Jump to content

jak rozwinie się sytuacja w związku.

NatCat

Recommended Posts

Jestem z pewnym chłopakiem od ok. 9 miesięcy. Na początku związku było fajnie. Później zaczęły się schody. Kilka razy zrywaliśmy i wracaliśmy do siebie. Chłopak jest starszy ode mnie o 4 lata, jednak w zachowaniach przejawia często niedojrzałość i bywa egoistyczny (jedynak, wychowany w bogatej rodzinie). Poprosiłam koleżankę o postawienie tarota (decyzję) w jakim kierunku to dalej się potoczy (czy się to rozwinie pozytywnie czy nie). Niestety karty są... niejednoznaczne i koleżanka nie potrafiła ich zinterpretować. Zasugerowała, żeby zapytać o interpretację na tym forum.

Na tak są:

- królowa buław

- 8 buław

- gwiazda

Na nie:

- królowa mieczy

- 10 pucharów

- świat

Decyzja: 6 mieczy.

Z góry dziękuję za interpretację!

Guest Daffne

jako, że to dział ćwiczeń tarota, proszę dokonać najpierw własnej interpretacji, a potem my pomożemy.

Proszę się również zapoznać z regulaminem działu bo bycie nowym nie zwalnia z jego nieznajomości.

Pozdrawiam

Najmocniej przepraszam, powiedziano mi że tutaj mogę zasięgnąć pomocy, był to mój pierwszy tarot więc po przeczytaniu co nieco o tarocie spróbuje go teraz zinterpretować ale uprzedzam to jest moja pierwsza interpretacja ever wiec nie wiem co z tego wyjdzie.

Decyzja: 6 mieczy - tak karta mówi o zmianach i podróżach o pozostawieniu wszystkiego za sobą - przed stawianiem tarota podjęłam decyzje że się przeprowadzam na drugą stronę warszawy, czyli za Wisłę. zastanawiałam się nad dzielnicą w której mieszka chłopka ale zrezygnowałam z tego powodu że przyjaciółka powiedziała mi żebym nigdy nie uzależniała swoich dużych decyzji od faceta którego w każdej chwili może zabraknąć od faceta który jest niepewny w swoich zachowaniach w stosunku do mnie.

Na tak:

Królowa buław - oznacza kobietę silną, atrakcyjną, z dużym temperamentem, dobrą matkę z tego co wyczytałam ze znaczenia kart może też oznaczać przyjacielskość bądź zdobycie partnera. Do tego opisu pasuje albo ja (mam psa chorego na padaczkę którym opiekuje się jak tylko potrafię najlepiej nazywam go swoim dzieckiem) i walcze o ten związek więc mogłoby wskazywać ta karta na mnie ale może też na moją przyjaciółkę z tym że ona jest przeciwna temu związku twierdząc że nic dobrego z tego nie bedzie. ale skoro to są karty na tak czyli bardziej chodzi chyba jednak o mnie.

8 buław - nagłe przyspieszenie zwrotów wydarzeń, wygląda na to że jeśli szybko mu pokażę jaka jestem kobietą (królowa buław) to wszystko wskazuje na to że będziemy dalej razem. może też oznaczać dużo zamieszania z przeprowadzą (ale nie wiem co ta przeprowadzka ma wnieść na tak do naszego związku)

gwiazda - i jeśli pokażę mu to wszystko to jest szansa na udany związek.

na nie:

Królowa mieczy: znalazłam taką interpretacje "Karta Królowa Mieczy została zaprojektowana specjalnie po to, aby w rozkładach kart tarota wskazywać na osoby, które żyją nie tyle w świecie realnym, co w świecie utkanym z pozorów". Nie chce się wdrażać w temat ale właśnie można powiedzieć że moja praca która się partnerowi za bardzo nie podoba i chce żebym ją zmieniła składa się z samej gry pozorów. więc wychodzi na to że związek nie przetrwa jeśli dalej będę pracować tam gdzie pracuje

10 pucharów: może to sugerować właśnie to że on będzie zły że dalej pracuje w danym miejscu i odejdzie, może też oznaczać ingerencje osób trzecich (muszę zaznaczyć że znajomi i przyjaciele stanowczo odradzają mi tego związku) może być też tak że rozdrażnionym moim bakiem decyzji co do zmiany pracy znajdzie sobie kogos innego.

świat: koniec zmartwień? sukces, wyjście do ludzi? czyli że co? mimo że się z nim rozstanę to po pewnym czasie będę szczęśliwa z takiego rozwoju wypadków (bo nie powiem, bycie z nim to niezła szkoła przetrwania i zamartwianie się co chwila a co mu chodzi - jest czasami gorszy niż baba)

wychodzi na to że decyzja zależy ode mnie. sama nie wiem... podkreślam jeszcze raz to moja pierwsza w życiu interpretacja koleżanka która się tym zajmuje sama nie umiała podać mi bardziej konkretnej interpretacji. Mam nadzieję że naprawiłam swój błąd związany z nieumiejętnym umieszczeniem posta i spełniłam (tym razem) wszystkie potrzebne warunki.

jeszcze znalazłam takie coś to napisała tu na forum AnnaMaria - "Karta Królowa Kijów wskazuje na osoby, które żyją na pokaz, wiele starań i serca wkładają w autoreklamę, w to, żeby być na topie; żyją trochę tak, jakby wciąż stały na scenie, popisywały się i czekały na oklaski. Osoby te łatwo entuzjazmują się, są emocjonalnie pobudliwe, robią wrażenie, jakby wciąż były zakochane lub przynajmniej czymś lub kimś zauroczone. Można je sobie wyobrazić z wypiekami na twarzy. Oczywiście, tak jak karta rycerz lub król w tarocie niekoniecznie musi wskazywać na mężczyznę, tak i Królowa Kijów niekoniecznie musi być kobietą!" to bardzo przypomina mi mojego faceta.... więc może interpretacja jest inna niż ta którą ja napisałam, trochę się w tym gubie.

• Maestro

Ja rozumiem,że na TAK oznacza :co przemawia za kontynuacją związku, a na NIE co jest przeciw?

Na tak są:

- królowa buław

- 8 buław

- gwiazda

widać Twój wpływ na tę relację, Twoje działania w celu poprawy sytuacji.Gwiazda jest dla mnie kartą zawsze pomyslna, ale musisz wziąć pod uwagę ważny aspekt : ta karta jest pomyślna dla wytrwałych, dla tych którzy naprawdę wierzą w powodzenie przedsięwzięcia. Dlatego może być tak, że w pewnej chwili coś się może nie układać po Twojej myśli, ale pamiętaj o tej karcie, ona Cię chroni i mówi, że wszystko ułoży się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ja tę kartę wielokrotnie sprawdziłam na sobie;)

Na nie:

- królowa mieczy

- 10 pucharów

- świat

na nie jest Twoja złośc, być może będą chwile, gdy stwierdzisz, że już dalej tak nie możesz, że to co najlepsze już za Wami i nic nowego się nie przydarzy

Decyzja: 6 mieczy - ta karta oznacza dla mnie zawsze nowy etap..Prawdopodobnie coś się w tej relacji zmieni, ale dla mnie in + , bo to dobra karta, jedna z lepszych z dworu mieczy.

• Like 1
Guest Daffne

Ja rozumiem,że na TAK oznacza :co przemawia za kontynuacją związku, a na NIE co jest przeciw?

Na TAK są:

królowa buław, 8 buław, gwiazda ->Kapłan

15ovw5z.png2uqbyg4.png2wdt0r8.png

Za TAK przemawia chemia i seksualna strona związku, która bardzo Cię pociąga i wiele się dzieje ciekawego, lubisz być zaskakiwana pozytywnie, ponadto zauroczenie dosć silne wobec Pana wskazuje na bycie za Tak...zauroczenie to trwa już dość długo i bez względu na to co się wydarzy nadal będziesz mieć w sercu nadzieje i pragnienie tego Pana (nawet wbrew sobie)

Na NIE:

królowa mieczy, 10 pucharów, świat ->Kapłan

289e7b.pngqxw7et.png2d2hnb4.png

Za NIE przemawia Ci Twój rozsądek i umysł, mówiący, że lepiej i spokojniej będzie Ci wśrod wspierających Cię ludzi, rodziny i wizja życia z kimś innym.

Hejka! Pozwólcie ,ze ja jeszcze pare słow napiszę.:)

Na "nie" może być jeszcze to, ze Mamuska (Królowa Mieczy) nie chce odciąć pępowiny. I Ty jesteś tego świadoma. Jemu jest wygodnie żyć na łonie rodziny.

6 mieczy jako wynik to odejście. Czy na drugi brzeg Warszawy ...? Musisz sama na to odpowiedzieć i czy to tylko od Ciebie zależy?

Pozdrawiam

• Like 1
  • Maestro

Na TAK są:

królowa buław, 8 buław, gwiazda ->Kapłan

15ovw5z.png2uqbyg4.png2wdt0r8.png

Za TAK przemawia chemia i seksualna strona związku, która bardzo Cię pociąga i wiele się dzieje ciekawego, lubisz być zaskakiwana pozytywnie, ponadto zauroczenie dosć silne wobec Pana wskazuje na bycie za Tak...zauroczenie to trwa już dość długo i bez względu na to co się wydarzy nadal będziesz mieć w sercu nadzieje i pragnienie tego Pana (nawet wbrew sobie)

Na NIE:

królowa mieczy, 10 pucharów, świat ->Kapłan

289e7b.pngqxw7et.png2d2hnb4.png

Za NIE przemawia Ci Twój rozsądek i umysł, mówiący, że lepiej i spokojniej będzie Ci wśrod wspierających Cię ludzi, rodziny i wizja życia z kimś innym.

Daffne, w tej talii królowe przedstawiono jako mężczyzn??

Guest Daffne
Daffne, w tej talii królowe przedstawiono jako mężczyzn??

nie wszystkie, tylko Królową Buław i Królową mieczy, ponieważ to energie aktywne. Energie pasywne są kobiece w tej talii.

Witam, no i sytuacja się rozwiązała, po kilku cichych dniach, chłopak zadzwonił z prośba o oddanie mu rzeczy, jak się zapytałam o co chodzi powiedział że postanowił się wycofać i spotyka się już z kimś innym.

postawiłam więc swojego pierwszego tarota swoimi pierwszymi kartami

pytanie to "jaki był jego stosunek do mnie"

- diabeł

- kapłanka

- gwiazda

Chłopak boi się stałych związków bo uważa że go to ograniczy nie chce jeszcze wiązać się na stałe woli coraz to nowe związki bo nie musi niczego deklarować chodzi mu o zabawe a ja w wymagałam od niego zaangażowania i dojrzałości. przyciągałam go mocno seksualnie ale bał się że w pewnym momencie każe mu się zdeklarować co do ślubu.