Skocz do zawartości

Pomogę w znalezieniu odpowiedzi.


Dekadent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Są to moje początki z ezoteryką. Mam 23 lata i od jakiegoś czasu wróżę sobie i znajomym z tarota.

Odpowiem na proste pytania. Osoby proszącę proszę o:

-przeczytanie regulaminu działku

-zadaniu jednego pytania

-podaniu imienia i daty urodzenia

-opisu sytuacji

-cierpliwości.

 

Nie wróżę z tarota mechanicznie. Potrzebuję do tego dobrego nastroju i wypoczęcia. Energetycznie mnie trochę wyczerpuje ale lubię to robić. Jak będę mógł to pomogę.

 

Zasady: Osoba pod tym postem zadaje pytanie, czeka na odpowiedź i nikt jej nie przerywa i nie zadaje pytania dopiero po mojej odpowiedzi można zadać następne pytanie płynące od następnej osoby. Na pw nie wróżę, chyba, że wyjdzie coś monstrualnie diabolicznego i intymnego wtedy z mojej strony na skrzynce osoby pytającej może znleść się info.

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze bede pierwsza :-)

 

Chcialabym prosic o o dpowiedz co mnie czeka w ciagu najblizszych kilku miesiecy. Moze jakas zmiana pracy,albo zmiana w relacjach z moim chlopakiem?

 

Oto nasze dane

Aneta 20.10.1985

Krzysztof 23.10.1980

 

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja następny - podwójne pytanie . Kim będzie moja wybranka serca i z czego będę musiał zrezygnować , żeby osiągnąć sukces w życiu ? ( Bardziej zależy mi na tym drugim . )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iman85.

 

Widzę u Ciebie dylemat, masz dwie możliwości pracy, ta obecna nie jest zła i nie jesteś na pewno na wylocie ale coś w niej jest, że jeszcze w niej pracujesz. Pytasz się mnie o zmianę pracy dlatego, bo wiesz, że pojawiła się jakaś możliwość i się wahasz czy tej pracy się bardziej nie poświęcić nowej. Myślisz też nad tym czy nie będzie ona dodatkowa tak byś miała dwa źródła dochodu. Ta druga praca na pewno przyniesie pieniądze jakieś, to jest chyba coś z handlem. Ale nie będą to wielkie pieniądze. Widać jednak sukces, będziesz się tym cieszyć, będzie to uczuciowo emocjonalny sukcjes. Wszystkie karty układają się w logiczny ciąg. Pojdejmiesz drugą pracę nie rezygnując z pierwszej to pewne będziesz się cieszyć ale będziesz też charować jak wół, masz skłonności do pracoholizmu, przeciążona tą pracą ale osiągniesz widoczny sukces w niej, będziesz ciężko tam pracować by go utrwalić. Tą nową pracę potraktujesz jako awans.

 

Ty i Twój luby.

Jesteś ciepła i opiekuńcza oraz odpowiedzialna jeżeli chodzi o związek. Lubisz luksus i jesteś atrakcyjną osobą. Twój facet lubi trwałe związki. Może być flegmatyczny lubi kiedy coś ma swój powolny bieg wydarzeń. Jest na pewno dobrym przyjacielem. Czy coś się zmieni w związku? Tak, nastąpi renesans uczuć więc to dobrze. Może być tak, że ponowne zauroczenie zakochanie się będzie inspiracją do dokonania decyzji z pracą, ponieważ Pan jest też dobrym przyjacielem nie tylko facetem jeżeli chodzi o związek i będzie Cię w tym wspierać:).

 

 

Pozdrawiam!:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja następny - podwójne pytanie . Kim będzie moja wybranka serca i z czego będę musiał zrezygnować , żeby osiągnąć sukces w życiu ? ( Bardziej zależy mi na tym drugim . )

 

Opentaniak zwany ex 3 espadą Neliel tu Oderschvank ;)

 

data urodzenia to 1 i dwa to pytania, o ile o wybrankę będę mógł się zapytać to dużym ułatwieniem było by gdybyś powiedział jakie masz plany zawodowe. Jeżeli mam Ci powiedzieć z czego masz zrezygnować to powiedz chociaż jaki masz cel (sukces) na myśli:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opentaniak nie zadal konkretnego pytania wiec moja kolej hehe mam na imie Anna 1981.11.24 czy ja kiedys zaloze swoja rodzine?czy poznam jakiegos faceta z ktorym bedzie szansa na trwaly, staly zwiazek?(obecnie jestem sama)A drugie pytanie co mysli o mnie pan X 1977.10.23 i czy jeszcze kiedys sie spotkamy(mieszkamy w innych miejscowosciach daleko od siebie)Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pojawi się ktoś starszy i z grubszym portfelem, jednak nie będzie to dobry mężczyzna. Ty w przeszłości miałaś już chyba kogoś podobnego i się bardzo rozczarowałaś. Jednak z głębokiego pragnienia bliskości będziesz skłonna spróbować tworzyć ten związek z nowym mężczyzną jednak on przyniesie Ci rozczarowanie ból i nic dobrego. Jeżeli się pojawi to uczucie to i się szybko zakończy. Karty również pokazuję Ciebie jako osobę platonicznie w nim zakochaną. Chciałabyś o niego zdbać ale nie brałbym tego na Twoim miejscu na swoje bareczki. Ostatni karta pokazuje kogoś nowego, będzie zauroczenie i bum uczuć...błedzie względnie młody silny i energiczny trochę bajerant.

2. Co Pan o Tobie myśli? To, że jesteś atrakcyjna pociągająca i nadajesz się w jego mniemaniu na kochankę. Być może Pan chce Cię gdzieś zaprosić (wesele), impreza firmowa. Będzie z jego strony zauroczenie w Tobie. Być może związek. Na pewno pozytywne uczucie. Jeżeli to będzie zwiażek to Ty to będziesz trakować poważnie a on raczej dziecinnie zabawa/przygoda. Pan ten tak to postrzega.

 

Widzę dziwną zależnośc między tym co wyszło mi w pierwszym pytaniu i drugim. Karty jakby wskazywały jednego tego samego mężczyznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam może trochę nietypowe pytanie. Czesto w moich snach ostatnio pojawiaja sie dwie osoby z ktorymi nie mam juz kontaktu-kolezanka i byla milosc, moje pytanie - czym to jest spowodowane, moją podświadomoscią czy moze chcą sie oni ze mna skontaktowac,mysla o mnie itp? Z obojgiem rozstalam sie w niezbyt milych okolicznosciach , co do niejnie wiem czy niema zalu i mi zle zyczy,wiec pewnie unosząc sie honorem nikt nie zrobi pierwszego kroku, a moje sny czesto uprzedzaly faktyczne kontakty ze strony tego pana wiec jakjesttym razem?

 

Moja data jest w profilu, data koleżanki to marzec 1987 (dnia niestety nie pamietam), a data pana to 30.06.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak:

Jeżeli chodzi o doświadczenie ze snami to one dzięki pod swiadomości (podobnie jak karty) dają nam informacje o tym czego unikamy dnia codziennego. Wydaje mi się, że Ty byś bardzo chciała spotkać jedną i drugą osobę ale świadomie tego nie przyznasz czy nawet się boisz. Dlatego we śnie podświadomość Ci to komunikuje. Być może czujesz do nich tęsknotę mimo wszystko. Myślę, że zło życzenie nie objawiało by się w taki sposób we śnie. Bo co to za frajda jak ktoś odkrywa karty i to wiesz:)? Moja pseudo diagnoza jest taka, że masz niezałatwionych kilka spraw z nią i z nim i musisz się z nimi skontaktować pogadać,wyjaśnić niejasności i wtedy raczej we śnie Ci się nie pojawią i będziesz miała czyste sumienie. No i wydaje mi się, że to jednak zły dział. Powinnaś zadać pytanie w interpretacji snów.

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie :) mnie nie chodzi o interpretację snu itd. poprostu często śnią mi się osoby a po kilku dniach faktycznie się ze mna kontaktuja, tak bylo przede wszystkim z tym mezczyzną - to dzialaloz taka czestotliwoscia, ze po przebudzeniu gdy mi sie snil zwykle od razu sprawdzalam skrzynkę i zawsze cos tam bylo, ale wynilky pewne sytuacje utrudniajace kontakt, ale nadal mam z nim bardzo dziwne sny w ktorych wpada zobaczyc co u mnie slychac i rozmawiam na temat tego jak nam sie potoczylo zycie. Zdecydowanie to cos wiecej niz sny dlatego pytam. Ale dziękuję za dopowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...