Jump to content

Czy dostanę dotację z urzędu pracy

women32

Recommended Posts

Pod koniec miesiąca powinnam dostać decyzję o przyznaniu bądź nie dotacji na rozpoczęcie działalności.Zadałam kartom pytanie :

Jaka będzie decyzja ?

Oto karty: Koło Fortuny,4 buław odwr,9 mieczy

Pierwsza karta oznacza szczęśliwe rozwiązanie i wprawienie czegoś w ruch ( pieniążki na potrzebny sprzęt do pracy) druga karta mnie zmartwiła bo to brak akceptacji i odrzucenie....a trzecia karta dobiła...ale może też oznaczać,że dopiero coś się zacznie czyli mam to rozumieć tak,że na początku będzie bardzo ciężko rozruszać działalność i ta karta to moje takie obawy,strach,lęk jak to będzie... Pomóżcie kochani...

Oczywiście zweryfikuję to pod koniec miesiąca.

• Maestro

Decyzja Ciebie zaskoczy, bo to nie będzie to, na co czekasz...Może się okazać, że trzeba będzie dopełnić jeszcze jakieś formalności, może przyczepią się do jakiegoś dokumentu, w każdym razie w tym rozkładzie dużą role odgrywa Koło Fortuny - niespodziewane zdarzenie losowe..

Guest Daffne

Pod koniec miesiąca powinnam dostać decyzję o przyznaniu bądź nie dotacji na rozpoczęcie działalności.

Zadałam kartom pytanie : Jaka będzie decyzja ?

Koło Fortuny,4 buław odwr,9 mieczy ->suma Mag

23mc1t.pngkagkj.pngiokbb7.png

Pierwsza karta pokazuje, że poczyniłaś kroki by zdobyć pracę, po czym oczekujesz na swoją szansę zakładając, że los może dopomóc. Odwrócone 4 buław wskazują na negatyw karty, więc brak możliwości budowania swej pozycji a w tej sytuacji brak odzewu ze strony potencjalnego pracodawcy. Możliwe, że odezwą się jednak, ale rozmowa może okazać się mało skuteczna z różnych względów. Nie powinnaś się jednak smucić i negatywnie myśleć (9 mieczy), ponieważ suma pokazuje, że warto starać sie dalej gdyż praca nowa będzie, jednak trzeba mysleć pozytywnie i nie poddawać sie :okok:

Powodzenia women32 :przytul:

Guest Daffne

eh ja tam i pracy pisałam zamiast o dotacji...no ale mam nadzieję women, że przełożyłaś sobie odpowiednio :]

przykro mi, że dotacji nie ma...ale nie ma się co smucić bo trzeb zakasać rękawy i starać się o kolejne, a będzie łatwiej bo już mas doświadczenie :)

Nie. Kolo Fortuny wskazuje na sytuacje od Ciebie niezalezna. Wiele tu zrobic nie mozesz, jeno czekac. 4 Bulaw wskazuje na to, ze cos sie Twoje oczekiwania w tej sprawie rozmijaja z realiami. Oczekujesz wiecej czy czego, co Ci w zasadzie nie przysluguje. 9 Mieczy... no tu du mysli skierowane na cos moim zdaniem, co lepiej zostawic. Takze wg mnie karty wkazuja raczej na to, ze odpowiedz bedzie negatywna. Podsum HB to Papiez. Sa jakies ograniczenia, ktore sprawiaja, ze Cie ta dotacja nie obejmie.

Weryfikuję wróżbę.Niestety, nie dostałam dotacji :-(

jestem zawiedziona.

Wow... dopiero teraz widze, ze byla weryfikacja... Wrr...

Dzieki za weryfikacje women32. Szkoda, ze sie nie udalo z ta dotacja.

eh ja tam i pracy pisałam zamiast o dotacji...no ale mam nadzieję women, że przełożyłaś sobie odpowiednio :]

przykro mi, że dotacji nie ma...ale nie ma się co smucić bo trzeb zakasać rękawy i starać się o kolejne, a będzie łatwiej bo już mas doświadczenie :)

Dotacja=praca

przełożyłam to odpowiednio i tak miałaś rację.