Jump to content

Moja jesienna miłość - za Inez

Guest Linkinia

Recommended Posts

Guest Linkinia

Spójrzcie, proszę :bukiet: Ciężko w takiej sprawie o obiektywizm...

W czerwcu miną dwa lata, odkąd jestem sama.

1. Moja samotność - Cesarz

Moja samotność się dobrze rozgościła, dobrze mi z nią. Jestem gotowa do wejścia w nowy związek. Kieruję się rozsądkiem, wiem, kogo szukam. Myślę, że mam silny charakter, umiem zadbać o siebie i moich bliskich. Nie szukam na siłę. Jestem wybredna...

2,3. Jakie są możliwości jej usunięcia? - Diabeł, Księżyc --> suma H.B. Kochankowie

Chyba powinnam zdać się na emocje, instynkt, odrzucić rozsądek i swoje wizje partnera? Zaryzykować.

Moją pierwszą myślą było: wdać się w romans.

4, 5. Czy znajdę interesującego partnera? - Rydwan, Cesarzowa --> suma H.B. Koło Fortuny, Mag

Znajdę. To będzie ktoś prowadzący aktywny tryb życia, odnajdę swoje szczęście u jego boku. Poznam go przypadkiem i sprawy szybko ruszą do przodu. Może poznam go, jak będę w podróży?

6. Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze? - Sprawiedliwość

Nie wiem... jak romans, to dostanę po łapkach, jak będzie wolny to może coś poważnego będzie?

1. Moja samotność Cesarz - za bardzo kierujesz się rozumem a mniej uczuciami.

2,3 Jakie sa możliwości jej usunięcia? Diabeł, Księżyc - i to co napisałam wcześniej, więcej emocji, jest chęć życia a hamujesz to, wyjdz życiu naprzeciw, zacznij dokonywać wyborów, które mogą Ciebie nawet zaskoczyć.

4,5 Czy znajdę interesującego partnera? Rydwan, Cesarzowa - oczywiście że znajdziesz ale musisz dokona najpierw transformacji swojego wnętrza,

6.Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze? Sprawiedliwość - tylko uczciwa ocena swojego dotychczasowego życia, pozwoli Ci uwolnić się od przeszłości i zacząć nowe życie. Będzie to ciężkie dla Ciebie ale naprawdę warto.

myślę, że spowodowana jakimś obrazem mężczyzny, który w sobie nosisz; taki "pan idealny" dla Ciebie

2,3. Jakie są możliwości jej usunięcia? - Diabeł, Księżyc --> suma H.B. Kochankowie

porzucić te wyobrażenia, które szczerze powiedziawszy są może nieco nierealne, a do tego kurczowo się ich trzymasz; tak jakbyś odrzucała potencjalne znajomości tylko dlatego, że masz już obraz Pana w głowie

4, 5. Czy znajdę interesującego partnera? - Rydwan, Cesarzowa --> suma H.B. Koło Fortuny, Mag

oczywiście, że tak, jeśli tylko pozwolisz sobie się rozejrzeć

będzie stały związek i spełnienie :)

1. Moja samotność Cesarz -

Oj... Cesarz dobra w miare, choc tez nie do konca, energia dla mezczyzny, jako tego stabilnego, konkretnego, panujacego nad emocjami, totalne przeciwienstwo Cesarzowej. Dla kobiety lepsza bylaby energia Cesarzowej. I tak powinno byc.

Na ten moment starasz sie patrzec na zycie konkretnie, praktycznie, nie za bardzo masz czy widzisz mozliwosci, zeby sie nad czyms porozczulac czy rozmarzyc. Troche wiecej powinnas dopuscic w sobie delikatnosci, marzycielstwa. Moze najpierw ocenic realnie swoje mozliwosci a potem juz konkretnie cos tym zrobic. Do tego jedynie energia Cesarza moglaby sie przydac. Jezeli natomiast sluzy Ci, abys sie izolowala od roznych emocjonalnych i uczuciowych uniesien, to nie jest to dobre zbytnio. Moze Cie trzymac dlugo w takim stanie niechcianej samotnosci.

2,3 Jakie sa możliwości jej usunięcia? Diabeł, Księżyc ---> XI Pasja; HB VI Kochankowie

I tu te punkty ladnie uzupelniaja sie z poprzednim. Masz tu zachete, aby wykazac wiecej zycia, aby zaczac walczyc o to, na czym Ci zalezyc, dac sie porywom serca, uczuciom emocjom, przestac sie bac i izolowac za zaslona chlodu i panowania nad soba (Cesarz wyzej), nawet jezeli nie jestes pewna, czy dobrze robisz (Ksiezyc ---> Eremita) to zaufaj sobie, swojemu wnetrzu, swojej intuicji. Wiecej dzialan tzw. instynktownych. Mniej izolowania sie, zagluszania tego, co czujesz. Daj zaistniec wiosnie rowniez w Twoim sercu rowniez.

4,5 Czy znajdę interesującego partnera? Rydwan, Cesarzowa ---> X Kolo Fortuny; HB X Kolo Fortuny i I Mag

Tak, cos sie pojawi. I tu sa dwie opcje. Albo jakas relacja na nowo odzyje (bo Rydwan tez wskazuje czasem na nowy powiew wiatru w starych relacjach) albo masz tu cos nowego. W kazdym razie Cesarzowa zwiastuje pelne zadowolenie. Trzeba rozgladac sie dookola. Mysle, ze ktos pojawi sie z tej strony, z ktorej niekoniecznie sie tego spodziewasz.

6.Jak potoczy się moje dalsze życie w tej sferze? Sprawiedliwość

Tu zaleznie od Ciebie. Na ile sobie pozwolisz, tyle bedziesz miala. Wiec, jezeli dalej bedziesz trzymala sie na wodzy, nic nie bedzie. Jezeli pozwolisz swojemu sercu pokochac i zaistniec temu uczuciu, bedzie dobrze.

Guest gość5

Spójrzcie, proszę :bukiet: Ciężko w takiej sprawie o obiektywizm...

W czerwcu miną dwa lata, odkąd jestem sama.

jak nic zasiedziała się..... pewnie nie zawsze Ci z tym dobrze, ale mam wrazenie, że sie troche przyzwyczaiłaś....

tak jak napisałas- wejsc w relację, nie patrzeć na to czy wypada- dac sie ponieść emocjom

jasne, ze tak- mi tez rydwan zawsze kojarzy się z kimś kto sporo jeżdzi .........

bedziesz szukac innych niz dotychczas rozwiązań

powodzenia Ci życzę Linkinio......... :) no i sukcesów

• Maestro

w zasadzie jest Ci dobrze...czujesz się mimo wszystko zadowolona,pewna siebie, nie odczuwasz braku stałego partnera

ja bym powiedziała, że zawierzyć intuicji i po prostu iść na całość, korzystać z życia, z tego co Ci daje

owszem, znajdzie się on w Twoim zyciu nagle i nieoczekiwanie,a Ty poczujesz spełnienie

dostaniesz to, na co zasłużyłaś, związek jest Ci pisany