Skocz do zawartości

UKLADZIK NA PRACE ....... korekta interpretacji ;)


nalka47

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mily sprawdzi mi interpretacje tego rozkladu ? ;) dziekowac ;)

 

 

 

 

CZY ZNAJDĘ NOWĄ PRACĘ

--- 1 ---

5 ----- 2

--- 7 ---

4 ----- 3

--- 6 ---

1 - dlaczego pytający szuka nowej pracy -Dama kier -

 

2 - co do tej pory robił źle-dama trefl odw -

 

ja bym to odczytytala jako dodatkowa prace lub szefowa w niej , może ona pod Tobą dołki kopie bo nie chce abyś odeszła ??( jest odwrócona a jak przeczytasz dalej calosc to wyszły ci trzy damy w układzie a to ploty i pomówienia )

 

3 - jakie przeszkody czekaala ją na niego w najbliższej przyszłości dama pik (O )

 

zgorzkniała złośliwa, podstępna ,lubi knowania .....czyli znowu , ponownie wychodzi mi ze kobieta działa przeciwko tobie na polu zawodowym

 

4 - jak sam sobie może pomóc as krzyż

karta pracy , urząd pracy niespodzianka ...to chyba tez już było nowe niespodziewane wydarzenie .ja myślę ze, czekać cie będzie jakiś kurs ,dodatkowe dokształcanie sie . mówi tez o upartości i determinacji w dazenu do celu

 

5 - na jaką pomoc może liczyć na zewnątrz krol pik ( o)

znowu jest tu mężczyzna jak w przednim rozkładzie i tu bym czytali również ze brakuje ci jakiś dokumentów , powinnaś chyba na to zwrócić uwagę

 

6 - odpowiedź na pytanie as serce -szczecie !!!!!!!!! to juz ci czyta nie muszę !! narodziny nowego !!

 

7 - rada

walet dzwonek rada X moim zdaniem powinnaś iść po trupach, weź to w swoje ręce ,musisz się na tym bardziej skupić , być mniej pasywna i uważaj proszę na osoby ,kobiety z otoczenia .

 

z przełożenia !

 

krrol pik ,as pik ,krol trefl (o) narodziny nowego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja ten układ widzę tak:

1. Dama kier - bo jest to osoba pytająca, bo chce ją znaleźć, bo się denerwuje z powodu porażek na tym polu i w ogóle.....

2. Co robiła źle - dama trefl - była zbyt ambitna? praca na umowę zlecenie? ukończyła nie te studia co trzeba...

3. przeszkody w najbliższej przyszłości - dama pik (o) - jakieś plotki? nie wiem jak to zinterpretować...

4. jak sobie pomóc - as trefl - iść na kolejne studia? czy rozpocząć ten nieszczęsny doktorat? czy jakąś podyplomówkę?

5. pomoc z zewnątrz - król pik (o) - mężczyzny, ale jest odwrócony, to znak, ze nie będę się spodziewała pomocy z jego strony?

6. odpowiedź na pytanie - as kier - uda się znaleźć te pracę?

7. rada - walet karo - mam nie zadręczać własnego sumienia i nie myśleć ciągle o tym?

 

przełożenie: król pik, as pik, król trefl (o) - w najbliższym czasie będzie szansa, jednak znowu ktoś będzie lepszy ode mnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos mily sprawdzi mi interpretacje tego rozkladu ? ;) dziekowac ;)

 

 

 

 

CZY ZNAJDĘ NOWĄ PRACĘ

--- 1 ---

5 ----- 2

--- 7 ---

4 ----- 3

--- 6 ---

1 - dlaczego pytający szuka nowej pracy -Dama kier - Nie czuje się do końca 'spełniona' w tym co robi, nie odczuwa już satysfakcji

 

2 - co do tej pory robił źle-dama trefl odw - Brakuje jej asertywności, stanowczości. Jest miła, przyjacielska, nawet 'za' miła

 

3 - jakie przeszkody czekaala ją na niego w najbliższej przyszłości dama pik (O ) Można to interpetować dwojako. Jako karte osobową, czyli babkę która nie jest nam przychylna, ale również jako naszą cechę - w tym wypadku, strach, niepewność, wahanie i brak wiary w siebie

 

4 - jak sam sobie może pomóc as krzyż Kursy, szkolenia - jednym słowem, wciskać w 'siebie' wszystko co się da

 

 

5 - na jaką pomoc może liczyć na zewnątrz krol pik ( o) Mężczyzna, urzędnik

 

 

6 - odpowiedź na pytanie as serce - Uda się :)

 

7 - rada

walet dzwonek Musisz być bardziej kreatywny, i pewna swego, nawet jeśli czegoś nie umiesz, to się tego nauczysz :)

 

z przełożenia !

 

krrol pik ,as pik ,krol trefl (o) Będzie Ci się wydawało, że wiele rzeczy jest nie do przeskoczenia dla Ciebie, ale weźmiesz się w garść i uda się :)

 

 

Będzie dobrze, głowa do góry i więcej wiary w siebie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...