Jump to content

dziewczyna, koszula, chłopak, spotkanie


pawellewczuk35

Recommended Posts

Witam. :_hejka:

 

Śniło mi się że idziemy z kolegą i kłócimy się (nie wiem o co). Pogoda była słoneczna Jego w ogóle nie znam, ale on mnie zna wszystkich co w mojej szkole się uczyli. Dalej akcja się przenosi z wracam z treningu zmęczony i biegnę spiesząc się do cerkwi na nabożeństwo. Było ciemno jakby noc. Za bramą zruciłem T-shirt i założyłem koszule(koszula nie wiem jakiego koloru) następnie wszedłem do środka.Widzę jak wierni przystępują do Świętej Eucharystii.

 

Myślę sobie że akurat musiałem trafić na koniec prawie mszy. Nagle podchodzi do mnie z lewej strony dziewczyna, blondynka, lekko uśmiecha się. Tą dziewczynę znam. Pyta się mnie gdzie jest łazienka. Ja jej powiedziałem że niedaleko cerkwi znajduje się dom w którym mieszkam i z cerkwią prawie jesteśmy sąsiadami. Nie wiem czy razem poszliśmy czy zostaliśmy.

 

Następna dalsza część snu dzieje w domu rodzinnym gdzie mieszkam, a dokładniej w pokoju telewizyjnym. Pokój jest koloru wrzosowego, w nim znajduje się sofa dwa fotele i stół. Sofa i fotele są koloru bordowego i czarnego w plamkach. Na fotelu od strony okna siedzi mój chrzestny zaś na drugim jakiś chłopak. Między fotelami znajduje się stół. Na przeciwko stołu siedzi moja mama na krześle a obok niej siedzi ciocia. Osoby te rozmawiają miedzy sobą. Stoję koło ciotki i słucham co oni na mój temat rozmawiają.

 

Patrze się na chrzestnego oczy. Wyglądają nie jak zwykłe oczy tylko jakby zmieniająca się tęcza w bańce mydlanej. Następnie poszedłem do łazienki i nałożyłem nową koszulę. Przejrzałem się w lustrze. Była koloru lśniącego niebieskiego i miała paski koloru czerwonego.

 

Pasowała na mnie. Poszedłem pokazać się tym osobom. Stanąłem koło siedzącego tego chłopaka. Podeszła do mnie z lewej strony dziewczyna ta sama blondynka. Była nieśmiała, uśmiechała się do mnie. Zaczęła pytać coś o mnie. Ja jej odpowiedziałem. Oddaliła się ode mnie w stronę fotelu gdzie siedział ten chłopak. Chłopak ten powiedział do zgromadzonych osób czy moglibyśmy zamieszkać bliżej uczelni. Odpowiedzi on nie uzyskał.

 

Ten pierwszy i drugi chłopak to ich w rzeczywistości nie widziałem. Nie znam tych osób. Natomiast ta dziewczyna blondynka to moja koleżanka ze studiów. Lubie ją. Podko****e się w niej. Miejsca pokazanych snów są prawdziwe

Edited by opak
jeszcze jeden taki link i wylatujesz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...