Jump to content

brak kontaktu...

maja3

Recommended Posts

Witam :)

Jakiś czas temu odcięłam się od kogoś na kim mi zależy,ponieważ okazał mi sporą obojętność...ja nadal go unikam.

Chciałam sprawdzić jak on to widzi i zrobiłam taki rozkład :

1. Co dana osoba ma w głowie? 8 Buław -chciałby się odezwać

2. Co ma w sercu? Rycerz Monet- nie chce działać pochopnie ,spokojnie i cierpliwie czeka na dalszy rozwój sytuacji...(obecnie jest zajęty pracą)

3. Co pokazuje na zewnątrz? 3 Puch.- że nie brakuje mu kontaktu ze mną.

4. Co ukrywa? 7 puch.-i tu nie wiem ...może to że chciałby odnowić nasz kontakt ale przez to że "zniknęłam mu z pola widzenia" nie wie jak to zrobić ?

Reasumując: Wydaje mi się że odezwie się ,bo brakuje mu tego ale nie da po sobie tego poznać. Nie wyjdzie pierwszy z inicjatywą ,raczej poczeka na sprzyjające

okoliczności np. zakładając że przestanę go unikać.

Nie wiem czy sobie tego troszkę nie ponaciągałam ,dlatego będę bardzo wdzięczna gdyby ktoś jeszcze zerknął na ten rozkład. :_kwiatek:

oczywiście zweryfikuję jak tylko coś się wydarzy.

pozdrawiam.

• Maestro

Tez uważam, że się do Ciebie odezwie, bo go wręcz nosi.Powie Ci, że u niego wszystko w porządku, że się świetnie bawi itp. Ukrywa, że myśli o Tobie...

• Like 1

Podsum calego rozkladu wg HB to XVIII Ksiezyc i IX Eremita. Wskazuje on na to, ze pan bardzo duzo na ten temat mysli, nie wie za bardzo co sie stalo i dlaczego i duzo zastanawia sie. Na razie sam nie jest pewien, co powinien zrobic i boi sie co nieco podjac jakakolwiek decyzje. Takze chwile to potrwa, ale z kart rozkladu wynika, ze ma ochote sie odezwac, rozwaza to, chociaz wydaje mu sie to troszeczke nierealne, na razie krazy to w sferze marzen i mysli, niewiele tu dzialania, ale jak sie upewni wewnatrz siebie to powinien zadzialac i sie w koncu odezwac.

Na zewnatrz rzeczywiscie nie pokazuje tej swojej wewnetrznej szamotaniny. Stara sie zachowac pogodna twarz i skupic na pracy.

• Like 1

Jakiś czas temu odcięłam się od kogoś na kim mi zależy,ponieważ okazał mi sporą obojętność...ja nadal go unikam.

Chciałam sprawdzić jak on to widzi i zrobiłam taki rozkład :

1. Co dana osoba ma w głowie? 8 Buław chce działać, inicjować działanie

2. Co ma w sercu? Rycerz Monet - tak też sadze, ze zajety pracą - ale ta karta moze także pokazywac jego niezmiennosc uczuc w stosunku do Ciebie, pomimo odrzucenia/wierność

3. Co pokazuje na zewnątrz? 3 Puch. udaje, ze mu tego kontaktu nie brakuje... ze ma duzo towarzystwa wokół siebie

4. Co ukrywa? 7 puch. chciałby, żeby Wasza relacja inaczej wygladała niz teraz

z podsumy wg Starowieyskiej wychodzi 11-Moc (Kolo/Mag)

obecna sytuacja (bez odzewu jeszcze troche potrwa, ale w koncu pan sie ogarnie i odezwie

Moc tez mowi o tym, ze jego uczucia sie nie zmienily...

• Like 1

1. Co dana osoba ma w głowie? 8 Buław

natłok różnych myśli, kombinuje, aby znaleźć dobry pretekst do kontaktu, snuje różne scenariusze; on póki co jest bardzo rozproszony w tych myślach; 8 buław to karta kontaktu, smsów.

2. Co ma w sercu? Rycerz Monet

mi Rycerz wielokrotnie pokazał zasiedziałe uczucie, takie, które już wrosło i jest niezmienne, ciężko powiedzieć czy to jest zaangażowanie, czy dystans

3. Co pokazuje na zewnątrz? 3 Puch.

dobrze się bawi, korzysta z rozrywek, imprezuje, spędza czas w sposób sprawiający mu przyjemność i radość

4. Co ukrywa? 7 puch.

tutaj właśnie podciągnęłabym tę kartę do 8 buław, rozmyśla, kombinuje, jak znaleźć pretekst do odnowienia kontaktu

• Like 1
  • 2 weeks later...

weryfikacja

przez miesiąc czasu miałam go zablokowanego na fb, odblokowałam go raz na początku tyg. ale się nie odezwał.

Dziś odblokowałam go drugi raz i długo na jego reakcję czekać nie musiałam :serduszka:

Bardzo dziękuję za pomoc w interpretacji :uscisk:

Edited by maja3
literówka.