Jump to content
aneczka1-13

Kiedyś mi się dość udawało a teraz nie. Pomóżcie mi.

Recommended Posts

aneczka1-13

Mi się kiedyś sporadycznie śniły takie. Ja zawsze lubiłam robić z tego jakieś s-f albo przywoływałam postacie z filmów, bajek które lubiłam jak byłam młodsza a mam do nich sentyment itp. To jest bardzo fajne.Kiedyś nawet udało doprowadzić do tego że trochę częściej nawet się to zdarzało ale od jakiegoś czasu już mi to mniej wychodzi.

 

Trochę to zaniedbałam i teraz jest to rzadko a w dodatku mniej już pamiętam sny i w ogóle rzadziej śnią mi się takie fajne rzeczy które kiedyś miałam i nie wiem jak do tego wrócić. Kiedyś to było dla mnie bardziej naturalne. Często jak mi się śniło że jestem w jakimś niebezpieczeństwie i uświadamiałam sobie wtedy, że to sen to po prostu odlatywałam lub nawet walczyłam sama. Przywoływałam również wyżej wspomniane postacie z filmów i bajek w szczególności jakiś superbohaterów.

 

Bardzo bym chciała jakoś wrócić do tego. Sposób na powtarzanie sobie przed zaśnięciem zdania "teraz będę świadomie śnić' to średnio mi pomaga. Ja wtedy jestem wręcz zbyt świadoma jak to mówię i mam problem żeby z tym zasnąć. Raz mi się tylko udało zrobić z tego taki sen, że jak go opisywałam to mi zajął prawie 6 stron A5, ale dalej coś mi się to nie udaje. Pomożecie jakoś?

 

Edit/ Poprawiłam akapity

Edited by aneczka1-13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...