Jump to content

Jaki będzie wynik rozmowy?

Geranium

Recommended Posts

Będę mieć na dniach ważną rozmowę z kimś. Mam tej osobie do przedstawienia swoje racje, ona mi swoje, po części na pewno się zgadzamy, ale po części nie. Pomożecie zinterpretować mi wynik tej rozmowy dla mnie?

Zrobiłam najprostszy rozkład na trzy Karty, pierwsza oznacza ogólny klimat spotkania w ten dzień, druga przebieg rozmowy i nasze porozumienie, trzecia wynik - czy wszystko potoczy się tak jakbym tego chciała, jeśli też nagnę się do jakiegoś kompromisu.

1) Paź buław - raczej będziemy w dobrych nastrojach, paź jest symbolem spontanicznego działania, więc może trochę nastawienie do tego, by sprawa rozwiązała się sama w odpowiednim czasie, brak konkretnych inicjatyw (?).

2) 3 denarów - wspólne przedstawienie racji i względne porozumienie, będziemy się wzajemnie słuchać i będzie to rozmowa pozytywna, bez wykłócania się.

3) wynik - 9 denarów. Bardzo nie lubię tej Karty na wyniku, którego sprawa w ogóle nie dotyczy pieniędzy, ciężko mi się interpretuje, ale doszłam do wniosku, że nie można robić tego tak szablonowo i że Karta na tej pozycji oznacza po prostu dojście do konsensusu i załatwienie sprawy tak jak, tego oczekuję.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo rozmowa będzie na dniach, a być może nawet dziś!

Z góry dziękuję.

Guest Daffne

z kart wynika, że spotkanie będzie z początku dość emocjonalne, może być lekkie poddenerwowanie i opanowywanie się albo maskowanie tego stanu wewnętrznego - zwłaszcza u Pani, podczas rozmowy zostaną poruszone tematy dla Was istotne, widać próby osiągnięcia porozumienia i odnoszę wrażenie, że 9 monet pokazuje że Pan może ostatecznie dominujący być na spotkaniu, w wyniku czego może postawić na swoim w pewnych kwestiach, ponieważ 9 monet to energia męska.

Dzięx, a ogólny wynik? Czy ja będę z niego zadowolona? Chodzi o to, że jest kilka kompromisów, które powinnam przyjąć i czy tu o nie właśnie chodzi w tej dominującej postawie Pana?

Guest Daffne

to bardzo możliwe...wygląda na to, że Pan postawi warunki, które trzeba będzie przyjąć i tu już od Ciebie będzie zależało czy przystaniesz na propozycje. Powiedziałabym znacznie więcej gdyby było nadmienione czego dotyczy rozmowa...

Jesli dotyczy związku i bycia razem to 9 monet może wskazywać na utrzymanie się oddzielnych podglądów, gdzie każde z Was może uparcie trwać przy swoim zdaniu co może nie sprzyjać relacji.

No tak, dotyczy związku, ale ja nie jestem aż tak uparta. Nie chcę opisywać za wielu szczegółów, bo to dość osobista sprawa, chodzi o to, że jest coś w naszej relacji, co przeszkadza budować to dalej. I w pytaniu chodziło mi o to, czy dalej będzie dobrze i będziemy razem, jeśli to uszanuję i zaakceptuję, bo w sumie on nie ma na to większego wpływu, a ja ostatecznie mogłabym się "nagiąć". I jak wtedy się przedstawia nasze ewentualne bycie ze sobą?

Guest Daffne

9 monet na końcu pokazuje, że Pan za bardzo ceni sobie indywidualność i niezależność...troszkę w nim może być niechęć do rezygnowania z Siebie na rzecz związku. Mocno indywidualny jest, więc tu widziałabym z jego strony trudność, aczkolwiek życzę by się poukładało, a Pan odpuścił myślenie per JA na rzecz WY :)

nie wiem czy razem będziecie bo pytasz o wynik tej rozmowy dla siebie powinnaś być usatysfakcjonowana

ale czy związek nadal będzie istniał na nowych zasadach nie wiem

tu chodzi o kog 3?

Chodzi o pewne jego poglądy, które postanowiłam zaakceptować (bo trochę byliśmy w zawieszeniu) i stąd pytanie, co da wynik rozmowy, czy wtedy będzie już okej i będę zadowolona z obrotu spraw :) Pewnie ciężko przewidywać, jak dokładnie będzie, więc chyba najlepszym właśnie pytaniem, jest pytanie o moją satysfakcję z wyniku.

• 1 month later...
nie wiem czy razem będziecie bo pytasz o wynik tej rozmowy dla siebie powinnaś być usatysfakcjonowana

ale czy związek nadal będzie istniał na nowych zasadach nie wiem

tu chodzi o kog 3?

Nie, nie byłam zadowolona:P

A co do wyniku ogólnego, to nie będzie to prędko do zweryfikowania, bo pojawiły się nowe okoliczności. Niektóre sprawy kształtują się przez całe życie albo dużą jego część i nasza historia do nich niestety (albo i stety) należy. Tu miałaś rację co do osób trzecich, i u niej i u niego, ale Trida mi stawiała karty, że u niego to padnie i zatęskni w bliżej nieokreślonym czasie. Tylko że ja się angażuję w nową znajomość i tego teraz nie chcę, więc naprawdę długo zajmie weryfikacja i na dzień dzisiejszy na pierwszym miejscu stawiam nową znajomość.