Jump to content

Moja pelnia kwietniowa

Caliel

Recommended Posts

0- Ja, mój cień (karta przełożenia ze spodu talii)

Rycerz Monet

Myślę, że takie rozkminianie, lenistwo, niechęc. Walka z myślami. Zastoj, czekanie na zmilowanie ;)

Niechęc do podjęcia działan, chęc ucieczki. Niepewnosc przedewszystkim i stagnacja.

Brak możliwości działania, potrzeba podporządkowania się innym.

1- Co jest widoczne, co świeci, co może oślepić

Paź monet, 8 mieczy, 3 buław

Rozwiazuje problemy, chęc wyjscia z sytuacji, ktora jest nieokreslona.

Chęc znalezienia perspektywy, celu... motywacji do działania.

Chęc zmienienia impasu na lepsze. Przemyslenie strategii działania.

Wcielanie planu w czyn.

2- Co się zakończyło, wypełniło, co zamyka cykl

Paź mieczy, Wieża (a jakze hahah), 8 kielichów

Mysle, że poczucie krzywdy, żalu ostatnimi zdarzeniami losowymi powoli puszcza i odchodzi.

Caly ten ból wewnetrzny, smutek, rozczarowania, żal do losu - odchodzą.

Szok mija, tak samo jak chec ucieczki, depresja i mysli samobojcze.

Mija zima wewnetrzna. odcierpialem swoje, teraz pora na oddech, zamkniecie etapu.

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść

7 buław, 9 kielichów, 2 monet, Gwiazda

Mam nadzieje, ze opusci mnie lek, poczucie zagrozenia, niepewnosci, niestabilnosci.

Ze jasno dostrzege cel i plan, bede wiedzial jak dzialac.

Skonczy sie zonglowanie stresem, moze pusci ten wewnetrzny mur w koncu.

moze naucze sie ufac innym, otworze sie na ludzi.

Przestane wpadac w skrajnosci, z dola do euforii, moze nabiore takiej bardziej stabilnej postawy.

I moze czeka mnie w koncu cos dobrego, przeznaczonego przez los.

Pozdrawiam;) moze ktos pomoze?

Edited by Caliel

Rycerz Monet[/color][/font][/b]

Niechęc do podjęcia działan, stagnacja.

masz checi ale brakuje jeszcze działania liczysz na to że samo sie rozwiaże

odchodzą nie miłe rzeczy które doświadczyłeś które zburzyły Ci jakiś tam porządek który miałeś wczesniej, nie możesz sie oglądać na to co było tylko musisz ruszyć do przodu i jesteś już na to gotowy wiesz że musisz ruszyć do przodu...

3- Co się zaczyna rozmywać, co się ściemnia, co mnie opuszcza lub powinno odejść

dasz radę obronić sie przed " nałogami " będzie Ci dane łatwo się z tego wyrwać ktoś Ci w tym pomoże jakby los nad Tobą czuwa ...

Rycerz Monet

dobija Cie monotonia "dnia codziennego", moze nudna praca,

jak kon w kieracie, ktory nie widzi perspektyw

swiadomosc wlasnych ograniczen jest pierwszym stopniem do ich pokonania :)

nie chcesz puscic, tego co juz i tak odchodzi

odpuść <3 nie zawracaj z drogi i nie probuj tego ratowac

nie warto na sile trzymac czegos, co nie chce z Toba pozostac

moze dzieki temu bedziesz mogl zrobic kolejny krok naprzod

7 buław, 9 kielichów, 2 monet, Gwiazda (Moc)

bedzie odchodzic poczucie samotnej walki

mija czas balansowania miedzy doraznymi przyjemnosciami a nadzieja na cos lepszego - choc moze w tej chwili jeszcze ulotnego

mija poczucie dołka, bycia pod jakas presja a takze poczucia, ze nic od Ciebie nie zalezy

bedzie :_okok:

:slonko:

• Like 1
Guest Daffne

Rycerz Monet

Może to być monotonia codzienności, która wpływa na Ciebie nużąco, w wyniku czego możesz odczuwać marazm i ospałość. Odczucia te mogą się pogłębiać - zwłaszcza zimą...kiedy pogoda jest równie przygnębiająca. Poza tym cieniem może być poczucie bezsilności gdy pragnąłbyś dokonać zmian w sobie, życiu ale z jakichś wględów czujesz brak możliwości z rożnych przyczyn. Może rodzić się frustracja, a później smutek...pokazuje się też negatywne myślenie i brak wiary w siebie...a czasem też złe myślenie o sobie samym jako, że mamy tu negatyw Rycerza.

Paź monet, 8 mieczy, 3 buław->Kapłan

widoczna jest w Tobie chęć dokonania w sobie zmian, z pokorą pragniesz przyglądnąć się samemu sobie i dostrzec swe słabsze strony (cienie) po to by uświadomić je sobie...a potem będąc już ich świadomym móc zwalczać...by osiągnąć poczucie radości i życia w zgodzie z samym sobą ale szczęśliwym i zadowolonym wg pragnień.

Paź mieczy, Wieża (a jakze hahah), 8 kielichów->Księżyc

zamyka się cykl nerwowych buntowniczo-frustracyjnych reakcji, które pozwalały Ci odreagowywać złe emocje. Nie do końca panowałeś też nad swą energią w wyniku tego, co powodowało zwarcia, spięcia w Tobie samym i na zewnątrz Ciebie...(żarówki itp). Nie czyniłeś tego świadomie...ba nawet sam zaskakiwałeś się tym co sie działo hehe stąd i 8 kielichów pokazujące konsekwencje impulsywnego emocjonalnego zachowania i pozwalania sobie na takie emocje. Myślę,że wyżej pokazała się chęć okiełznywania się...kontrolowania energii między innymi też.

rozmywać sie zaczyna walka i wewnętrzna szamotanina...uzewnętrzniająca się czasem nieco egoistycznie i poprzez stanowcze reakcje...wyciszyłeś się. Dążysz do opanowania i kontroli samego siebie aktualnie poprzez kontemplacje nad sobą...przemyśleniami, ale także rozjaśnia Ci się umysł...z czasem pewne zachowania Twoje staną sie dla Ciebie oczywiste i jasne...przez co proste do zrozumienia, a to pozwoli osiągnąć to czego pragniesz (pkt 1)

Edited by Daffne