Jump to content

rozkład jesienna miłość za Annais

Erza

Recommended Posts

1- moja samotność Pustelnik

ogólnie dobrze czuje się sama ze sobą, rozwijam się duchowo

2,3- jakie są możliwości jej usunięcia? Rydwan, Głupiec

myślę, że spore, że w odpowiednim momencie sprawy same ruszą

4,5 - czy znajdę interesującego partnera?

Kapłan, Diabeł

ło hohoho, myślę, że tak, ale czy Diabeł może być odpowiedni? :ysz: może znowu jakiś karmiczny?

6- jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze?

Umiarkowanie

w życiu uczuciowym zapanuje ład i harmonia, ogień i woda połączą się w jedno

• Maestro

Twoja samotność jest faktycznie samotnością, ale lubisz ją nawet jak wydaje Ci się, że tak nie jest...Lubisz być sama z sobą, masz wtedy dużo czasu na rozmyślania, dywagacje, nikt Ci nie wchodzi w paradę

są i to spore, jakieś spontaniczne wyjście,zabawa, wyjazdy...

Kapłan, Diabeł

dwie w zasadzie wykluczające się karty, ale patrząc na to co ponizej, to znajdzie się facet z jednej strony stateczny, mądry, z zasadami, z drugiej strony namiętny i przystojny

Umiarkowanie

i tak jak wyżej pisałam znajdziesz złoty środek:)

Jak to pustelnik, mocno osadzona w sobie i ciezka do kompromisow. A jednak nie znaczy, ze samotnosc Ci nie doskwiera. Jednak... masz tendencje do wycofywania sie i chowania w swojej Pustelni.

Partner musi byc taki, jak sobie go wysnilas, jak nie bedzie to wycofka do jaskini.

Ale tez nie wchodzisz w nic powierzchownie. Samotnosc traktujesz jako element rozwoju i wzrostu, takze nie placzesz nad tym, nie zalewasz sie lzami.

Mozliwosci zawsze sa. Tu musialabys przede wszystkim pozwolic sobie dziac sie. Widac szarpanine a wazne jest podejscie do sprawy bez wiekszych oczekiwan, na luzie, z radoscia, co ma przyjsc to przybedzie. Samo, nie wolane. Co gonisz, moze wiac w podskokach. Masz podsum HB Eremite. Zastanow sie, wykorzystaj ten potencjal Eremity dosc dobrze, zeby ustalic sobie pewne priorytety, ale i sposob dzialania i potem dzialaj wg niego. Na tyle powaznie, na ile trzeba, na tyle na luzie, na ile trzeba. Bez lekcewazenia sytuacji ale i bez niepotrzebnego spinania sie.

O... jeszcze jedno. Przed Glupcem masz Rydwan. Rydwan to dziala w ten sposob. Albo woz albo przewoz. Jak cos nie idzie po mojej mysli to ide precz. A Glupiec mowi - nie tedy droga, wyluzuj troche, przypatrz sie, wiecej zaufaj temu, co sie dzieje. Spakojno, spakojno... jakby rzekl Kaszpirowski :hahahaha:

Kapłan, Diabeł

ło hohoho, myślę, że tak, ale czy Diabeł może być odpowiedni? może znowu jakiś karmiczny?

Tak, dosc interesujacego. Ale i takiego, ktory niezle wywroci Twoje zycie do gory nogami. Faceta, o ktorym bedziesz myslala non stop. Ewentualnie juz go znasz - rzeklabym. Podsum - obojetnie jaki to Slonce, Kolo i Mag. Staraj sie mimo wszystko do tego podchodzic jak najbardziej na luzie i zrownowazyc energie Diabla, jak rowniez te swoje uczepienie sie Papieskich wyobrazen. Pozwol sie dziac i jednoczesnie te uwaznosc zachowuj. Tobie czesto te Slonce, Kolo i Mag w kwestiach uczuciowych wychodzi. :) Cos w tym jest.

Umiarkowanie

Bedziesz zadowolona. Ale... nie bedzie to ot tak hop siup. HB z tej karty to Umiarkowanie i Papiez. Pewne kompromisy beda potrzebne. Moze tez porzucenie pewnych dotychczasowych wyobrazen, oczekiwan. Ostatecznie jednak jest mozliwosc, aby doswiadczyc, przezyc, cos bardzo, bardzo fajnego. I trwalego.

Powodzenia Slonce... :)

Sacral, bardzo dziękuję :buziak:

Partner musi byc taki, jak sobie go wysnilas, jak nie bedzie to wycofka do jaskini.

:zeby: no a jakże :D

O... jeszcze jedno. Przed Glupcem masz Rydwan. Rydwan to dziala w ten sposob. Albo woz albo przewoz. Jak cos nie idzie po mojej mysli to ide precz. A Glupiec mowi - nie tedy droga, wyluzuj troche, przypatrz sie, wiecej zaufaj temu, co sie dzieje. Spakojno, spakojno... jakby rzekl Kaszpirowski

zgadza się hehehe, pracuję nad tym od X czasu ;)

Tak, dosc interesujacego. Ale i takiego, ktory niezle wywroci Twoje zycie do gory nogami. Faceta, o ktorym bedziesz myslala non stop. Ewentualnie juz go znasz - rzeklabym. Podsum - obojetnie jaki to Slonce, Kolo i Mag. Staraj sie mimo wszystko do tego podchodzic jak najbardziej na luzie i zrownowazyc energie Diabla, jak rowniez te swoje uczepienie sie Papieskich wyobrazen. Pozwol sie dziac i jednoczesnie te uwaznosc zachowuj. Tobie czesto te Slonce, Kolo i Mag w kwestiach uczuciowych wychodzi. :) Cos w tym jest.

tutaj dużo karty mówią o TYM TYM ;) on jest taki podsumowo-słońcowo-kołowo-magiczny :P i w Umiarze też on lubi być ;)

Guest gość5

sama sie odsuwasz, to jest chyba czas gdy chcesz sie dowiedzieć czego tak naprawdę chcesz

jasne, że sie usuna- za sprawą pana :)

Kapłan, Diabeł

jasne..... :/ byle nie despotę..........

Umiarkowanie

pan bedzie ale jeszcze nie teraz- mam na mysli z pewnoscia nie w ciagu pol roku... a nawet jak bedzie to nie bedziecie para- tylko hm.. jakby to ładnie nazwac- bedziecie sie poznawac na stopie kolezenskiej/zaprzyjaźniac - tak bynajmniej to widzę

Dziękuję Rogi, w zasadzie to z wieloma facetami jestem na stopie koleżeńskiej, ten obecny, którego wałkuję na forum, tak póki co chce widzieć naszą relację, więc kto wie, może za jakiś czas z nim coś ruszy. :)

Kapłan, Diabeł

ło hohoho, myślę, że tak, ale czy Diabeł może być odpowiedni? :ysz: może znowu jakiś karmiczny?

Umiarkowanie

1 - w pustelniku robisz sobie takie mentalne wycieczki w głąb siebie- powiedziałbym nawet, ze delektujesz się się takim przebywaniem sam na sam- ten czas jest Ci bardzo potrzebny - chociażby w kontekście poprzednich rozkładów - odnośnie rozwoju duchowego - w samotności dopiero się wzrasta duchowo, oczyszcza itd.

Dużo analizujesz, jesteś dobrym obserwatorem, ale gdy coś lub ktoś CI spasuje to potrafisz zawalczyć, pokazać swoje wojownicze oblicze.

2- 3są możliwości - tylko nie działaj za szybko i zbyt spontanicznie - pośpiech tu nie jest wskazany

4- 5tak - znajdziesz - bardzo ładne połączenie cech kapłana i diabła - Pan z zasadami, odpowiedzialny, ale też niezły kochanek, dla którego seks jest ważny.

6 -powoli zapanuje równowaga, ja bym tu widziała powolny, ale za to bardzo stabilny okres, poczujesz, że ktoś Cię dopełnia na zasadzie wizerunku na karcie umiarkowanie

• Like 1

Bardzo dziękuję Kędry

są możliwości - tylko nie działaj za szybko i zbyt spontanicznie - pośpiech tu nie jest wskazany

codziennie się tego uczę :)

niby Pustelnik, a narwana taka jestem, że szok :D

1.moja samotność Pustelnik - jesteś sama ze sobą, swoim wnętrzem, myślę że musisz jeszcze wiele przerobić zanim kogoś do niego wpuścisz.

2,3 jakie są możliwości jej usunięcia - Rydwan, Głupiec - możliwości są zawsze tylko trzeba chcieć. U Ciebie ten czas nadchodzi, dla mnie Głupiec na końcu to zakończenie pewnego etapu w życiu i zaczęcie otwierania się i poznawania innego życia a Rydwan to potrafi.

4,5 czy znajdę interesującego partnera? Kapłan , Diabeł - myślę że będzie ich dwóch, jeden tradycjonalista a drugi z niesamowitą chęcią

korzystania z życia. I jeden i drugi może przyczynić się do zmiany Twojego wnętrza. Radziłabym skorzystania z każdej znajomości bo to kształtuje naszą osobowość.

6.Jak potoczy się moje życie w tej sferze? Umiarkowanie - cierpliwość, konsekwencja i wytrwałość pozwoli Ci na stworzenie odpowiedniego, stałego związku ,jeszcze trochę czasu a zmiany już nastąpią w okolicy Strzelca czyli listopad-grudzień.

samotna i wobcowana , aczkolwiek to czas na samorealiazcję

są jeśli się zdecydujesz i zapragniesz zmiany, wyruszysz po nowe

Kapłan, Diabeł

może to być znajomość karmiczna albo Pan żonaty z ograniczeniami,

Umiarkowanie

spokojnie ułożysz sobie wszystko zapanuje równowaga

Anez dziękuję :bukiet:

4,5 czy znajdę interesującego partnera? Kapłan , Diabeł - myślę że będzie ich dwóch, jeden tradycjonalista a drugi z niesamowitą chęcią

korzystania z życia. I jeden i drugi może przyczynić się do zmiany Twojego wnętrza. Radziłabym skorzystania z każdej znajomości bo to kształtuje naszą osobowość.

takiego typowego tradycjonalistę już znam, facetów w typie Diabła raczej unikam, choć najpierw staram się poznać drugiego człowieka zanim wydam ostateczny osąd na jego temat ;)

samotna i wobcowana , aczkolwiek to czas na samorealiazcję

są jeśli się zdecydujesz i zapragniesz zmiany, wyruszysz po nowe

Kapłan, Diabeł

może to być znajomość karmiczna albo Pan żonaty z ograniczeniami,

Umiarkowanie

spokojnie ułożysz sobie wszystko zapanuje równowaga

Dziękuję Kochana :slonko:

w zasadzie każda relacja była z mężczyznami, którzy są karmiczni

z żonatymi się nie zadaję ;) aczkolwiek mam tendencję do przyciągania wraków po poprzednich związkach

Dziękuję Kochana :slonko:

w zasadzie każda relacja była z mężczyznami, którzy są karmiczni

z żonatymi się nie zadaję ;) aczkolwiek mam tendencję do przyciągania wraków po poprzednich związkach

kapłan + diabeł - może mówić o facecie po przejściach po innym związku , moze to być facet żonaty ale nie będący z żoną ale nie mający rozwodu ...

kapłan + diabeł - może mówić o facecie po przejściach po innym związku , moze to być facet żonaty ale nie będący z żoną ale nie mający rozwodu ...

to ja znam takiego :) mój obecny (nazwijmy go już tak) jest po toksycznym związku z babsztylem, który jeszcze po tym wszystkim ma czelność go prosić o pomoc

to ja znam takiego :) mój obecny (nazwijmy go już tak) jest po toksycznym związku z babsztylem, który jeszcze po tym wszystkim ma czelność go prosić o pomoc

no własnie :)