Jump to content

Dzisiejszy wieczór

Guest Linkinia

Recommended Posts

Guest Linkinia

Hej ;)

Postawiłam sobie karty na dzień i spytałam, jak spędzę dzisiejszy wieczór - nie mam żadnych planów.

Głupiec, Wieża, Sprawiedliwość.

Pierwsza myśl: niespodziewanie pokłócę się albo wejdę w szczerą, burzliwą rozmowę, która wiele wyjaśni.

Z kim spędzę wieczór?

As kielichów, 7 mieczy

Sama, ale chyba będę przez komunikator/telefon z kimś prowadziła rozmowę.

Co myślicie? weryfikacja jutro ;)

• Maestro

Postawiłam sobie karty na dzień i spytałam, jak spędzę dzisiejszy wieczór - nie mam żadnych planów.

moze być nieplanowana kłótnia, taka dośc mocna,ale bedą też wyjasnienia

Z kim spędzę wieczór?

As kielichów, 7 mieczy

z piwem w ręku, rozmawiając na czacie albo przez komunikator gg:)

jak spędzę dzisiejszy wieczór - Głupiec, Wieża, Sprawiedliwość - Spokoj zostanie zachwiany , cos sie wydarzy co go zburzy, wiec zapewnie jakas niespodziewana wiadomosc, albo klotnia, ktora wyjdzie na dobre.

Z kim spędzę wieczór? - As kielichów, 7 mieczy- Tez sadze, ze samotnie bedziesz saczyc piwko na necie

Guest Daffne

jak spędzę dzisiejszy wieczór (nie mam żadnych planów)?

Głupiec, Wieża, Sprawiedliwość ->Kapłanka

2yuirvc.pnga3notd.png347ekgz.jpg

Pierwsza karta pokazuje, że planów konkretnych nie będzie jak pisałaś, popołudniem jednak może nastąpić czas ważny, ponieważ może być kontakt z kimś i dosć ostre rozmowy, albo inna opcja jest taka, że będziesz bardzo dużo myślała o swej sytuacji i wieża może wskazywać na nagle podjęte przez Ciebie decyzje, które z uwagi na zachowanie istotnych dla Ciebie zasad (sprawiedliwość) wpłyną na bieg wydarzeń w Twym życiu.

Z kim spędzę wieczór?

As kielichów, 7 mieczy->Ksieżyc

2reob3r.pngizvtck.png

hm być może będą rozmowy z kimś na wspólne spotkanie i może to być schadzka w ukryciu, a jesli takowa opcja jest niemożliwa to mogą być obmyślane przez Ciebie strategie, przemyślenia związane z kimś dość przebiegłym i troszkę nieszczerym? :mysli:

Guest Linkinia

WERYFIKACJA

O godzinie 17 zadzwonił do mnie kolega i umówiliśmy się na piwo w sobotę. Nie widzieliśmy się dobre dwa lata, a w szkole tworzyliśmy razem z moją przyjaciółką zgrane trio ;)

Resztę wieczoru spędziłam, czytając kryminał - trochę zaskoczenia, trochę wyjaśnienia ;)

A i piłam herbatkę ;) Rozmyślałam też nad spotkaniem, bo ten kolega lubił się umawiać i nagle wymyślać wymówkę. Bardzo mnie też ciekawi, co u niego i czy uda się trochę ożywić nasze kontakty.

Bardzo wam dziękuję za interpretacje :bukiet:

Daffne - byłaś najbliżej, gratulacje! Ciekawa talia, działa na wyobraźnię ;D

Hej ;)

Pierwsza myśl: niespodziewanie pokłócę się albo wejdę w szczerą, burzliwą rozmowę, która wiele wyjaśni.

Z kim spędzę wieczór?

As kielichów, 7 mieczy

Sama, ale chyba będę przez komunikator/telefon z kimś prowadziła rozmowę.

Co myślicie? weryfikacja jutro ;)

jak spędzę dzisiejszy wieczór - Głupiec, Wieża, Sprawiedliwość - Spokoj zostanie zachwiany , cos sie wydarzy co go zburzy, wiec zapewnie jakas niespodziewana wiadomosc, albo klotnia, ktora wyjdzie na dobre.

Z kim spędzę wieczór? - As kielichów, 7 mieczy- Tez sadze, ze samotnie bedziesz saczyc piwko na necie

jak spędzę dzisiejszy wieczór (nie mam żadnych planów)?

Głupiec, Wieża, Sprawiedliwość ->Kapłanka

2yuirvc.pnga3notd.png347ekgz.jpg

Pierwsza karta pokazuje, że planów konkretnych nie będzie jak pisałaś, popołudniem jednak może nastąpić czas ważny, ponieważ może być kontakt z kimś i dosć ostre rozmowy, albo inna opcja jest taka, że będziesz bardzo dużo myślała o swej sytuacji i wieża może wskazywać na nagle podjęte przez Ciebie decyzje, które z uwagi na zachowanie istotnych dla Ciebie zasad (sprawiedliwość) wpłyną na bieg wydarzeń w Twym życiu.

Z kim spędzę wieczór?

As kielichów, 7 mieczy->Ksieżyc

2reob3r.pngizvtck.png

hm być może będą rozmowy z kimś na wspólne spotkanie i może to być schadzka w ukryciu, a jesli takowa opcja jest niemożliwa to mogą być obmyślane przez Ciebie strategie, przemyślenia związane z kimś dość przebiegłym i troszkę nieszczerym? :mysli:

Edited by Linkinia