Jump to content

w spr pracy...??

Guest Mana

Recommended Posts

rozkład dotyczy pracy, na którą złożyłam aplikacje. Wymagałaby ode mnie przeprowadzki jakby coś.

Myślę, że mogę tu wstawić... i chociaż w ten sposób zweryfikować czy się odezwą czy nie....

Rozkład Pani A. Chrzanowskiej z małym dodatkiem ;P

s -> sygnatura -> rycerz ognia (buław)

1. możliwość podjęcia pracy -> 7 powietrza(mieczy)

2. decyzja o podjęciu pracy -> Mag

3,4. warunki pracy i płacy -> Przebudzenie (Wisielec)+ as ziemi (denarów)

5,6. układy międzyludzkie w pracy -> paź wody (pucharów) + 10 wody (pucharów)

7. inne ewentualności zawodowe -> 3 powietrza (mieczy)

8. możliwość awansu lub wzrostu dochodów -> 2 powietrza (mieczy)

wynik starania się o tę pracę -> król wody (pucharów)+ paź powietrza (mieczy)+ 8 powietrza(mieczy)

nie mam pojęcia jak do tego podejść.... jakoś mi się skojarzyło, że mogą mieć już jakąś osobę na to miejsce...

Układy międzyludzkie w pracy chyba ok :mysli:

Z możliwością awansu bądź wzrostem dochodów to tak na dwoje babka wróżyła... ;P

co o tym myślicie?? Niby wynik zły nie wyszedł, ale chyba tu jeszcze mnie nie przyjmą... możliwość podjęcia pracy też wyszły miecze, 7 mieczy chyba raczej ukazuje, że coś będzie nie tak.... :mysli: nie wiem :bezradny:

tam chyba już kos z góry jest zapewniony na ten etat po znajomości

w sumie w całym tym rozkładzie jest karta przypisana do możliwości podjęcia a konkretnie czy to właśnie ciebie wybiorą z kart nie wynika

ten rozkład do starych czasów pasowałby bardziej kiedy to praca ludzi szukała nie odwrotnie

Dziękuję iridos :przytul:

dam znać czy odezwą się czy nie :) Ogłoszenie będzie jeszcze wisieć, gdzieś do 2 maja, więc jak do 10 się nie odezwą to dam znać... jak się odezwą tym bardziej dam znać.

Pozdrawiam :buzki:

s -> sygnatura -> rycerz ognia (buław)

bardzo chcesz :) czujesz, że to może być szansa dla Ciebie

1. możliwość podjęcia pracy -> 7 powietrza(mieczy)

możliwości są spore, ale są też pewne utrudnienia, na które nie masz wpływu, być może właśnie jakaś "ustawka" co do kandydata na to miejsce

2. decyzja o podjęciu pracy -> Mag

Ty jesteś zdecydowana, sądzę, że będzie rozmowa

3,4. warunki pracy i płacy -> Przebudzenie (Wisielec)+ as ziemi (denarów)

warunki pracy powiedziałabym, że standardowe, płaca też niezła, choć sądzę, że tam liczy się staż pracy i wtedy jest to przekładane na ewentualne dodatki do pensji

5,6. układy międzyludzkie w pracy -> paź wody (pucharów) + 10 wody (pucharów)

serdeczna i miła atmosfera, ale środowisko zamknięte na nowości

7. inne ewentualności zawodowe -> 3 powietrza (mieczy)

no właśnie daleko od Twojego miejsca zamieszkania, sądzę też, że stanowisko pracy może być związane z delegacjami, częstymi wyjazdami, co w dłuższej perspektywie może okazać się męczące i uciążliwe

8. możliwość awansu lub wzrostu dochodów -> 2 powietrza (mieczy)

ciężko bardzo o awans, w tym miejscu chyba naprawdę trzeba się wykazywać, żeby zostać zauważonym

wynik starania się o tę pracę -> król wody (pucharów)+ paź powietrza (mieczy)+ 8 powietrza(mieczy)

szanse są i tak jak wspomniałam wyżej może być rozmowa, albo jakiś test (może przygotowanie projektu), jednak z góry jest chyba przesądzone kto otrzyma tę pracę

a mam takie pytanie, czy to jest praca związana z reklamą? coś w stylu PR albo copywriter?

dużo gadania tu widzę, pracę ze słowem, ale dynamiczną, nie taką jak np. biblioteka czy księgarnia

Guest gość5

rozkład dotyczy pracy, na którą złożyłam aplikacje. Wymagałaby ode mnie przeprowadzki jakby coś.

Myślę, że mogę tu wstawić... i chociaż w ten sposób zweryfikować czy się odezwą czy nie....

Rozkład Pani A. Chrzanowskiej z małym dodatkiem ;P

s -> sygnatura -> rycerz ognia (buław)- czyli widac wyjazd

1. możliwość podjęcia pracy -> 7 powietrza(mieczy)- oj prqaca wymagajaca bystrości, myslenie- raczej nieszablonowego

2. decyzja o podjęciu pracy -> Mag- rozważasz ja i kalkulujesz na wszystkie sposoby

3,4. warunki pracy i płacy -> Przebudzenie (Wisielec)+ as ziemi (denarów)- z pewnoscia inne niz dotychczas posiadalas a i placa raczej ok

5,6. układy międzyludzkie w pracy -> paź wody (pucharów) + 10 wody (pucharów)- wydaje mi sie, ze bardzo szybko "wbiłabys " się w towarzystwo

7. inne ewentualności zawodowe -> 3 powietrza (mieczy)- koniecznosc doszkolenia, szukania nowuych rozwiazan

8. możliwość awansu lub wzrostu dochodów -> 2 powietrza (mieczy)- tu raczej przyblokowana- raczej jest to stanowisko, z którego ciezko awansowac....

wynik starania się o tę pracę -> król wody (pucharów)+ paź powietrza (mieczy)+ 8 powietrza(mieczy)hm.... tu mi ciężko stwierdzic, czy aby Twoje obawy, że mimo wszystko nie ty dostaniesz ta posadę......... przyznam szczesze ze karty w wyniku jednoznacznie nie pokazały- bynajmniej ja tu bardziej Twoje nastawienie i obawy widze, niz sam wynik..........

dziękuję Baamisjanka :przytul:

to praca jako asystent działu personalnego

czyli trochę gadania, a więcej "działania" słowem - pisanie, korespondencja, porządkowanie teczek ;)

• 3 weeks later...
Guest Mana

jak na razie się nie odezwlaki... więc pewnie nic z tego...

ale w razie by się jednak odezwali dam znać...

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz :serducho: