Jump to content
mohuka

Proszę o interpretację ralacji:)

Recommended Posts

mohuka

Witam,

proszę o interpretację takiej relacji:

ja 31.08.1984 r (7)

on 6.06.1985 r. (8)

 

Chodzi mi również o analizę "osobną".

 

Serdecznie dziękuję :_okok:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest stagnacja

To jest relacja o wibracji 6 ale w tym układzie nie polecałabym bo tutaj raczej 7+8 to 15 czyli niestety uzależnienie. Związek bardzo czuły i namiętny z jednej strony zaś z drugiej bardzo podstępny i to dla 7 niestety. Tzn związek raczej nie korzystny dla obu stron ale dla Ciebie bardziej - tutaj możesz zostać całkowicie podporządkowana przez partnera ale ponieważ jest uzależnienie od siebie nawzajem bardzo ciężko sie rozstać. Musicie oboje jasno wyznaczać sobie granice, szczególnie Ty nie daj sobie wejść na głowe, on może Cie wykorzystywać a 7 mają ten rodzaj wrażliwości, że są zwykle mało egoistyczne i chętne do pomocy oraz poświęcania się mimo samotniczej natury.

6 to dobra liczba dla związku ale nie w tym układzie. Większość relacji 7 i 8 to relacje gdzie mężczyzna to 7 a kobieta 8 i tam zawsze mężczyzna jest takim typowym pantoflarzem nie wiedząc jak wyrwać sie z tej relacji natomiast kobieta bardzo szybko owija go sobie wokół palca. Jeżeli to wstępna faza relacji raczej zakończ to szybko bo potem będzie coraz trudniej, a jeśli to już poważny związek musicie nad sobą pracować. Ty musisz mu jasno wyznaczać granice, starajcie sie odpoczywać od siebie, mieć swoje własne sprawy - to bardzo ważne, dbajcie o to, nie pozwólcie żeby związek stał się dla Was wszystkim.

Macie wspólny klucz wcielenia (miesiąc + dzień ur) 3 czyli poprzez komunikacje możesz pracować nad tym związkiem. Mów mu szczerze o wszystkim, nie unikaj tego co Ci leży na sercu, jeśli coś Ci sie nie podoba w jego zachowaniu też staraj sie uzewnętrznić wszystko w stosunku do niego nic nie ukrywaj bo potem kiedy już będziesz zmęczona tą relacją to sie skumuluje w Tobie i nie będziesz wiedziała jak to przerwać. Staraj sie nie wchodzić w tą relacje tak na całość tylko bardziej z dystansem.

 

Siódemka to piękna liczba:) Świadczy o dużej wrodzonej wrażliwości i delikatności a także o bardzo wysokiej inteligencji. 7 ma skłonności do izolacji i samotności ale tylko dlatego, że w poprzednich życiach w więkoszości przerabiała wcielenia w rodach arystokratycznych czy nawet królewskich. Zajmowała wysokie miejsce na drabinie społecznej dlatego w życiu obecnym też nie będzie źle.

4 /31 - z dnia ur, powoduje zamknięcie w sobie, sprzyja tej izolacji ale też daje dużo cierpliwości, samozapacia, umiejętność skupienia się, koncentracji, pracy a także zdolności manualne. Ale 31 to jest najlepsza podliczba ze wszystkich czwórek, daje najwięcej mocy i optymizmu :)

 

Ósemka to trudna liczba. Liczba karmiczna - duża energia i moc ale jeśli wibruje negatywnie to niestety ogromne straty i ciężkie życie. Wtedy należy unikać też konfliktów z prawem (możliwość niesłusznego oskarżenia, sprawy sądowe itd) Na starość możliwe choroby spowodowane negatywną karmą. 8 to uparta, władcza, silna osobowość szamana. Właśnie najczęściej gubi je żądza władzy oraz różnego rodzaju silne namiętności. Jeżeli nie pracują nad własnym rozwojem bardzo szybko wpadają w pułapke swojej żadzy, np stają sie materialistami - chcą posiadać wszystko i wszystkich i być podziwianymi. Powinny jak najszybciej wyzbyć sie egoizmu i dużo nad sobą pracować już od najmłodszych lat.

Twój partner ma 6 - w dniu ur więc ma spokojną, ugodową natrurę, opiekuńczy ale też dosyć egoistyczną zarazem. Jest estetą,lubi otaczać sie ładnymi rzeczami itd.

 

Klucz wcielenia 3/12 - zdolność komunikacji, wyrażania się poprzez słowo mówione i pisane, poprzez sztukę , daje duże możliwości zjednywania sobie ludzi. Świadczy o tym, że w poprzednich wcieleniach mogliście sie zajmować działalnością artystyczną, tworzyć.

Edited by stagnacja

Share this post


Link to post
Share on other sites
mohuka

Dziękuję jeszcze raz.

 

Rzeczywiście on ma silną osobowość, nie lubię facetów bez charakteru, jednak na głowę na pewno nie dam sobie wejść. :ok:

 

Mam rozumieć z tej interpretacji, że to będzie związek toksyczny? :_krzyk:

I czy Ósemki - konkretnie on - "wibruje złymi intencjami?

 

Pozdrawiam serdecznie :uscisk:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest stagnacja

Mam rozumieć z tej interpretacji, że to będzie związek toksyczny? :_krzyk:

I czy Ósemki - konkretnie on - "wibruje złymi intencjami?

 

wcale nie musi być toksyczny nawet wręcz przeciwnie może być oparty na takiej prawdziwej głębokiej więzi i miłości (wibracja 6) jeśli będziecie nad sobą pracować a ósemki niestety bywają w większości dosyć trudnymi partnerami więc musisz sie na to przygotować - dobrze jest kiedy ósemka czuje, że nie zdobyła czegoś do końca - wtedy cały czas sie o to stara, chociaż pozytywna 8 to mądry charyzmatyczny człowiek, na którym zawsze można sie oprzeć także jest duża szansa, że przy Tobie on się rozwinie (może po to sie spotkaliście) przez co Wasz związek również i tego Wam życze ;)

Edited by stagnacja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...