Jump to content

prosba o interpretacje karmiczna


nataliatomala1

Recommended Posts

Natalio, ty jesteś numerologiczną 4 http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5456-droga-ycia-4-a.html

twój partner - 1 http://www.ezoforum.pl/drogi-ycia/5291-droga-ycia-1-a.html

 

Wasz związek jest o wibracji 5.

 

Związek wibracji 5

Numerologia mówi, że jeśli dodane do siebie liczby urodzeniowe partnerów dadzą 5, nie będzie im się razem nudzić. Przyjdzie im się otworzyć na nieprzewidywalność, przygodę, na przypływy i odpływy.

Wibracja ta daje poczucie wyższości

Wibracja 5 daje partnerom okazję do tego, by smakowali życia wszystkimi zmysłami, szukali wciąż nowych doznań. Ważne jest to, że ludzie w takim związku wpływają na swoje wnętrze, silnie oddziałują na siebie, wzajemnie inspirują się do zmiany. Fundamentalnym aspektem do przepracowania dla takiej pary jest kwestia wolności, braku kontroli, otwarcia się na nowości, przepływ. Ważne? Prawda? Bo my w relacjach lubimy kontrolować, mieć pewniki, wydaje się bezpiecznie, gdy ktoś jest ujęty w ramy. Jesteś taki, taka. Takim, taką cię chcę, wtedy będę cię kochać. To jednak iluzja. Kochać prawdziwe, to być przygotowanym, że codziennie rano budzisz się obok kogoś innego. Jeśli jesteśmy prawdziwi, nie jesteśmy monolitem.

Kiedy liczbą numerologiczną związku jest 5, w życiu dwojga ludzi nie za wiele jest stałości. Nudy brak, są za to przeprowadzki, podróże, nagłe zwroty akcji, niespodzianki, imprezy, szaleństwa. Zupełnie odwrotnie niż w związku 4. Zwykle są przyjemności, sporo zmysłowego seksu, wydawanie pieniędzy i dobry standard życia. Taka relacja może się nagle i burzliwie zacząć, może się też niespodziewanie skończyć. Albo jest między partnerami cudownie, albo beznadziejnie. Nie ma miejsca na letnie uczucia, są wyznania miłosne, bywają wyzwiska. Jest uwielbienie, są awantury, bunt, nic stałego.

Numerologia mówi, że jeśli dodane do siebie liczby urodzeniowe partnerów dadzą 5, nie będzie im się razem nudzić. Przyjdzie im się otworzyć na nieprzewidywalność, przygodę, na przypływy i odpływy.

Istotna jest też niezależność partnerów, każdy ma swoje pasje i hobby oraz czas tylko dla siebie. Takich ludzi będzie ciągnęło w stronę rozwoju, duchowości, egzystencjalnych rozmów. Może też to być związek trochę dziwny, w jakiś sposób trudno akceptowalny społecznie, z różnicą wieku, wyznań, mezaliansem. Ale, że kij ma zawsze dwa końce, wibracja Pięć może dać relację bardzo rodzinną i usankcjonowaną, pobożną. Jednak nawet w takim układzie jakieś burze zaistnieją, często na poziomie emocji czy szybkim tempie życia. Często dzieje się tak, że wibracja ta daje poczucie wyższości. Partnerzy żyją w przekonaniu, że są wyjątkowi – ładniejsi, zdolniejsi, ciekawsi niż inni. Często szokują otoczenie swoją ekscentrycznością i mają poczucie niezwykłości swojego wspólnego życia.

 

Autorka: Dorota Dukowicz

 

Razem nie tworzycie związku karmicznego. Ale przyciągacie się pewnie, bo twój dzień urodzenia to jego droga życia. Jak to jest u was? Ty bardziej do niego czy na odwrót?

Link to comment
Share on other sites

sama nie wiem jak jest... z jednej strony czasem uwazam ze mnie nie cierpi i nie akceptuje niczego we mnie a drugiego dnia jest odwrotnie...ja tak samo mam-jednego dnia mysle o tym jak to by bylo bez niego i czy dam sobie rade a drugiego sama mysl o tym ze bez niego mam byc jest przerazajaca...jestem a typ etapie ze nie wiem co mam zrobic..albo wszystko skonczyc albo jednak probowac dalej..

Link to comment
Share on other sites

jest powiązanie karmiczne, z klucza wcielenia.... może tyczyć np. nadmiernemu zaspakajaniu zmysłowemu, erotycznemu, zatracanie się w cielesności.

Może być zbyt dużo zapędów wolnościowych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...