Jump to content

rtg

GdzieTaIrlandia

Recommended Posts

Z ciekawości zerkam na Pana,nie utrzymujemy kontaktów ze soba:)

1 Jego intencje wobec Ciebie x1-GŁUPIEC,3 kielich- nic poważnego,raczej cos przelotnego,chwilowego.

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie x1-2 denarów-nie do końca sprecyzowane ,jakby to rozważał

3 Jak Cię postrzega x1- as buław,SAD- Chyba postrzega mnie ciepło i chciałby powrócić do przeszłosci(SAD)

4 Co Tobie może dać x1-DIABEL- namiętność,ale chyba i tez poczucie uzaleznienia albo obsesji.

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie x1-2 kielichów-chciałby sie spotkać

6 Co ukrywa x3- 2 buław,3 denarów-chyba jakas decyzje,ze z kims jest

7 Czego Ty oczekujesz x1-Paż kielichów- ukierunkowania swoich uczuć

8 Co możesz dać z siebie x1- 9 mieczy- nic nie mogę dać na ten moment

9 Obraz relacji w chwili obecnej x1- 8 buław, 3 buław- no własnie i tutaj mnie zastanawia..Wydaje mi się,że w 8 buław(jest brak naszego kontaktu) i ukierunkowanie się każdego w nas z inna strone. Ja jestem w zwiazku i on pewnie tez

10 Jego działania w twoją stronę w ciągu kolejnego mies x3-PUSTELNIK, 7 denarów, 5 mieczy- no tutaj zadnych działań nie będzie

11 W jakim kierunku zmierza relacja ? x3 - 10 kielichów,MAG,5 buław- Wydaje mi sie,ze tak jak jest pozostanie czyli cisza.

Zweryfikuje na pewno działania i czy kierunek relacji uległ zmianie.

RTG to fajny rozkład i mozliwy do weryfikacji . Bynajmniej dwa ostatnie punkty?

• Maestro

1 Jego intencje wobec Ciebie x1-GŁUPIEC,3 kielich- on chce przy Tobie zapomnieźć o problemach, chciałby z Tobą poszaleć, pobawić się

2 Jego oczekiwania wobec Ciebie x1-2 denarów-sam do końca nie wie, ale w 2 jest wymiana, więc uważam, że chciałby z Tobą porozmawiać

3 Jak Cię postrzega x1- as buław,SAD-chce osdnowić kontakt z Tobą, karta Sądu to dla mnie zawsze POWROTY

4 Co Tobie może dać x1-DIABEŁ on Ciebie może uzaleznić od siebie

5 Ogólne jego nastawienie do Ciebie x1-2 kielichów bardzo pozytywne

6 Co ukrywa x3- 2 buław,3 denarów-rozważa kontakt z Toba i budowanie relacji

7 Czego Ty oczekujesz x1-Paż kielichów- inicjatywy z jego strony

8 Co możesz dać z siebie x1- 9 mieczy- nic nie mogę dać na ten moment - jak piszesz i dodatkowo swoje nerwy i wyrzuty sumienia

9 Obraz relacji w chwili obecnej x1- 8 buław, 3 buław- karta 8 buław mi kilka razy wychodziła, gdy było milczenie, a potem po czasie następował intensywny kontakt...sądzę, że ten kontakt niebawem nastąpi, a wtedy zaczniecie się zastanawiać co dalej

10 Jego działania w twoją stronę w ciągu kolejnego mies x3-PUSTELNIK, 7 denarów, 5 mieczy- w ciagu miesiaca raczej ich nie będzie,ale...mnie zastanawia połączenie 7 denarów - czekanie i 5 mieczy - odpuszczenie, z doświadczenia powiem, że mi te karty by powiedziały, że facet ma dośc zastoju i zaczyna działać

11 W jakim kierunku zmierza relacja ? x3 - 10 kielichów,MAG,5 buław nie wiem, gdzie Ty widzisz ciszę...może być jakas chwila, która przyniesie Ci spełnienie, właśnie ten jego odzew, a potem jego zabieganie o dalsze kontakty z Tobą

Dzikuje Inez, z poprzednich rozkladow I nawet twoich kart wychodzil kontakt maj,czerwiec ale to tak sie wlecze.. No I widac zmiane tez w mysleniu o tym wszystkim wiec moze sie cos zmieni faktycznie.

• Maestro
Dzikuje Inez, z poprzednich rozkladow I nawet twoich kart wychodzil kontakt maj,czerwiec ale to tak sie wlecze.. No I widac zmiane tez w mysleniu o tym wszystkim wiec moze sie cos zmieni faktycznie.

Wiem, że się wlecze:) Ale będzie, bo karty się sprawdzają:)))

• Like 1
  • 1 month later...