Jump to content

Czy zaprosić pana? :)

maddie88

Recommended Posts

Witajcie :)

Zadałam kartom pytanie, czy zaproponować pewnemu panu spotkanie :) Dylemat polega na tym, że razem pracujemy, ale fajny z pana człowiek, może dałoby radę przenieść tę znajomość na inny grunt... Nie mam tutaj na myśli jakiś poważnych kroków, po prostu utrzymywanie kontaktu poza pracą. Ale tak czy siak, ktoś z inicjatywą musi wyjść.

Opcja 1. Tak, proponuję coś

Obecna sytuacja: Wisielec

To ta propozycja mówi o sobie: Sąd

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: Kapłanka (odpowiedź), tło: Świat, Słońce => Sąd

Teraz jesteśmy trochę "odizolowani", głowę zaprząta nam praca... Pan też ma pewne sprawy do uporządkowania, ja również miałam emocjonalnie trudny okres... Także jesteśmy nastawieniu do siebie pozytywnie, ale teraz kontakt nieco zmalał. Karty sugerują, że to dobry pomysł, relacja zyskałaby na tym dużo i chyba nawet byłaby z tego fajna znajomość. Do spotkania by doszło, może nawet jakiegoś wspólnego wyjazdu...hm...

Opcja 2. Nie, nie proponuję

Obecna sytuacja: Sprawiedliwość

To ta propozycja mówi o sobie: Rycerz Kielichów

To będzie, jeśli wybiorę tę opcję: Królowa Denarów (odpowiedź), tło: As Buław, 6 Mieczy, 4 Buław => Rydwan

Pan będzie okazywać chęć kontaktu itp., ale nie będzie to nic konkretnego... Ja będę nadal kombinować ;), ale ostatecznie chyba zrezygnuję i pozostanę przy przyjacielskich relacjach w pracy.

Rada kart: Gwiazda (odpowiedź), tło: Głupiec, Kapłan => Głupiec - Hmm...chyba wszystko samo jakoś się ułoży :) Jest to świeża znajomość, która ma szansę na rozwój i pogłębianie...

Jak myślicie? :mysli:

Miłego weekendu :slonko:

Maddie