Jump to content

Maj

Erza

Recommended Posts

Praca As buław, Cesarz suma Kapłan

więcej obowiązków będzie, ale stabilnie

Finanse

4 mieczy

oj oj, raczej bez zmian, ale szału nie będzie

Uczucia

Koło, As mieczy, 4 monet suma Cesarzowa

czyżbym miała się odciąć od czegoś, co mnie wkurza? a może w końcu zacznie się coś układać i stabilizować w tej sferze?

Dom/Rodzina

5 monet

no tak... wieczne pretensje matki, że mało kasy jej daje...

Zdrowie

8 buław

wow! rewelacja, mnóstwo energii, będzie bieganie, rower i w ogóle aktywnie :)

Niespodzianka

5 mieczy, Królowa monet, 9 kielichów suma Sąd/Kapłanka

bo ja wiem... może w końcu szef zdecyduje się zrobić przyjęcie, o którym mowa jest od początku roku

Co robić?

2 kielichów, 9 monet, 7 buław suma Wieża/Rydwan

próbować się usamodzielniać

Czego nie robić?

Król mieczy, 2 buław, 3 buław, 7 monet suma Pustelnik

nie wdawać się w pyskówki i gry słowne, nie zastanawiać się zbyt długo przed podjęciem decyzji

Rada

As kielichów, 4 buław, Kochankowie suma Świat/Cesarzowa

jakie śliczne karty! wierzyć w miłość, bawić się, śmiać, nie stronić od towarzystwa, a poczuję się szczęśliwa i spełniona

• Maestro

uda Ci się postawić w czymś na swoim, będzie stabilnie i spokojnie, ale na ten moment mało rozwojowo, chyba, ze ten as buław oznacza jakiś impuls

Finanse

4 mieczy

bez zmian, będzie w tej kwestii spokojnie, ale mam wrażenie, że ten temat od siebie odsuniesz

Uczucia

coś Ciebie zaskoczy, na pewno czeka Ciebie jakas rozmowa, po której zostanie zachowane jednak status quo, co o dziwo Ciebie zadowoli

Dom/Rodzina

5 monet

no..jakieś pretensje, potrzeby materialne, możesz odczuwać chłód emocjonalny...

Zdrowie

8 buław

energii mnóstwo:)

Niespodzianka

dopniesz celu w czymś, widac Twoje zadowolenie (Ty zawsze jako Monetowa wychodzisz, zauważyłam:)) i dużo radości:)

Co robić?

walczyć o swoje szczęście,o swój dobrobyt, nie brać się wziąć spraw w swoje ręce i iść naprzód przez życie...

Czego nie robić?

nie być zbyt krytyczną wobec innych, może też nie skupiać się na czyms, co może przynieść efekty dopiero w dalszej perspektywie? Żyć tu i teraz, cieszyć się tym co masz;)

Rada

daj sobie szanse na zabawę, ciesz sie życiem, ciesz się majem, raduj się i szalej:)

Edited by Inez2503

praca+niespodzianka = moze podwyzka lub awans sie szykuje

nie czekasz na cos takiego, nie obiecywano Ci jakis czas temu?

a, jeszcze - czy jest w pracy ktos, kto Ci sie podoba (moze byc starszy lub wyzszy stanowiskiem) ?

pan moze byc w zwiazku (ew. rozpadajacym sie)

Alatheo, o podwyżce nic nie wiem, nikt mi niczego nie obiecywał, może nadgodziny będą i wtedy więcej kaski wpadnie ;)

co do pracy i uczuć, to jest tam taki mężczyzna, starszy o 6 lat, który zakończył 1,5 roku temu toksyczny związek i tak raz mamy się ku sobie, a raz jest różnie i podłużnie...

Kojarzy mi sie z jakas propozycja ciekawa. Ewentualnie, podobnie jak Alathea, przychylam sie do tezy o tym mezczyznie i potrzebie przelamania lodow.

Finanse

4 mieczy

Ewentualnie przyjdzie Ci na kase z roznych powodow poczekac. Jezeli nie, to... tak, bez wiekszych zmian.

Uczucia

czyżbym miała się odciąć od czegoś, co mnie wkurza? a może w końcu zacznie się coś układać i stabilizować w tej sferze?

Ja tu widze potrzebe zajecia sie na pewien czas soba i rzeczywiscie byc moze tez przemyslenia pewnych spraw. HB podsum to Diabel i Kochankowie. W polaczeniu z Asem Mieczy + 4 Monet po Kole - moze to tez wskazywac na potrzebe przelamania sytuacji, w ktorej odczuwasz taki status quo, wlasnie poprzez rozmowe szczera, taka oczyszczajaca i wyjscie poza dotychczasowe, z roznych powodow narzucone ramy.

Dom/Rodzina

5 monet

Tu takie troche poruszanie sie po niepewnym gruncie. Moga byc rozne zafalowania, owszem, wzajemne zale. Warto przemyslec, co z tego jest rzeczywiscie uzasadnione, bo 5 Monet nie mowi o trzymaniu sie czego realnego. Raczej o tym, co nam sie wydaje, ze musi byc. Naprawde jednak byc nie musi. Do 5 Monet mozna miec karte Diabla i Kochankow a takze Papieza. I tu i tu mamy koniecznosc wlasnie wyjscia poza to, czego kurczowo sie trzymamy: wlasne zdanie, wlasne opinie, przywiazanie do pewnych stalych elementow w naszym zyciu. W kontaktach miedzyludzkich to moze przeszkadzac bardzo, bo nie pozwala dostrzec osoby na przeciw.

Zdrowie

8 buław

Bardzo dobrze. :) Bedziesz kipiala od energii, bedzie Cie nosilo wrecz. Wiec nie marnuj jej na niepotrzebne sprawy a ukierunkowuj konkretnie, zeby miec z tego pozytek, bo dzieki temu bedziesz mogla wiele osiagnac. :)

Niespodzianka

bo ja wiem... może w końcu szef zdecyduje się zrobić przyjęcie, o którym mowa jest od początku roku

Ewentualnie jakas wiadomosc, ktora Cie ucieszy. Nie wiem, starasz sie o przyjecie gdzies? 9 Kielichow i Twoje zadowolenie w tej Krolowej Monet moze na to wskazywac. Moze tez chodzic o Twoja sfere uczuciowa. Po czasie negatywnych emocji nastepuje skupienie sie na sobie, po czym stopniowe otwieranie sie znowu na innych... Tak czy inaczej podsum mowi o Twoim zadowoleniu (HB Umiarkowanie i Papiez)... a takze potrzebie zaufania, ze wszystko bedzie dobrze. Ufaj po prostu sobie (Sad i Kaplanka).

Co robić?

Spotykac sie z ludzmi, dbac o dobre kontakty z nimi, jednoczesnie dbajac o swoje interesy i nie dajac sie otoczeniu, nie pozwalac mu na siebie wplywac. Podsum HB to Ksiezyc i Eremita. Wskazuje on na potrzebe kierowania sie swoim przeczuciem, chocbys czasem nie do konca byla pewna, nawet bala sie, jednak nie robic nic ze wzgledu na innych, trzymac sie swoich postanowiec, przeczuc i byc sobie wierna. Wieza i Rydwan wskazuja na potrzebe pozbywania sie wszelkich ograniczen, ktore po prostu powstrzymuja Cie przed dzialaniem.

Czego nie robić?

nie wdawać się w pyskówki i gry słowne, nie zastanawiać się zbyt długo przed podjęciem decyzji

Tak, z pewnym panem po przejsciach... nie rezygnowac z niego za szybko. :) Nie poddawac sie, ale tez nie naskakiwac na niego.

Podsum HB to Wisielec i Cesarzowa. Cos tu powinno sie zmienic w dotychczasowych dzialaniach.

Rada

jakie śliczne karty! wierzyć w miłość, bawić się, śmiać, nie stronić od towarzystwa, a poczuję się szczęśliwa i spełniona

Tak, pozwolic sie dziac. Cieszyc sie tym, co jest. Pozwolic sercu decydowac. Cieszyc sie kazda chwila tu i teraz. Podsum HB XI Pasja i II Kaplanka. Nie wahac sie pokazac, jezeli na czyms/na kims Ci zalezy... :) Nie udawaj chlodnej, jezeli wewnatrz gotuje sie krew. ;)

Bardzo dziękuję Sacral, wezmę sobie Twoje rady do serca. :) doceniam to i podziwiam, że w takich kartach jak 5 monet dostrzegasz też lepsze strony :) ja się ciągle uczę tego :*

• 2 weeks later...

Dziękuję MW :buziak::slonko:

Pana sobie właśnie odpuściłam, po tym, co mi wczoraj powiedział. Mam zamiar zająć się w pełni sobą w tym czasie, mam kilka planów, które chcę zrealizować i nie mam zamiaru już z utęsknieniem na niego czekać. Widać to nie ten, albo nie ten czas dla nas. :)

I tak 3 maj :)

P.S.

Interpretuje dziś ale karty kładłaś wcześniej niż wczoraj...czyli nie robisz tego czego robić nie powinnaś - i masz zamiar robić to co powinnaś - fajnie:)...

Widać że Twoja intuicja doskonale współpracuje z kartami - i korzystasz z rad od kart - bravo.:)

A co do Pana - On jeszcze sam do Ciebie przylezie...:)

Życzę Cuuudnego Maj'a.:):buziak:

dziękuję :bukiet:

chyba pierwszy raz udało mi się skorzystać z ich rad :zeby:

często robiłam na przekór ;)

Tobie też Kochana życzę wspaniałego Maja :slonko:

• 1 month later...

weryfikuję maj - dopiero teraz, bo przez pracę nie było kiedy :)

no tak właśnie było i przesunęło się to na czerwiec, były nadgodziny i możliwość dorobienia

Finanse

4 mieczy

no właśnie szybko mi się kasa rozeszła :D

Uczucia

dokładnie tak, zrezygnowałam z Pana, z którym sytuacja między nami ciągle stała w miejscu (4 monet), zrozumiałam, że kijem Wisły nie zawrócę (Cesarzowa)

Dom/Rodzina

5 monet

to też, ale także problem z siostrą, której udzielałam wsparcia psychicznego, bo nie dawała sobie rady

Zdrowie

8 buław

no akurat jeżdżenia na rowerze nie było, ale ciągle przebywałam na świeżym powietrzu, robiłam wiele rzeczy, które mnie cieszyły i dawały powera

Niespodzianka

to przyjęcie odbyło się w końcu kwietnia, jakieś parę dni potem jak kładłam karty, więc nie o to tu chodziło; niespodzianką chyba dla mnie było to, że moja bratowa w końcu pokazała, że zależy jej na moim bracie, że przestała robić mu wyrzuty i skarżyć się na niego, nastąpiła zmiana w jej postępowaniu

Co robić?

może i takowe próby były, ale tu chyba karty pokazały, aby powalczyć o swoje, upomnieć się głośno o to, co mi się należy oraz zmieniać to, co mi się nie podoba

Czego nie robić?

tutaj Sacral miałaś rację, jednak przedobrzyłam niestety w tej relacji, ale może to i dobrze, bo w końcu pokazało się czarno na białym, że nic z tego nie będzie

Rada

dokładnie tak! i jechać, jak jest okazja do wyjazdu (Świat), bo będzie rewelacyjnie i tak właśnie było!

Dzięki :buziak: