Jump to content

I moja jesienna milość

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Gwoli uzupełnienia : jestem w związku, ale czuje się dość samotna....

Dziękuję Linkinii za karty:)

1. Moja samotność - Pustelnik zamykam sie w sobie, odizolowuję, lubię być sama z sobą

2,3 - jakie są możliwości jej usunięcia - Śmierć, Diabeł suma Kochankowie, HB Koło/Mag dokonać radykalnej zmiany i iść za tym co mnie pociąga?Zdać się na los, korzystać z szans, które mi daje

4, 5 - Czy znajdę interesującego partnera - Głupiec, Świat suma Świat/Cesarzowa jest na to duża szansa, że świat stanie przede mną otworem

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze - Kochankowie będę musiała wybrac...

Guest Linkinia

Proszę, kochana :przytul:

1. Moja samotność - Pustelnik

Ta karta pokazuje też dojrzały związek oparty na wsparciu i zaufaniu - w takim jesteś. Oprócz tego czujesz osamotnienie, bo szukasz kogoś, kto Cię bardziej zrozumie. To jest czas wielu przemyśleń, szukanie kogoś i czegoś, co da szczęście. Lubisz przebywać sama i masz bogate wnętrze, wrażliwą duszę.

2,3. Jakie są możliwości jej usunięcia - Śmierć, Diabeł suma Kochankowie, HB Koło/Mag

Hm... musiałabyś bardzo zmienić swoje dotychczasowe życie, dokonać wyboru, odciąć się od czegoś, zamknąć jakiś etap, by przejść do drugiego, to kompletna transformacja. Diabeł obok mówi, że to wiązałoby się ze skupieniem na sobie, na swoich potrzebach, może to być połączone ze zdradą swoich dotychczasowych zasad. Pokusa, uwiedzenie, oby tylko nie destrukcyjne na dłuższą metę :(

4, 5. Czy znajdę interesującego partnera - Głupiec, Świat suma Świat/Cesarzowa

Jak najbardziej tak! To będzie Twoja druga połówka ;) Da Ci pełne zadowolenie, poczujesz się spełniona. Głupiec - może związek będzie miał charater mało poważny na początku, może partner będzie młodszy, a może będzie miał tak niezwykle pozytywne podejście do życia, tak ciekawe i energiczne, że tym właśnie podbije Twoje serce ;)

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze - Kochankowie

Tak jak piszesz - będziesz musiała dokonać wyboru. O tym właśnie mówi Śmierć i Diabeł.

1. Moja samotność - Pustelnik zamykam sie w sobie, odizolowuję, lubię być sama z sobą

No juz nie chcesz byle czego. Takze wolisz sama pobyc niz z byle kim. Kierujesz sie swoim dobrem i tym, co dla Ciebie jest wazne. To przenosi sie rowniez na Twoje relacje partnerskie. Jezeli czujesz, ze cos Ci nie pasuje, nie ciagniesz tego, wycofujesz sie po prostu.

2,3 - jakie są możliwości jej usunięcia - Śmierć, Diabeł suma Kochankowie, HB Koło/Mag dokonać radykalnej zmiany i iść za tym co mnie pociąga?Zdać się na los, korzystać z szans, które mi daje

Tu konkretnie musialabys sie dac poniesc, pozwolic, zeby sie zadzialo. Puscic wszelkie kontrole. Nie znaczy to, zebys teraz juz w ogole byla pasywna, ale bardziej wyluzowana, pozwolila decydowac swojemu sercu i z wlasnej strony dzialala, czy wywierala wplyw na to, co sie dzieje tylko wtedy, gdy uznasz, ze to odpowiedni moment i korzystny dla takich dzialan. Tak, raczej "niech sie dzieje, co sie dziac ma i powinno".

4, 5 - Czy znajdę interesującego partnera - Głupiec, Świat suma Świat/Cesarzowa jest na to duża szansa, że świat stanie przede mną otworem

Mozliwe, ze juz go nawet znasz. W kazdym razie tu tez, sluchaj sie swojego serca i skup najpier po prostu na sobie. Co ma byc to bedzie. Zyj na biezaco a swiat sam da Ci to, co na dana chwile do szczescia Ci potrzebne, wiec rowniez tego jedynego.

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze - Kochankowie będę musiała wybrac...

Tak... trzeba bedzie dac sercu szanse, aby to ono wybralo i zadecydowalo. Kochankowie to milosc nie od ludzi a z wyzej... :) przeznaczenie, los.. zamkniety w serduszku i dany dwojgu ludzi. Nie wolno tego zmarnowac.

1.Moja samotność Pustelnik - jesteś sama ze sobą, swoim wnętrzem, poglądami, które wyznajesz i pielęgnujesz.

2,3 jakie są możliwości jej usunięcia Śmierć, Diabeł - możliwości są poprzez zmiany, transformację swojego wnętrza, żeby móc żyć tak jak chcesz i pragniesz.

4,5 Czy znajdę interesującego partnera? Głupiec, Świat - tak, może być młodszy od Ciebie, znasz go bo to będzie odrodzenie tego

co już kiedyś się zaczęło.

6.Jak potoczy się dalsze życie w tej sferze? Kochankowie - trzeba dokonać wyboru, jeżeli tego nie zrobisz , będzie to tajemny związek.

1. Moja samotność - Pustelnik

Inez Papużko :zeby: masz swój wewnętrzny świat, do którego uciekasz kiedy jest Ci ciężko, kiedy czujesz się nie rozumiana

2,3 - jakie są możliwości jej usunięcia - Śmierć, Diabeł suma Kochankowie, HB Koło/Mag

spróbować coś zmienić, wyrwać się z toksycznych relacji, które jedynie wprowadzają w Twoje życie zamęt, płacz i ogromną tęsknotę; spróbuj zmienić punkt widzenia, spojrzeć na swoje sprawy uczuciowe z innej perspektywy, wtedy nadejdą pożądane zmiany

4, 5 - Czy znajdę interesującego partnera - Głupiec, Świat suma Świat/Cesarzowa

oczywiście; mam takie wrażenie, że to, czego pragniesz już jest przy Tobie, a Ty tego szukasz gdzieś daleko

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze - Kochankowie

znajdziesz bratnią duszę i ukojenie w miłości

• Like 1
Guest gość5

1. Moja samotność - Pustelnik celowo sie separujesz

2,3 - jakie są możliwości jej usunięcia - Śmierć, Diabeł suma Kochankowie, HB Koło/Mag zakonczyc cos definitywnie, zwrocic sie w strone tgo do ktorego cie ciagnie, dac szanse sobie i losowi

4, 5 - Czy znajdę interesującego partnera - Głupiec, Świat suma Świat/Cesarzowa jasne, ze tak

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze - Kochankowie bedziesz z panem takim jakiego chcesz /QUOTE]

Ja trochę inaczej napiszę

1- SS 97 stopień raka - "Dwie wróżki (duchy natury) tańczące pośród ksieżycowej nocy

otóż przyczyną Twojej samotności jest brak znalezienia przyjaciela - partnera, z którym mogłabyś tak właśnie tańczyć, doświadczać swobodnej wymiany energii, ponadto symbol zachęca Cię, abyś rozluźniła się emocjonalnie i najnormalniej w świecie zabawiała się, uwolniła swojego wewnętrznego ducha.

2-3 SS 212 stopień skorpiona - "Rozbita butelka i rozlane perfumy" -

Musisz pozbyć się -jak zapachu perfum -silnych reakcji emocjonalnych, wspomnień, spraw o których wydawało Ci sie że zapomniałaś a to wszystko drzemało w Tobie- Musisz "rozbić" swoje wnętrze, które jak perfumy jest bardzo skondensowane i czeka na upust, aby nie doszło do eksplozji, ważne jest aby jego zawartość ujrzała światło dzienne. Musisz zatem rozlać swoje myśli, emocje aby się ich pozbyć - wtedy masz szansę spokojnie wyjść przyszłości na przeciw

4-5 SS 170 stopień panny " Karawana samochodów zmierzających ku ziemi obiecanej" - tak spotkasz partnera, który będzie Twoją połówką, który stworzy Ci szczęsliwe życie taką właśnie ziemie obiecaną (tutaj karta świat mi bardzo pasuje). Niewykluczone że zmienisz miejsce zamieszkania, aby w odległym miejscu poczuć się w pełni szczęśliwą kobietą.

6- SS 178 stopień Panny - "Mężczyzna w mundurze przejął władzę" - musisz nauczyć się podejmować odpowiedzialne decyzje , takie jak czyni to tarotowy cesarz - być stanowczą i nie cofać się, gdy jesteś przekonana o słuszności podjętej decyzji

• Like 1

[

1. Moja samotność - Pustelnik jesteś samotna ale na własne jakby życzenie sama się odizolowujesz

2,3 - jakie są możliwości jej usunięcia - Śmierć, Diabeł suma Kochankowie, HB Koło/Mag

i są i ich nie ma, ja bym powiedziała że są pewne ograniczenia, tylko przez Twój zdecydowany wybór może to ulec zmianie, los da Ci szanse od Ciebie bedzie zależało czy ją wykorzystasz

4, 5 - Czy znajdę interesującego partnera - Głupiec, Świat suma Świat/Cesarzowa

tak jak najbardziej, jesli będziesz tego chciała

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze - Kochankowie będziesz musiała wybrać ,i ta karta jest jakby podsumowaniem pkt 2/3

• Maestro
Ja trochę inaczej napiszę

1- SS 97 stopień raka - "Dwie wróżki (duchy natury) tańczące pośród ksieżycowej nocy

otóż przyczyną Twojej samotności jest brak znalezienia przyjaciela - partnera, z którym mogłabyś tak właśnie tańczyć, doświadczać swobodnej wymiany energii, ponadto symbol zachęca Cię, abyś rozluźniła się emocjonalnie i najnormalniej w świecie zabawiała się, uwolniła swojego wewnętrznego ducha.

100% racji, nic dodac nic ująć..Brakuje mi przyjaciela, który by mnie zrozumiał:) Do tej pory każdy męzczyzna (łącznie z mężem)postrzega mnie głównie przez pryzmat seksualności (owszem, słyszę, że jestem mądra itp.itd., ale i tak wszystko ku jednemu zmierza)..

2-3 SS 212 stopień skorpiona - "Rozbita butelka i rozlane perfumy" -

Musisz pozbyć się -jak zapachu perfum -silnych reakcji emocjonalnych, wspomnień, spraw o których wydawało Ci sie że zapomniałaś a to wszystko drzemało w Tobie- Musisz "rozbić" swoje wnętrze, które jak perfumy jest bardzo skondensowane i czeka na upust, aby nie doszło do eksplozji, ważne jest aby jego zawartość ujrzała światło dzienne. Musisz zatem rozlać swoje myśli, emocje aby się ich pozbyć - wtedy masz szansę spokojnie wyjść przyszłości na przeciw

Rozlałam swoje emocje juz, są takie które drzemią we mnie, wiem, bo to czuję,.ale chyba musi nadejść właściwy moment..

4-5 SS 170 stopień panny " Karawana samochodów zmierzających ku ziemi obiecanej" - tak spotkasz partnera, który będzie Twoją połówką, który stworzy Ci szczęsliwe życie taką właśnie ziemie obiecaną (tutaj karta świat mi bardzo pasuje). Niewykluczone że zmienisz miejsce zamieszkania, aby w odległym miejscu poczuć się w pełni szczęśliwą kobietą.

Odkąd kłade karty Tarota na rozkłady prognozujące moją przyszłośc, bardzo często pojawia się w nich informacja o nowym partnerze i wyjeździe za granicę..Co wiecej wg numerologii niebawem będę pod wpływem 9 , a to także kontakty z zagranicą..

6- SS 178 stopień Panny - "Mężczyzna w mundurze przejął władzę" - musisz nauczyć się podejmować odpowiedzialne decyzje , takie jak czyni to tarotowy cesarz - być stanowczą i nie cofać się, gdy jesteś przekonana o słuszności podjętej decyzji

A to już w ogóle jest dla mnie niesamowite...W moim śnie,który swego czasu zamieściłam na forum pojawił się autobus nr 178, którym jechałam do męzczyzny bliskiemu mojemu sercu, co wiecej losując kilka razy symbol z Wyroczni Sabiańskiej kilka razy wylosowałam właśnie "Mężczyznę w mundurze..."

• 11 months later...
  • Maestro

Ten rozkład się sprawdził...On pojawił się sam, sam wziął sprawy w swoje ręce...Nie jest młodszy, trochę starszy nawet..Przede mną poważne decyzje...I faktycznie zjawił się ...jesienią;)

Ten rozkład się sprawdził...On pojawił się sam, sam wziął sprawy w swoje ręce...Nie jest młodszy, trochę starszy nawet..Przede mną poważne decyzje...I faktycznie zjawił się ...jesienią;)

Mundur też się zgadza.