Jump to content

Pomocy! Wypadek samochodowy, kręgosłup, hamulce, moje własne auto, laweta


paulinka0606

Recommended Posts

Witam. Dziś miałam strasznie realistyczny sen. Wsiadłam z mężem do samochodu z tyłu siedziała nasza córka. Nie mogłam zapiąć pasa, więc jechałam bez. Mój mąż tzn same auto zaczęło sie rozpędzać nie mógł zahamować uderzyliśmy w wielki betonowy mur. Dziecku nic się nie stało mu też nie ja czułam potworny realny ból w kręgosłupie (czuje go do teraz) przyjechało pogotowie czułam jak mnie wyciągają zabierają do szpitala. Zadzwoniłam do babci aby przyjechała po córcie. Odmówili mi pomocy w szpitalu. Zadzwoniliśmy po lawetę i tą wracamy do domu. Jego kierowca mówi że mamy pecha do auta (kieys nam nawalił i nas już zabierał) Podjechaliśmy pod babci dom. Mój maż mówi że sprawdzi czy odpali i nagle ta sama sytuacja widzę jak przejeżdża drogę skrzyżowanie uderza w inny samochód widzę płomienie ktoś go wyciąga z auta jja do niego biegnę (kręgosłup nadal bardzo boli) karze babci zabrać dziecko on cały we krwi brak ręki..... Budzę się...... Pamiętam wszystkie szczególy twarze marki samochodów co to znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Dziś miałam strasznie realistyczny sen.

Wsiadłam z mężem do samochodu z tyłu siedziała nasza córka. Nie mogłam zapiąć pasa, więc jechałam bez. Mój mąż tzn same auto zaczęło sie rozpędzać nie mógł zahamować uderzyliśmy w wielki betonowy mur. Dziecku nic się nie stało mu też nie ja czułam potworny realny ból w kręgosłupie (czuje go do teraz) przyjechało pogotowie czułam jak mnie wyciągają zabierają do szpitala.

Zadzwoniłam do babci aby przyjechała po córcie. Odmówili mi pomocy w szpitalu.

Zadzwoniliśmy po lawetę i tą wracamy do domu. Jego kierowca mówi że mamy pecha do auta (kieys nam nawalił i nas już zabierał)

Podjechaliśmy pod babci dom. Mój maż mówi że sprawdzi czy odpali i nagle ta sama sytuacja widzę jak przejeżdża drogę skrzyżowanie uderza w inny samochód widzę płomienie ktoś go wyciąga z auta jja do niego biegnę (kręgosłup nadal bardzo boli) karze babci zabrać dziecko on cały we krwi brak ręki.....

Budzę się...... Pamiętam wszystkie szczególy twarze marki samochodów co to znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...