nie oszukuje ,że za drugim razem chciałabym zdać to pozytywnie. Ten pierwszy egzamin potraktowałam bez duzego wysiłku i z usmiechem na twarzy. do tego drugiego zamierzam sie przyłożyć bo wiadomo za darmo to się nie odbywa no i chciałabym podejść do praktyki. Ach jak zdam to prawko w koncu to bede MEGAAAAAAAAAAAA szczesliwa i megaaaaaa ułatwi mi to zycie:]

To sobie wynajdziesz coś nowego pewnie:)))

Zdasz, zyczę Ci tego:)

Guest gość5

Ide na drugi egzamin z teori. Musze się do tego przyszłożyć,pytania są tak sformuowane,ze same w sobie robią metlik. Ciekawe jak pójdzie mi tym razem.

Prosiłabym Was o zerkniecie. Dziekuje serdecznie. Oczywiscie po egzaminie od razu zweryfikuje;0

Intytucja WORD jak na to zerkałam to totalna masówka nastawiona na zarabianie kasy.. Smutne.

1.Na co zwrócić szczególną uwage podczas egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.-Rycerz Mieczy,SLONCE,RYDWAN- na predkosc, sygnalizacje, samochody uprzywilejowane

2.Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na pozytywne zaliczenie pierwszego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy-7 denarów, 9 denarów,MOC- powiedziałabym, że tak- tym bardziej, że 9 denarow + moc

3.Rada kart.- 7 kielichów, 9 buław, 8 mieczy-mysleć, nie bać się,

Powodzenia GTI- jak ja zdawałam była rzeźnia ale z tego co słyszę jak jest teraz.....

Rogi.. totalna masówka i rzeżnia..

Stałam z kobietą która zdała poprzedni egzamin teoretyczny...ale z praktyki oblali ją 4 razy i znowu musi podchodzić do teori..

Trzeci raz juz nie zdała nowej teori..

Tak oglądałam jak ludzie wychodzą z placu manewrowego i przyjeżdzali z miasta to twarze załamane,no ale ktoś w końcu musi zdać.. jakąs norme chyba muszą miec..

• 2 weeks later...

WERYFIKACJA:

Wstyd przyznać,ale znowu nie zdałam.

Byłam spokojna i opanowana a dostałam mniej punków niż za pierwszym razem.

Kolejny egzamin 7 maja.