Jump to content

Czy jest szansa na powrót do siebie?

ivi123

Recommended Posts

Czy jest szansa na powrót do siebie:

1.Obecna sytuacja- 3 KIELICHY - i tutaj nie wiempójście na kompromis, ciąża? czy po prostu trójkąt...hmmm

2.Moja postawa- Królowa Kielichów- dojrzała dobra (za bardzo), czy też odprężenie po okresie napięcia

3.Co powinnam zrobić aby się pojednać: 2 DENARY- rozważyć czy to ma jakikolwiek sens, czy też powinnam zrobic porządki w swoim życiu

4.Co on myśli- ŚMIERĆ- że związek jest skończony

5.Co zamierza- 9 MIECZY- chyba nie jest mu z tym faktem dobrze, depresja, myślenie po nocach...

6.Źródło problemu- CESARZ- i tutaj jak zwykle nie wiem... ktoś nam przeszkadzał, czy zachowanie mego faceta było zbyt pewne siebie i władcze...

7. Czy powrót ma sens- ŚWIAT- i tutaj nie wiem jak mam zinterpretować- czy będzie ok, czy też nigdy już nie będziemy razem

8.Czy wrócimy- 3 BUŁAWY- czekanie na powrót i w końcu będziemy razem...

Proszę o pomoc w interpretacji:)

Edited by ivi123
nie:) to o poprzedniego chodzi...

No, mam nadzieję. :_paluszkiem:

A co do pytania, to karty mówią, że nie. On nawet o tym nie myśli. W związku jest może nawet, stąd Cesarz. A już na pewno wszystko sobie poukładał po swojemu.

Czy jest szansa na powrót do siebie:

1.Obecna sytuacja- 3 KIELICHY

Masz bogate życie uczuciowe i bardzo dużo mówisz i myślisz o swoich uczuciach, również o tych które łączą Cię z Twoim poprzednim partnerem. Przez to pielęgnujesz je w sobie, nieustannie podsycasz, odnawiasz, powracasz...

2.Moja postawa- Królowa Kielichów

J.w., nie chcesz się odciąć, lecz wciąż wracasz i wracasz myślami do tych uczuć.

3.Co powinnam zrobić aby się pojednać: 2 DENARY

Zmienić podejście. Jeśli tylko czekasz i rozpamiętujesz - nic się nie zmieni. Ale jeśli zrobisz krok w kierunku pojednania, podejmiesz jakieś działanie... Zaskocz go czymś, spraw, aby zaczął o Tobie inaczej myśleć, zobaczył Cię z innej strony. Daj mu do myślenia, jakiś impuls, który sprawi że będzie myślał o relacji z Tobą jak o nowym otwarciu.

4.Co on myśli- ŚMIERĆ

Tutaj muszę się z Tobą zgodzić. On myśli, że to zamknięty rozdział.

5.Co zamierza- 9 MIECZY

Miota się. Zadręcza. Nie jest mu z tym dobrze i może przez to popełnić jakąś - delikatnie mówiąc - gafę.

6.Źródło problemu- CESARZ

Każde z Was chciało dominować w tym związku. Jedno i drugie chciało rządzić. Nie uzupełnialiście się, lecz borykaliście ze sobą.

7. Czy powrót ma sens- ŚWIAT

Karta nie daje na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli będziecie umieli się do siebie dopasować i odciąć od starych urazów, starych nawyków, zmienić wzajemne podejście do siebie - to tak. Związek może być źródłem satysfakcji i fascynujących odkryć. Ale jeśli nie będziecie w stanie tego zrobić - lepiej aby każde poszło w swoją stronę.

8.Czy wrócimy- 3 BUŁAWY

Jest szansa na zgodną, pojednawczą relację. Wykorzystajcie tę szansę.