Jump to content

Czy przedłużą mi umowę?

maddie88

Recommended Posts

Witam :)

Wkrótce kończy się mój okres próbny w firmie. Zapytałam kart, czy zostanie mi przedłużona umowa.

Paź Kielichów (odpowiedź), tło: 6 Buław, 3 Denarów, As Buław, As Denarów, Cesarzowa => Cesarz

Raczej tak. Widać w kartach moje zadowolenie, ale też i miłą inicjatywę ze strony szefostwa. Hmm...w tej 3 Denarów chyba widać moje dalsze dokształcanie się, może przede mną jakieś szkolenia...

Jak myślicie? :mysli:

Pozdrawiam, :papa2:

Maddie

• Maestro

Paź Kielichów (odpowiedź), tło: 6 Buław, 3 Denarów, As Buław, As Denarów, Cesarzowa => Cesarz

Dla mnie to są karty pracy,karty sukcesu..Jest zadowolenie, jest dalsza praca nad swoim rozwojem, są szanse na znalezienie swojego miejsca, w 6 buław ja mam zawsze sukces, toteż uważam, że i Ty go odniesiesz i tę umowę Ci przedłużą:)

Mysle, ze przedluza. W Paziu Kielichow widac jakis mily gest, jezeli oczekujesz przedluzenia umowy, to jak najbardziej moze to byc wlasnie to.

Dalej tez bardzo ladnej karty. 6 Bulaw, czyli Twoje zadowolenie z tego, co jest, poczucie spelnienia. 3 Monety - darzenie do pojscia dalej, czyli tu moglo sie takze pokazac to walczenie o przedluzenie umowy. Dalej masz dwa Asy: Bulaw i Monet, oba bardzo ladne, wkazujace na mozliwosci, jakie leza przed Toba i Cesarzowa, ktora korzysta z tego, co niesie jej (w pozytywie oczywiscie) los.

Podsum HB to XIV Umiarkowanie i V Papiez. Czyli mozliwe, ze przed Toba jakies jeszcze rozmowy, moze bedzie potrzeba cos tam jeszcze przemyslec (niekoniecznie u Ciebie, chociaz tez to mozliwe), ale ogolnie tez wskazuje to na Twoje zadowolenie a Papiez na umocnienie Twojej pozycji. Takze bylabym po tych kartach na tak.

• Like 1
  • 4 weeks later...
umowa zostanie przedłużona co bardzo Cię ucieszy :]

Na razie tylko mnie poinformowano, że umowa zostanie przedłużona :) Poprzednia skończyła mi się parę dni temu, ale jeszcze nie dostałam nowej, więc na razie czekam z weryfikacją, bo nawet nie wiem, na jakich warunkach teraz pracuję...tak trochę na wariata wszystko jest robione, ale co poradzić...

Pozdrawiam :uscisk: